http://kariera.mk

FOTO/ Derbi Leverkusen-Bayern Munchen, por vëmendjen e mori një mi

para 11 muajve - BalkanWeb

Derbi i Bundesligas në Gjermani që u zhvillua mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munchen i ka takuar miqve me rezultatin 1-3. Përveç stadiumit të mbushur dhe lojës sulmuese, në stadium u pa edhe diçka që...

FOTO/ Derbi Leverkusen-Bayern Munchen, por vëmendjen e mori një mi

para 11 muajve - Syri

Derbi i Bundesligas në Gjermani që u zhvillua mes Bayer Leverkusen dhe Bayern Munchen i ka takuar miqve me rezultatin 1-3. Përveç stadiumit të mbushur dhe lojës sulmuese, në stadium u pa edhe diçka që...

VIDEO/ Bajern nuk njeh rivalë në Bundesligë, fiton lehtësisht ndaj Leverkusen

para 11 muajve - BalkanWeb

Bajern Mynih vazhdon të mos njohë rivalë në Bundesliga. Skuadra e madhe gjermane ka arritur fitore në derbin ndaj Leverkusen. 1-3 ishte rezultati i fitores në transfertë ndaj skuadrës së “aspirinave” Bayer...

Bayern fiton ndaj Leverkusenit

para 11 muajve - Klan Kosova

Bayern Munchen ka shënuar fitore prej 1:3 ndaj Bayer Leverkusen-it në xhiron e 18-të të Bundesligës. Javier Martinez në minutën e 32-të, Frank Ribery në të 59-tën dhe James Rodriguez në minutën e parë...

Ribery hyn në histori të Bayern Munich

para 11 muajve - Lajmi.net

. Bayern Munich shënoi fitore 1:3 në udhëtim te Bayer Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 18-të të Bundesligës. Në listën e golashënuesve për Bayern Munich, u regjistrua edhe Franck Ribery....

Bayern Munich e nis me fitore stinorin pranveror, mposht Bayer Leverkusenin

para 11 muajve - Telegrafi

Bayern Munich e ka vazhduar aty ku e ka lënë duke shënuar fitore si mysafir ndaj Bayer Leverkusen me rezultat 3-1. Të dy klubet e filluan hovshëm takimin, duke sulmuar. Rastin më të mirë e kishte Kohr...

Leverkusen 1:3 Bayern Munich, notat e lojtarëve

para 11 muajve - Lajmi.net

. Bayern Munchen vazhdon të mos njeh rival në Bundesliga. Skuadra e madhe gjermane ka arritur fitore në derbin ndaj Leverkusen. 1-3 ishte rezultati i fitores në udhëtim te Bayer Leverkusen. Martinez në...

VIDEO/ Shihni magjinë e James Rodriguez, ylli i bavarezëve shënon golin e vitit

para 11 muajve - Syri

James Rodriguez ka shënuar gol spektakolar në fitoren 3-1 të Bayern Munich kundër Bayer Leverkusen, për ta nisur mbarë 2018-ën. Ish-ylli i Real Madridit shënoi golin e tretë në minutat shtesë, ndërsa realizuan...

​Bayern Munich mposhtë Bayer Leverkusen

para 11 muajve - RTV 21

Bayern Munich e ka mposhtur sonte në udhëtim Bayer Leverkusenin e Admir Mehmedit me rezultat 1-3 Serinë e golave e filloi Bayern Munich në minutën e 10-të me golin e shënuar nga Muller (32’), golin e dytë...

Bayerni e nis mbarë 2018-n, mposht 1-3 Leverkusenin në “BayArena”

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Bajerni i Mynihut e nis fazën e dytë të Bundesligës ashtu siç mbylli të parën, duke sigluar fitoren e radhës në premierën e vitin 2018. Kampionët në fuqi të Gjermanisë mposhtën 1-3 në transfertë Bayer...

VIDEO/ Fusha e Leverkusenit ‘tabu’ për Bayernin? Ja çfarë ndodhi në ndeshjen e sotme

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen luajti ndeshjen e parë për këtë vit në Bundesligë në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Bavarezët fituan me rezultatin 3-1, duke e nisur në mënyrën më të mirë 2018-ën. Kishte...

Bayern Munich e nis mbarë 2018’tën

para 11 muajve - Gazeta Express

​Fitore 3:1 dhe tri pikë të rrëmbyera – Bayern munich e ka nisur mbarë vitin 2018. Në ndeshjen e parë në Bundesliga këtë vit, të besuarit e Jupp Heynckes triumfuan 3:1 kundër rivalit, Bayer Leverkusen,...

Magjia e James Rodriguez

para 11 muajve - Gazeta Express

​James ka shënuar gol spektakolar në fitoren 3:1 të Bayern Munich kundër Bayer Leverkusen, për ta nisur mbarë 2018’të. Ish asi i Real Madridit shënoi golin e tretë në minutat shtesë, ndërsa realizuan edhe...

Bayerni fiton derbin ndaj Leverkusenit

para 11 muajve - Koha.net

Bayern Munich ka fituar derbin e javës së 18 në Bundesligë kundër Bayer Leverkusenit. Lideri i Bundesligës arkëtoi pikët e plota duke fituar në udhëtim me rezultat prej 1 me 3, raporton Koha.net. Ishte...

Bayerni e nis me fitoren pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë

para 11 muajve - Lajmi.net

. Bayern Munich e ka filluar me fitore pjesën e dytë të sezonit në Bundesligë. Bavarezët kanë mposhtur në udhëtim 1:3 Bayer Leverkusenin, në ndeshjen që ishte e vlefshme për xhiron e 18-të. Javi Martinez...

Në Leverkusen fiton Bayerni i madh

para 11 muajve - GazetaBlic

Bayern Munich ka fituar derbin e javës përballë Bayer Leverkusen 1-3 Javi Martinez, Frack Ribery  dhe në fund James Rodriguez,kanë shënuar golat për klubin bavarez, shkruan Gazeta Blic, ndërkohë golin...

Tjetër gol në Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ndeshja bëhet emocionuese

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Në minutën e 33-të Havi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi. Pjesa e parë...

Leverkusen ngushton epërsinë kundër Bayernit

para 11 muajve - Gazeta Express

​Bayer Leverkusen e ka ngushtuar në 2:1 epërsinë kundër Bayern Munich. Golin për vendasit dhe për ta bërë edhe më të zjarrtë këtë ndeshje e realizoi Kevin Volland në minutën e 71’të. Bëje LIKE dhe merr...

Ribery si Messi, shikojeni çfarë goli ka shënuar

para 11 muajve - GazetaBlic

Bayer Leverkusen ka pësuar edhe golin e dytë nga Bayern Munich Është Ribery ai i cili ka shënuar gol në minutën e 58, të takimit, shkruan Gazeta Blic Ky është goli i francezit.

Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ylli i Bundesligës shënon golin e dytë

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Në minutën e 33-të Havi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi. Pjesa e parë...

Ribery fantastik, shënon golin e dytë të Bayernit

para 11 muajve - Gazeta Express

​Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë kundër Bayer Leverkusen. Për 2:0 realizoi Franck Ribery në minutën e 59’të. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

Bayer Leverkusen – Bayern Munich, ky është rezultati i pjesës së parë

para 11 muajve - Lajmi.net

. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Bayer Leverkusen – Bayern Munich. Bayern Munich e ka fituar 0-1 pjesën e parë të ndeshjes ndaj Bayer Leverkusenit në udhëtim. Është Javi Martinez që ka shënuar golin e epërsisë për Bayernin.

VIDEO/ Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ja kush e shënon golin e parë të vitit në Gjermani

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Në minutën e 32-të spanjolli Javi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi....

Zhbllokohet derbi, Leverkusen – Byern Munich

para 11 muajve - GazetaBlic

Bayern Munich ka kaluar në epërsi përballë Bayer Leverkusen 0-1. shkruan Gazeta Blic Autori i goli është spanjolli Javi Martinez i i cili ka relizuar gol në minutën e 32, të takimit Ky është goli i tij

Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, ja kush e shënon golin e parë të vitit në Gjermani

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Në minutën e 32-të spanjolli Javi Martinez kalon bavarezët në avantazh, duke shënuar pas një goditje këndi....

Ka gol në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Gazeta Express

​Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Bayer Leverkusen me golin e shënuar nga Javier Martinez në minutën e 32’të dhe po fiton 1:0. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport

FOTO/ Bayerni ende nuk po shënon ndaj Leverkusenit. Shihni se çfarë po bën Lewandowski

para 11 muajve - Syri

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net . Kjo është ndeshja e parë për vitin 2018 në Bundesligë. Rezultati në pjesën e parë është 0-0, teka bavarezët...

Bayern fiton ndaj Leverkusenit

para 11 muajve - Shenja

Bayern Munchen ka shënuar fitore prej 1:3 ndaj Bayer Leverkusen-it në xhiron e 18-të të Bundesligës. Javier Martinez në minutën e 32-të, Frank Ribery në të 59-tën dhe James Rodriguez në minutën e parë...

Bayern Munich e nis me fitore stinorin pranveror, mposht Bayer Leverkusenin

para 11 muajve - Almakos

Bayern Munich e ka vazhduar aty ku e ka lënë duke shënuar fitore si mysafir ndaj Bayer Leverkusen me rezultat 3-1. Të dy klubet e filluan hovshëm takimin, duke sulmuar. Rastin më të mirë e kishte Kohr...

Bayer Leverkusen – Bayern Munich formacionet zyrtare

para 11 muajve - GazetaBlic

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes derbi Bayer Leverkusen – Bayern Munich shkruan Gazeta Blic Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve...

FOTO/ Bayer Leverkusen-Bayern Munchen, formacionet zyrtare

para 11 muajve - Syri

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayer Leverkusen e Bayern Munich. Dy ekipet gjermane do të përballen në “BayArena” në orën 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore. Bundesliga starton...

Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leverkusen e Bayern Munich. Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore, shkruan Gazeta...

Formacionet zyrtare: Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Lajmi.net

. Bundesliga gjermane sonte starton me pjesën e dytë të sezonit 2017/2018. Bayer Leverkusen – Bayern Munich është ndeshja e parë e pjesës së dytë të sezonit. Kjo ndeshje fillon nga ora 20:30. Formacionet...

Ribery hyn në histori të Bayern Munich

para 11 muajve - Fol

Bayern Munich shënoi fitore 1:3 në udhëtim te Bayer Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 18-të të Bundesligës.Në listën e golashënuesve për Bayern Munich, u regjistrua edhe Franck Ribery. Francezi...

Ka gol në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Infokusi

​Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Bayer Leverkusen me golin e shënuar nga Javier Martinez në minutën e 32’të dhe po fiton 1:0.

Bayern fiton ndaj Leverkusenit

para 11 muajve - AlbPortali

Bayern Munchen ka shënuar fitore prej 1:3 ndaj Bayer Leverkusen-it në xhiron e 18-të të Bundesligës. Loading... Javier Martinez në minutën e 32-të, Frank Ribery në të 59-tën dhe James Rodriguez në minutën...

Bayerni fiton derbin ndaj Leverkusenit

para 11 muajve - Insajderi

Bayern Munich ka fituar derbin e javës së 18 në Bundesligë kundër Bayer Leverkusenit. Lideri i Bundesligës arkëtoi pikët e plota duke fituar në udhëtim me rezultat prej 1 me 3, raporton Koha.net. Ishte...

Bayern Munich e nis me fitore stinorin pranveror, mposht Bayer Leverkusenin

para 11 muajve - Fol

Bayern Munich e ka vazhduar aty ku e ka lënë duke shënuar fitore si mysafir ndaj Bayer Leverkusen me rezultat 3-1. Të dy klubet e filluan hovshëm takimin, duke sulmuar. Rastin më të mirë e kishte Kohr...

Fusha e Leverkusenit ‘tabu’ për Bayernin? Ja çfarë ndodhi në ndeshjen e sotme

para 11 muajve - Fol

Bayern Munchen luajti ndeshjen e parë për këtë vit në Bundesligë në transfertë me Bayer Leverkusen. Bavarezët fituan me rezultatin 3-1, duke e nisur në mënyrën më të mirë 2018-ën. Kishte që në 2013-ën...

Bayern Munich mposht Bayer Leverkusen

para 11 muajve - KosovaPress

Serinë e golave e filloi Bayern Munich në minutën e 10-të me golin e shënuar nga Muller (32’), golin e dytë e shënoi Ribery, kurse golin e tretë nga goditja e lirë e shënoi Rodriguez (90’). Leverkusen...

Nuk do ta besoni sa kohë ka Bayern Munchen që nuk fiton në fushën e Leverkusenit

para 11 muajve - Syri

Gjysma e dytë e sezonit 2017-2018 në Bundesligë do të nisë me një përballje tepër të rrezikshme mes Leverkusenit dhe Bayernit të Mynihut. Sfida, e cila do të zhvillohet në fushën e Leverkusenit “Bayer...

Bayerni vazhdon me fitore në kampionat

para 11 muajve - Sovrani

Bayerni i Munichut ka regjistruar një fitore në Bundesliga dhe sonte e ka mposhtur Bayer Leverkuzenin, transmeton Sovrani.info. Bavarezët triumfuan me rezultat 1-3. Golat për mysafirët i realizuan Martinez,...

Ka gol në ndeshjen Bayer Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Sovrani

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Bayer Leverkuse me golin e Martinez në minutën e 32′. /Sovrani.info/ Facebook Twitter Google Plus

Starton Bundesliga me takimin Leverkusen-Bayern Munchen, zbardhen formacionet zyrtare

para 11 muajve - Newsport

Bundesliga gjermane sonte starton me pjesën e dytë të sezonit 2017/2018. Bayer Leverkusen – Bayern Munich është ndeshja e parë e pjesës së dytë të sezonit dhe ky takim do të fillojë në orën 20:30. Skuadrat...

Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munich

para 11 muajve - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leverkusen e Bayern Munich. Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore, shkruan Gazeta...

Mësohet trajneri i Bayernit për sezonin e ri

para 11 muajve - Lajmi.net

Jupp Heynckes do të mbetet trajner i Bayern Munich edhe për edicionin e ri. 72 vjeçari gjerman pritet të mbetet në bankinën e gjigantit bavarez edhe në sezonin e ardhshëm. Lajmi është konfirmuar nga media...

Bayern Munich me 2 mungesa të mëdha për ndeshjen e nesërme kundër Leverkusenit

para 11 muajve - Gazeta Express

Bayern Munich do të udhëtojë nesër në Leverkusen me dy mungesa të mëdha për t’u ndeshur me Bayer Leverkusenin në një ndeshje të vlefshme për Bundesligën gjermane. Trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK