http://kariera.mk

Ambasadori amerikan: Për çështjen Tahiri do të sjellim prokurorë të FBI’së

para 11 muajve - Telegrafi

Ambasadori Donald Lu deklaroi se Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ofruar prokurorë të FBI-së dhe agjencive të zbatimit të ligjit për një hetim të plotë dhe zbulimin e së vërtetës për çështjen e ish...

SHBA ofron prokurorë federalë për të ndihmuar hetimet ndaj Saimir Tahirit

para 11 muajve - Portalb

Në Shqipëri, ambasadori amerikan Donald Lu tha sot se Shtetet e Bashkuara kanë ofruar mbështetje me prokurorë federalë për hetimet që po zhvillohen ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këto...

Ambasadori amerikan: Për çështjen Tahiri do të sjellim prokurorë të FBI’së

para 11 muajve - Almakos

Ambasadori Donald Lu deklaroi se Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ofruar prokurorë të FBI-së dhe agjencive të zbatimit të ligjit për një hetim të plotë dhe zbulimin e së vërtetës për çështjen e ish...

SHBA ofron prokurorë federalë për të ndihmuar hetimet ndaj Saimir Tahirit

para 11 muajve - Koha.net

Në Shqipëri, ambasadori amerikan Donald Lu tha sot se Shtetet e Bashkuara kanë ofruar mbështetje me prokurorë federalë për hetimet që po zhvillohen ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këto...

Prokurorë amerikanë në hetime ndaj ish- ministrit Tahiri

para 11 muajve - RTV 21

Ambasadori Lu: Procesi ndaj Saimir Tahirit po monitorohet me kujdes! Prokurorë amerikanë janë përfshirë në hetimet ndaj ish- ministrit Saimir Tahiri. Ambasadori amerikan në Tiranë Lu tha se procesi ndaj...

Shehaj: Nuk dënohet Tahiri pa Edi Ramën

para 11 muajve - Opinion

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, është shprehur mirënjohës ndaj ambasadorit amerikan Donald Lu, duke e konsideruar të domosdoshme përfshirjen e FBI-së në hetimin e çështjes së ish-ministrit...

Deklarata e Donald Lu, deputeti i PD: Nuk dënohet Tahiri pa Ramën

para 11 muajve - Shqiptarja

Deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar pas deklaratave nga ambasadori amerikan Donald Lu për hetim të plotë të çështjes së ish-ministrit Tahiri. Deputeti i PD thotë se është e domosdoshme përfshirja e...

Pas deklaratës së Donald Lu/Deputeti i PD: E kush ka besim që Rama do hetojë Tahirin...

para 11 muajve - Syri

Deputeti demokrat i Vlorës, Agron Shehaj, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, pas deklaratës së bërë nga Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, në lidhje me ardhjen e ekspertëve të FBI-së për...

Flet Donald Lu: Dosja Tahiri, sjellim ekspertët e FBI-së. Po ndjekim edhe Shullazin e Lul Berishën

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 janar - Ambasadori amerikan në vendin tonë Donald Lu  ka deklaruar pas takimit me  ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj  dhe ambasadoren e  BE-së, Romana Vlahutinin “se çështja e  Tahiri kërkon...

“Çështja Tahiri”, Lu: Kemi ofruar prokurorë federalë

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, ambasadori amerikan Donald Lu tha sot se Shetet e Bashkuara kanë ofruar mbështetje me prokurorë federalë për hetimet që po zhvillohen ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Këto komente...

Flet Donald Lu: Sjellim ekspertët e FBI-së, hetim te plote per Tahirin

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Ambasadori amerikan Donald Lu ka dhënë detaje në lidhje me takimin qe ka pasur sot në zyrën e ministrit Fatmir Xhafaj. Pas takimit qe zgjati rreth një orë e 30 minuta, Lu bën një deklaratë...

Flet Donald Lu: Dosja Tahiri, sjellim ekspertët e FBI-së. Po ndjekim edhe Shullazin e Lul Berishën

para 11 muajve - Syri

Ambasadori amerikan në vendin tonë Donald Lu  ka deklaruar pas takimit me  ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj  dhe ambasadoren e  BE-së, Romana Vlahutinin “se çështja e  Tahiri kërkon një hetim të plotë...

EKSKLUZIVE/ Ambasadori i SHBA: Ofrojmë prokurorë të FBI për hetimin e Saimir Tahirit

para 11 muajve - BalkanWeb

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu bën një deklaratë të fortë. I pyetur nga BalkanWeb nëse në këtë takim janë diskutuar...

Droga edhe në zgjedhjet e FSHF, Saimir Tahiri në Gjirokastër e Tepelenë me Bashkim Finon

para 11 muajve - Syri

Ndërsa ditën e sotme ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu tha se do të sjellë ekspertë të FBI-së për të vazhduar hetimin ndaj Saimir Tahirit, ky i fundit duket se ka nisur fushatën. Këtë herë jo për...

“Çështja Tahiri”, Lu: Kemi ofruar prokurorë federalë për Tahirin

para 11 muajve - 24 ore

Në Shqipëri, ambasadori amerikan Donald Lu tha sot se Shetet e Bashkuara kanë ofruar mbështetje me prokurorë federalë për hetimet që po zhvillohen ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Këto komente...

Ambasadori Lu: Sjellim prokurorë amerikanë për çështjen “Tahiri”. A është ky një sinjal për prokurorët e Krimeve të Rënda?

para 11 muajve - Opinion

Ambasadori amerikan vizitoi sot zyrën e Fatmir Xhafës në një takim që zgjati më shumë se një orë. Ndërsa Ministria e Brendshme ka preferuar të heshtë, ka folur vetë z. Lu. Në një prononcim që ka dhënë...

"Sjellim prokurorë të FBI për Tahirin", Lu trondit Tiranën

para 11 muajve - Albeu

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu bën një deklaratë të fortë. I pyetur nga BalkanWeb nëse në këtë takim janë diskutuar...

'Tahiri', Donald Lu: Hetim të plotë çështja të zgjidhet në Gjykatë

para 11 muajve - Shqiptarja

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu bën një deklaratë të fortë. Në këtë takim mësohet se janë diskutuar çështje të korrupsionit...

Flet Donald Lu: Dosja Tahiri, do të sjellim ekspertët e FBI-së, nëse ...

para 11 muajve - Syri

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu ka folur ditën e sotme në lidhe me çështjen ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Lu ka folur pas një takimi prej 90 minutash me Fatmir Xhafën. I pyetur...

Zbardhen detajet e takimit të Lu me Xhafën, ambasadori: Hetim të plotë për Tahirin

para 11 muajve - Gazeta Express

Ambasadori amerikan Donald Lu ka dhënë detaje në lidhje me takimin qe ka pasur sot në zyrën e ministrit Fatmir Xhafaj. Pas takimit qe zgjati rreth një orë e 30 minuta, Lu bën një deklaratë të fortë. I...

Çështja “Tahiri”, flet Donald Lu: SHBA po e ndjek nga shumë afër, kemi ofruar mbështetjen e prokurorëve federalë amerikanë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu ka komentuar çështje “Tahiri” ku ka garantuar se po monitorohet  hap pas hapi procesi hetimor. Lu njoftoi për Balkanweb se SHBA-të kanë ofruar mbështetjen e tyre me prokurorë...

Ambasadori Lu: Sjellim prokurorë amerikanë për çështjen “Tahiri”

para 11 muajve - Shenja

Ambasadori amerikan vizitoi sot zyrën e Fatmir Xhafës në një takim që zgjati më shumë se një orë. Ndërsa Ministria e Brendshme ka preferuar të heshtë, ka folur vetë z. Donal Lu. Në një prononcim  për Balkanweb...

Lu: SHBA ofron prokurorë të FBI për hetimin ndaj Tahirit

para 11 muajve - Gazeta Liria

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë treguar gadishmërinë e tyre për të ofruar ekspertizën nëpërmjet prokurorëve të FBI, për çështjet hetimore të korrupsionit në nivele të larta, një prej të cilave dhe...

Ambasadori Lu: SHBA ofron prokurorë të FBI për rastin e Saimir Tahirit

para 11 muajve - Java News

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu dha nje prononcim per BalkanWeb lidhur faktin nëse në këtë takim janë diskutuar çështje...

Ambasadori Lu: Sjellim prokurorë amerikanë për çështjen “Tahiri”

para 11 muajve - AlbPortali

Ambasadori amerikan vizitoi sot zyrën e Fatmir Xhafës në një takim që zgjati më shumë se një orë. Ndërsa Ministria e Brendshme ka preferuar të heshtë, ka folur vetë z. Donal Lu. Në një prononcim  për Balkanweb...

Ambasadori Lu: Sjellim prokurorë amerikanë për çështjen “Tahiri”. A është ky një sinjal për prokurorët e Krimeve të Rënda?

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Ambasadori amerikan vizitoi sot zyrën e Fatmir Xhafës në një takim që zgjati më shumë se një orë. Ndërsa Ministria e Brendshme ka preferuar të heshtë, ka folur vetë z. Donal Lu. Në një prononcim...

Ambasadori Lu: Sjellim prokurorë amerikanë për çështjen “Tahiri”. A është ky një sinjal për prokurorët e Krimeve të Rënda?

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ambasadori amerikan vizitoi sot zyrën e Fatmir Xhafës në një takim që zgjati më shumë se një orë. Ndërsa Ministria e Brendshme ka preferuar të heshtë, ka folur vetë z. Donal Lu. Në një prononcim për Balkanweb...

Prokurorë federalë nga SHBA, ndiqet “Tahiri”, “Shullazi”, “Berisha”, “3 Gjyqtarët”

para 11 muajve - Illyria

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu bën një deklaratë të fortë. I pyetur nga BalkanWeb nëse në këtë takim janë diskutuar...

EKSKLUZIVE/ Ambasadori i SHBA: Ofrojmë prokurorë të FBI për hetimin e Saimir Tahirit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Pas takimit që zgjati rreth një orë e 30 minuta me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, ambasadori i SHBA-ve, Donlad Lu bën një deklaratë të fortë. I pyetur nga BalkanWeb nëse në këtë takim janë diskutuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK