http://kariera.mk

Importi i mjeteve, ndryshojnë rregullat: Çfarë do bëhet me makinat e vjetra

më 1.2018 - Gazeta Tema

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi, do të lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregullat e reja për makinat/ Do të importohen vetëm mjetet nga “euro 4” deri në “euro 6”

më 1.2018 - TV Koha

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet  të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të  lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregulla të reja për importin e makinave, vetëm mjetet nga “euro 4” deri në “euro 6”

më 1.2018 - Syri

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të  Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të  lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregulla të reja për importin e makinave, vetëm mjetet nga “euro 4” deri në “euro 6”

më 1.2018 - Gazeta Express

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të  Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të  lejohet vetëm importi i...

Importi i mjeteve, ndryshojnë rregullat. Ja çfarë do bëhet me makinat e vjetra

më 1.2018 - Syri

Lajme jo të mira për ata që kanë në përdorim një automjet të vjetër. Me keq akoma për ata që do duan të fusin në vend makina të vjetra. Në 6 mujorin e parë të vitit 2018, pritet të hyjnë në fuqi rregullat...

Standardet që kërkohen për importin e mjeteve

më 1.2018 - Java News

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të  Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të  lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregulla të reja për importin e makinave, vetëm mjetet nga “euro 4” deri në “euro 6”

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të  Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të  lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregulla të reja për importin e makinave

më 1.2018 - Sovrani

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të lejohet vetëm importi i mjeteve...

Rregulla të reja për importin e makinave, vetëm mjetet nga “euro 4” deri në “euro 6”

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Në 6 mujorin e parë të vitit 2018 pritet të hyjnë në fuqi rregullat e reja për importin e mjeteve në vendin tonë. Sipas ministrit të Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi do të lejohet vetëm importi i mjeteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK