http://kariera.mk

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti amerikan, Donald Trump, deklaroi se ka anuluar vizitën e tij në Londër, ku dhe do të bënte hapjen e Ambasadës së re të Shteteve të Bashkuara. Përmes një postimi në Twitter, Trump u ankua për...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e mori mesazhin e qartë

para 11 muajve - Zhurnal

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump “mori mesazhin e qartë”, transmeton...

Trump nuk shkon në Londër

para 11 muajve - RTV 21

Anulohet vizita Presidenti amerikan, Donald Trump e ka anuluar vizitën e tij në Mbretërinë e Bashkuar, të planifikuar për muajin shkurt, duke i dhënë kështu një ndihmë jo të vogël qeverisë së Theresa May,...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e mori mesazhin e qartë

para 11 muajve - Portalb

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump “mori mesazhin e qartë”, transmeton...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti amerikan, Donald Trump, deklaroi se ka anuluar vizitën e tij në Londër, ku dhe do të bënte hapjen e Ambasadës së re të Shteteve të Bashkuara. Përmes një postimi në Twitter, Trump u ankua për...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e mori mesazhin e qartë

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv LONDËR (AA) - Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump "mori...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e mori mesazhin e qartë

para 11 muajve - Shenja

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump “mori mesazhin e qartë”, transmeton...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e morri mesazhin e qartë

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv LONDËR (AA) - Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump "mori...

Trump anulon vizitën në Londër për hapjen e ambasadës së re

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti amerikan, Donald Trump, thotë se ai e ka anuluar vizitën në Londër, ku është dashur ta bëjë hapjen e Ambasadës së re të Shteteve të Bashkuara. Në një postim të sotëm në rrjetin Twitter, zoti...

Kryebashkiaku i Londrës: Trump e mori mesazhin e qartë

para 11 muajve - AlbPortali

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump “mori mesazhin e qartë”, transmeton...

Trump e ka anuluar vizitën në Londër për hapjen e ambasadës së re

para 11 muajve - Zhurnal

Presidenti amerikan, Donald Trump, thotë se ai e ka anuluar vizitën në Londër, ku është dashur ta bëjë hapjen e Ambasadës së re të Shteteve të Bashkuara. Në një postim të sotëm në rrjetin Twitter, zoti...

Trump anulon vizitën e tij në Britani

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv LONDËR (AA) - Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka anuluar vizitën e tij në Londër ku planifikohej të merrte pjesë në inaugurimin e ndërtesës së re të ambasadës së vendit të tij, transmeton...

Kryebashkiaku i Londrës: “Trump e mori mesazhin e qartë”

para 11 muajve - Gazeta e re

Kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan, deklaroi të premten se me anulimin e vizitës së paraparë për muajin shkurt në Britani të Madhe, presidenti i SHBA-ve, Donald Trump “mori mesazhin e qartë” “Duket se...

Donald Trump anullon vizitën në Londër, fajin e ka Obama

para 11 muajve - Blitz

Donald Trump ka anulluar vizitën e tij në Mbretërinë e Bashkuar pasi ai nuk dëshiron të hapë një ambasadë të re Amerikane në Londër. Presidenti i SHBA fajësoi Barack Obama-n që e shiti truallin e vjetër...

Donald Trump anulon vizitën në Londër, por çfarë fshihet pas këtij vendimi?

para 11 muajve - BalkanWeb

Presidenti amerikan Donald Trump ka anuluar një vizitë në Britani të planifikuar për muajin e ardhshëm duke thënë se nuk ishte një ‘adhurues i madh’ i ambasadës së rë të SHBA-së në Londër, shkruan BBC....

Anulohet vizita, Trump nuk shkon në Londër

para 11 muajve - Portalb

Donald Trump anuloi vizitën në Mbretërinë e bashkuar, të planifikuar në shkurt, mbase duke i dhënë një ndihmë jo të vogël qeverisë së Thersa May, e përballur me mjaft kundërshtime për këtë nga publiku...

Trump e ka anuluar vizitën në Londër për hapjen e ambasadës së re

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti amerikan, Donald Trump, thotë se ai e ka anuluar vizitën në Londër, ku është dashur ta bëjë hapjen e Ambasadës së re të Shteteve të Bashkuara. Në një postim të sotëm në rrjetin Twitter, zoti...

Presidenti Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Lajmi.net

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka anuluar udhëtimin e planifikuar në Londër. Ai u vuri pikën spekulimeve rreth vizitës në një postim në rrjetin social twitter para mesnatës së të enjtes. “Arsyeja për...

Presidenti Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka anuluar udhëtimin e planifikuar në Londër. Ai u vuri pikën spekulimeve rreth vizitës në një postim në rrjetin social twitter para mesnatës së të enjtes. “Arsyeja për...

Londër, inagurimi i ambasadës amerikane, Tramp anulon pjesmarrjen

para 11 muajve - RTSH

Donald Tramp ka anuluar vizitën e tij në Britaninë e Madhe që duhej të zhvillohej në muajin shkurt për të inaguruar ambasadën e re amerikane në Londër. Me anë të nëj mesazhi në Tuiter ai shpjegoi se ka...

Del në pah arsyeja e vërtet, ja pse Trumpi anuloi vizitën në Angli…

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka anuluar vizitën e tij në Londër ku planifikohej të merrte pjesë në inaugurimin e ndërtesës së re të ambasadës amerikane. Trump nëpërmjet një postimi në llogarinë...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Telegrafi

Presidenti Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së re amerikane duke drejtuar sërish kritika ndaj paraardhësit të...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së re amerikane duke drejtuar sërish kritika ndaj paraardhësit të...

Donald Trump anullon vizitën në Britani: Fajin e ka Obama (por duket se arsyet janë të tjera)

para 11 muajve - Gazeta Tema

Donald Trump ka anulluar në mënyrë të papritur vizitën e tij na Angli. Ai do të merrte pjesë në inagurimin e Ambasadës së re amerikane në Londër, ndërtimi i së cilës ka kushtuar plot 750 milionë euro,...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - RTV 21

Ai tha se nuk është tifoz i madh i administratës Obama Presidenti amerikan, Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së re amerikane duke drejtuar sërish kritika ndaj paraardhësit të...

Donald Trump anullon vizitën e shkurtit për në Britaninë e Madhe

para 11 muajve - Syri

Presidenti amerikan Donald Trump ka anulluar një vizitë të planifikuar për muajin shkurt për në Britaninë e Madhe, ku ai pritej të hapte një ambasadë te re amerikane në Londër prej 1 miliardë dollarësh,...

Donald Trump anulon vizitën në Londër, por çfarë fshihet pas këtij vendimi?

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti amerikan Donald Trump ka anuluar një vizitë në Britani të planifikuar për muajin e ardhshëm duke thënë se nuk ishte një ‘adhurues i madh’ i ambasadës së rë të SHBA-së në Londër, shkruan BBC....

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Fol

Presidenti Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së re amerikane duke drejtuar sërish kritika ndaj paraardhësit të...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti Donald Trump njoftoi anulimin e vizitës së tij në Londër, ku do të ishte i pranishëm në ceremoninë e përurimit të ambasadës së re amerikane duke drejtuar sërish kritika ndaj paraardhësit të...

Trump anulon vizitën në Londër

para 11 muajve - KosovaPress

“Arsyeja që po anuloj udhëtimin në Londër është pasi nuk jam një tifoz i madh i administratës Obama, i cili shiti për një grosh ambasadën që shtrihej në një zonë të mirëpozicionuar gjeografikisht dhe më...

Trump anulon vizitën në Britani: A u bë shkak …

para 11 muajve - Lajme.al

Presidenti amerikan, Donald Trump ka anuluar vizitën e tij në Britani, planifikuar për në muajin shkurt. Presidenti do vinte në Londër për të inaguruar ambasadën e re të SHBA. Daily Mail shkruan se ai...

Donald Trump anulon vizitën në Londër nga frika e protestave

para 11 muajve - Periskopi

Presidenti i SHBA’së Donald Trump ka refuzuar një vizitë në Britani për muajin e ardhshëm nga frika se po nxit pakënqësi tek anglezët. Presidenti amerikan pohoi në Tuiterin e tij se arsyeja për mos-vizitën...

Trump trondit Amerikën: Nuk duam emigrant nga vendet “qenef”

para 11 muajve - Te Sheshi

Donald Trump ka shokuar senatorët gjatë një mbledhjeje në studion ovale ku ka përdorur një fjalor të rëndë ndaj disa shteteve të pazhvilluara. Siç bën të ditur Washington Post , gjatë një takimi me disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK