http://kariera.mk

Ky është propozimi më i veçantë për martesë!

më 1.2018 - Gazeta Express

Një djalë nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai i ka shkruar në dëborë "Martohu me mua", dhe më pas i ka kërkuar asaj që ta bëjnë një udhëtim...

Propozimi i veçantë për martesë nga një pilot

më 1.2018 - TV Koha

Një student i  ka bërë një propozim të veçantë për martesë, ka shkruar duke ecur me avion mbi liqenin e ngrirë, “Martohu me mua” (Marry Me). Gavin Becker i ka bërë surprizë të dashurës së tij Olivia Toft...

Një nga propozimet më të veçanta në botë, i duhen orë për të pregatitur skenën

më 1.2018 - Te Sheshi

Një djalë nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai i ka shkruar në dëborë “Martohu me mua”, dhe më pas i ka kërkuar asaj që ta bëjnë një udhëtim...

Ky është propozimi më i veçantë për martesë! (FOTO LAJM)

më 1.2018 - Albeu

Një djalë nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai i ka shkruar në dëborë "Martohu me mua", dhe më pas i ka kërkuar asaj që ta bëjnë një udhëtim...

Propozimi i veçantë për martesë i studentit të aviacionit

më 1.2018 - Telegrafi

Një djalë i ri nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai fillimisht kishte shkelur me këmbë borën duke e shkruar “Martohu me mua”, dhe më pas i...

FOTOT: Emocionuese, propozim tepër i veçantë për martesë

më 1.2018 - Gazeta Tema

Propozimi për martesë duhet që të jetë diçka me të vërtetë unike. Dhe këtë gjë e ka parasysh mësë miri parasysh një student i aviacionit në Minnesota. Gavin Becker i ka bërë të dashurës së tij Olivia Toft...

FOTOT: Emocionuese, propozimi tepër i veçantë për martesë

më 1.2018 - Gazeta Tema

Propozimi për martesë duhet që të jetë diçka me të vërtetë unike. Dhe këtë gjë e ka parasysh mësë miri parasysh një student i aviacionit në Minnesota. Gavin Becker i ka bërë të dashurës së tij Olivia Toft...

Propozimi i veçantë për martesë i studentit të aviacionit

më 1.2018 - Almakos

Një djalë i ri nga Minnesota e SHBA-ve, ka gjetur një metodë unike për t’i propozuar martesë partneres së tij. Ai fillimisht kishte shkelur me këmbë borën duke e shkruar “Martohu me mua”, dhe më pas i...

Propozimi i veçantë për martesë i aviatorit

më 1.2018 - Infokusi

Një student i aviacionit ka bërë një propozimet të veçantë për martesë, ka shkruar duke ecur me avion mbi liqenin e ngrirë, “Martohu me mua” (Marry Me). Gavin Becker i ka bërë surprizë të dashurës së tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK