http://kariera.mk

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë. Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ajo,...

Britney sërish shfaqet me unazën e diamantit

para 11 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja amerikane, Britney Spears, së fundi ngjalli spekulimet se është fejuar me të dashurin e saj, Sam Asghari. Edhe të enjten, ajo vazhdoi ta bartë unazën e saj të diamantit, teksa shëtiste në plazh...

Zbulohet i dashuri muskuloz i Britney Spears

para 11 muajve - Standard

Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet për një fejesë të tyre në Hawaii. Thashethemet plasën, pasi të mërkurën...

Adelina Tahiri e mësuar me luks, zbulohet shifra e unazës së fejesës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri fejesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov. Këngëtarja...

Zbulohet i dashuri muskuloz i Britney Spears /FOTO

para 11 muajve - Syri

Të gjitha mediat janë në alarm Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet për një fejesë të tyre në Hawaii. Thashethemet...

Ky është i dashuri muskuloz i Britney Spears

para 11 muajve - Gazeta Express

Të gjitha mediat janë në alarm Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet për një fejesë të tyre në Hawaii. Thashethemet...

Adelina si magnet!

para 11 muajve - RTV 21

Krejtësisht në të zeza Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri kohëve të fundit ishte pjesë e mediave rozë për faktin e martesës së saj me avokatin maqedonas, Serjozha Markov. Që nga martesa, këngëtarja...

Adelina Tahiri e mësuar me luksin, zbulohet shifra e lartë e unazës së saj me të cilën u propozua për fejesë

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri martesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov. Ndonëse u...

Këngëtarja shqiptare mban orë që kushton 13 mijë euro

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse. Këngëtarja...

Adelina Tahiri e mësuar me luksin: Zbulojeni çmimin e unazës së fejesës

para 11 muajve - Prive

Po u kyçe në Instagramin e saj, ajo që bie në sy me padyshim është koleksioni i veshjeve e aksesorëve të shtrenjtë që posedon Adelina Tahiri. Këngëtarja ka një standard të lartë jetese nga puna që bën,...

Adelina Tahiri e mësuar me luksin, zbulohet shifra e lartë e unazës së saj me të cilën u propozua për fejesë

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri martesa e saj pak javë më parë, me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov. Ndonëse u...

Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

para 11 muajve - Java News

Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse. Këngëtarja është...

Ja sa ka kushtuar unaza e fejesës së Adelinës me biznesmenin maqedonas?!

para 11 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja seksi për një kohë shumë të shkurtë u fejua dhe martua me avokatin më të pasur në...

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

para 11 muajve - Politiko

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja...

Adelina Tahiri me një person të veçantë në pushime

para 11 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri ka filluar pushimet e saj dimërore pas shumë angazhimeve të fundvitit dhe të jetës së saj personale. Së fundi Adelina ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me njërin nga personat më të dashur...

Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit

para 11 muajve - Albeu

Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në Vjenë, duke treguar edhe unazën super të shtrenjtë. Vetëm në më pak se një javë më...

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

para 11 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja...

Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit

para 11 muajve - Zhurnal

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.Kjo për faktin se lidhja e saj me biznismenin miliarder , Serjozha Markov bëri bujë të madhe në shtypin rozë...

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja...

Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të ri

para 11 muajve - Medial

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të ri

para 11 muajve - Zhurnal

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit

para 11 muajve - GazetaBlic

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic. Kjo për faktin se lidhja e saj me biznismenin miliarder , Serjozha Markov bëri bujë të madhe në shtypin rozë...

Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të ri

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

para 11 muajve - Fol

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja...

FOTO/ Britney Spears i jep fund beqarisë?

para 11 muajve - Syri

Britney Spears është parë duke mbajtur një unazë diamanti në një nga plazhet e Hawaii-t. Ylli i popit, 36 vjeçare ka shfaqur unazën përderisa shëtitej në plazh e veshur në bikine të verdha. E pikërisht...

Kjo është shuma marramendëse e unazës së fejesës së Adelinës

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja...

Britney fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Infokusi

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të ri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Syri

Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari, për të cilin u aludua në media se qëndronte pranë këngëtares për famë dhe para. Por duket se mediat janë...

Pasi u martua me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra euroshe

para 11 muajve - Telegrafi

Pas martesës me biznesmenin, Adelina Tahiri duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar. Këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por plot...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Telegrafi

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Pasi u martua me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra euroshe

para 11 muajve - Almakos

Pas martesës me biznesmenin, Adelina Tahiri duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar. Këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por plot...

A është fejuar Britney Spears?

para 11 muajve - GazetaBlic

Britney Spears është parë duke mbajtur një unazë diamanti në një nga plazhet e Hawaii-t. Ylli i popit, 36 vjeçare ka shfaqur unazën përderisa shëtitej në plazh e veshur në bikine të verdha. E pikërisht...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Almakos

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Portalb

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin, ja detaji që e tradhton

para 11 muajve - BalkanWeb

SHBA – Një ndër yjet e Hollywood më të komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Britney Spears fejohet në fshehtësi me 23-vjeçarin

para 11 muajve - Fol

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears. Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari,...

Pasi u martua me biznesmenin, Adelina Tahiri merr një dhuratë mijëra euroshe

para 11 muajve - Opinion

Pas martesës me biznesmenin këngëtarja Adelina duket se po bën jetë luksi, jo se më parë i ka munguar, por këtë herë ajo i ka mahnitur të gjithë me blerjen e një ore luksi e cila nuk ka kushtuar pak, por...

A është fejuar Britney Spears?

para 11 muajve - Klan Kosova

Britney Spears është parë duke mbajtur një unazë diamanti në një nga plazhet e Hawaii-t. Ylli i popit, 36 vjeçare ka shfaqur unazën përderisa shëtitej në plazh e veshur në bikine të verdha. E pikërisht...

Britney Spears fejohet? (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Lidhja e saj me djalin më të ri në moshë, Sam Asghari është ndër më të komentuarat. Që në fillimet e tyre, të gjithë e paralajmëronin Britneyn se ai ishte i nteresuar vetëm për famën dhe pasurinë e këngëtares...

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit”

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga fansat....

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit”

para 11 muajve - Ina

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga fansat....

Nuk do ta besoni se sa kushton ora e Adelina Tahirit

para 11 muajve - Politiko

Viti 2017 ishte viti më i bujshëm për këngëtaren e njohur Adelina Tahirin. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov. Sidoqoftë, ajo nuk ka komentuar...

FOTOT: Zhvishet Britney Spears… tregon dhe unazën e fejesës?!

para 11 muajve - Gazeta Tema

Britney Spears ka nxitur spekulimet për një fejesë të mundshme, pasi është shfaqur me një unazë martese të martën. Këngëtarja është parë duke pushuar në plazhin në Havai, teksa në dorën e majtë mbante...

“Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit”

para 11 muajve - TV Koha

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga fansat....

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov....

Adelina Tahiri me orë 13 mijë euro! (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Adelina Tahiri gjithmonë është komentuar për jetën luksoze që bën. Duke qenë në gjendje të mirë financiare, këngëtarja nga Shkupi nuk i ka kursyer vetes asnjëherë veshjet, aksesorët apo makinat më të shtrenjta....

Kush ia bleu orën 13 mijë euro, Adelina Tahirit?

para 11 muajve - GazetaBlic

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar në mediat rozë gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic. Kjo për shkak se fejesa e saj me miliarderin 50 vjeçar, bëri bujë të madhe në shtypin mediatik...

Ora 13 mijë euroshe e Adelina Tahirit

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Adelina Tahiri këto ditë ka qenë në krye të mediave rozë shkak i jetës së saj personale. Fejesa e saj me biznesmenin 50 vjeçar bëri bujë mediatike dhe këngëtarja u kritikua edhe nga fansat,...

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri

para 11 muajve - Syri

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov....

Ora me vlerë 13 mijë euro e këngëtares Adelina Tahiri

para 11 muajve - Lajm

Këngëtarja Adelina Tahiri gjatë dhjetorit të vitit 2017 u shndërrua në një nga personazhet më të përfolura. Kjo pasi këngëtarja zyrtarizoi martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov....

Adelinës ia blejnë orën që kushton mbi 13 mijë euro, shikojeni foton

para 11 muajve - Gazeta Express

Adelina Tahiri para pak ditësh u martua me biznismenin maqedonas Pasi u martua me biznismenin, duket që tani Adelina po bënë blerje të shtrenjta të veshëmbathjeve e gjithashtu edhe orave. Në një fotografi...

Kjo është ora e Adelina Tahirit e cila ka çmim “marramendës”

para 11 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri para pak ditësh u martua me biznismenin maqedonas, shkruan Sovrani.info. Pasi u martua me biznismenin, duket që tani Adelina po bënë blerje të shtrenjta të veshëmbathjeve e gjithashtu edhe...

A ia di burri i saj të kaluarën Adelina Tahirit?

para 11 muajve - Ina

Këngëtarja Adelina Tahiri tashmë i ka dhënë fund beqarisë, ajo është martuar, jo me shqiptar, por me një maqedon, i cili është avokat dhe disa vite më i vjetër se këngëtarja e njohur shqiptare, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK