http://kariera.mk

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë dhe aq shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Syri

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

më 1.2018 - Syri

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

më 1.2018 - Lajm

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Shtatë mënyra për ta motivuar vetën dhe të tjerët

më 1.2018 - Klan Kosova

Puna për të gjithë ka momente kur kthehet në rutinë. Edhe punëtorët më të mirë i kanë të pashmangshme momentet jo të mira në punë. Arsyet janë të shumta. Por të shumta janë edhe gjërat që mund t’i bëni...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

më 1.2018 - Portalb

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

më 1.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 13 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë të...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

më 1.2018 - Lajmi.net

Yjet parashikojnë për ju. Horoskopi 12 janar Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe...

Horoskopi, e shtunë 13 Janar 2018

më 1.2018 - Java News

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi i dites se shtunë, 13 janar 2018

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, 12 janar 2018

më 1.2018 - TV Koha

Dashi Të bësh një kompromis, sidomos në dashuri, nuk do të thotë domosdoshmërisht përfshirje. Dhe pikërisht sot, do ta gjeni veten në një pozitë shumë të vështirë në këtë drejtim. Është koha të ndaloni...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

më 1.2018 - AlbPortali

Dashi Loading... Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë....

Horoskopi – 12 janar 2018

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë ditë interesante për ju

më 1.2018 - Gazeta Express

Yjet parashikojnë për ju. Horoskopi 12 janar Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe...

Horoskopi 12 Janar, zbuloni shenjat me fat

më 1.2018 - Opinion

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2018

më 1.2018 - BalkanWeb

Dashi Do të keni tensione të vogla në familje. Do të ngushëlloheni duke blerë disa gjëra të vogla, jo ndonjë gjë kushedi se çfarë, por thjesht libra të vjetër dhe gjërat kulturore për t’i koleksionuar....

Fati yt sot, horoskopi 12 janar 2018

më 1.2018 - GazetaBlic

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi – 12 janar 2017

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 12 Janar, zbuloni shenjat me fat

më 1.2018 - Bota.al

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë dhe aq shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Bota.al

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - Sovrani

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 12 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ndonjëherë...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

më 1.2018 - Syri

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

më 1.2018 - Lajm

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - Portalb

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Syri

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Lajme.al

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Arsyet pse nuk keni fat në dashuri

më 1.2018 - Sovrani

Nëse assesi nuk ju shkon për dore që të gjeni dashuri, ndërkaq pas vetes keni radhitur një sërë dështimesh, koha është që të mendoni përse ju ndodh kështu. Po ju tregojmë cilat janë mendimet e gabuara...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 12 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ndonjëherë...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi, e premte 12 janar 2018

më 1.2018 - Java News

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Puna dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Vizion Plus

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

18 shenjat që tregojnë se ke gjetur shpirtin tënd binjak në dashuri

më 1.2018 - Lajmi.net

Megjithëse shumica e njerëzve mendojnë për një bashkëbisedues si një bashkim i përsosur harmonik i lumturisë, shpirti yt i vërtetë shpirtëror është personi i cili ka për qëllim t’ju ndihmojë të “plotësoni...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Telegrafi

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Zgjidh kartën e preferuar dhe merr një mesazh të fortë

më 1.2018 - Bota.al

Kush prej nesh nuk dëshiron të dijë se çfarë na ka përgatitur fati? Ne do të donim të dinim se çfarë do të ndodhë në jetën tonë në të ardhmen e afërt dhe nëse kjo mund të shmanget ose të përdoret për avantazhin...

Arsyet pse nuk keni fat në dashuri

më 1.2018 - Gazeta Fjala

Nëse assesi nuk ju shkon për dore që të gjeni dashuri, ndërkaq pas vetes keni radhitur një sërë dështimesh, koha është që të mendoni përse ju ndodh kështu. Po ju tregojmë cilat janë mendimet e gabuara...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Infokusi

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Fati yt sot, Horoskopi ditor, 11 janar

më 1.2018 - GazetaBlic

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 11 Janar, zbuloni shenjat me fat

më 1.2018 - Opinion

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 11 janar 2018

më 1.2018 - Lajmi.net

Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2018

më 1.2018 - BalkanWeb

Dashi Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë më pas të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos...

Horoskopi – 11 janar 2018

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Almakos

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Opinion

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

8 Këshilla efektive për një shpinë të shëndoshë dhe të drejt

më 1.2018 - Aktuale

Mos u përpiqni të ndryshoni veten në injorimin e syrit. Filloni me durim. Duhen vite për të marrë sjellje të mirë, dhe ka disa ushtrime për ta korrigjuar atë. Kumti përgatiti një artikull të veçantë për...

Këshilla/ Si te kenaqesh nje partner te fiksuar pas seksit anal

më 1.2018 - Syri

esë apo dhjetë herët e para, që do ta provoni seksin anal ju do të keni një ndjesi të sikletshme. Por, pas një kohe, nëse gjithçka shkon në rregull, do të ndjeheni sikurse keni një gisht në të pasme të...

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

më 1.2018 - Portalb

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Kështu mund ta shtoni vlerësimin për veten

më 1.2018 - Klan Kosova

Mbani mend arritjet dhe cilësitë tuaja Mos e mundoni veten duke kujtuar se sa keq silleshit me vëllezërit a motrat kur ishit të vegjël. Shmangni të menduarit kur ishit 12 vjeç dhe silleshit keq. Në vend...

Horoskopi 10 Janar 2018

më 1.2018 - Klan

Dashi- Qëndroni larg mendimeve negative. Nëse do të lejoni qoftë dyshimin më të vogël që të vendosë rrënjë, shumë shpejt mund kthehet në diçka që do të dalë jashtë kontrollit. Lidhja mes diellit dhe Marsit...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Syri

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni veten në shtrat sipas shenjës së horoskopit

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni shenjat me fat, horoskopi 10 Janar 2018

më 1.2018 - Opinion

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 janar 2018

më 1.2018 - BalkanWeb

Dashi Nëse në të kaluarën jeni tërhequr për të qenë vetëm, tashmë keni dëshirë të zbaviteni në grup, duke pranuar çfarëdolloj ndryshimi. Ndryshojini pikëpamjet tuaja për t’ju përshtatur atyre të partnerit...

Horoskopi – 10 janar 2018

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni të lumtur. Beqarët...

Zbuloni veten në shtrat sipas shenjës së horoskopit, kush janë më të ‘nxehtat’

më 1.2018 - Java News

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Çka thonë yjet për ju sot? – lexoni horoskopin

më 1.2018 - Sovrani

Dashi 21.03-20.04 Ngrohtësia dhe natyra juaj e butë do t’i tërheqë njerëzit si magnet sot. Natyrisht që jeni mësuar që kjo gjë t’ju ndodh shpesh, por kohëve të fundit ky aspekt i karakterit tuaj është...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 10 Janar 2018

më 1.2018 - Syri

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Lajmi.net

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Lajmi.net

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Syri

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 10 Janar 2018

më 1.2018 - Lajm

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Syri

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Gazeta Monitor

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 janar 2018

më 1.2018 - Portalb

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Zbulojeni tani! Ja si janë në seks të gjitha femrat e horoskopit

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 janar 2018

më 1.2018 - Java News

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 janar 2018

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Këto 6 mësime do t’ju ndihmojnë të arrini gjithçka në karrierën tuaj

më 1.2018 - Syri

Për t’u bërë ekspert i çdo fushe është një proces i vështirë dhe jo çdokush mund të arrijë të bëhet. Por ekzistojnë disa elementë ndaj të cilave nëse tregoni vëmendje do të mund të arrini këtë dhe më shumë....

Horoskopi, 9 Janar 2018

më 1.2018 - Opinion

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni të lumtur. Beqarët...

Zbuloni shenjat me fat për ditën e sotme, 9 Janar 2018

më 1.2018 - Opinion

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni të lumtur. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 janar 2017

më 1.2018 - BalkanWeb

Horoskopi Dashi Jeni shpërndarë në shumë fusha. Ndiqni objektiva që ju lodhin dhe ju stresojnë. Mos vallë për hir të kësaj keni lënë mënjanë dashurinë? Dëshira dhe pasioni do të bëjnë që të kërkoni mundësi...

Horoskopi – 9 janar 2018

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dashi Yjet do të jenë në anën tuaj këtë javë. Do të jeni “të armatosur” me një energji të fortë dhe solide dhe personat që do të keni pranë do të ndihen optimistë. Kjo e hënë premton shumë për të lindurit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK