http://kariera.mk

WhatsApp me një tipar të ri që do t’i ndryshojë video thirrjet përgjithmonë

më 1.2018 - Telegrafi

WhatsApp përdoret kryesisht si një aplikacion i popullarizuar i mesazheve në telefona. Në fakt, në vigjilje të vitit të ri 2017, ajo u përdor në sasi rekorde, me një mesatare prej 75 miliardë mesazhe të...

WhatsApp me një tipar të ri që do t’i ndryshojë video thirrjet përgjithmonë

më 1.2018 - Fol

WhatsApp përdoret kryesisht si një aplikacion i popullarizuar i mesazheve në telefona. Në fakt, në vigjilje të vitit të ri 2017, ajo u përdor në sasi rekorde, me një mesatare prej 75 miliardë mesazhe të...

WhatsApp me një tipar të ri që do t’i ndryshojë video thirrjet përgjithmonë

më 1.2018 - Sovrani

WhatsApp përdoret kryesisht si një aplikacion i popullarizuar i mesazheve në telefona. Në fakt, në vigjilje të vitit të ri 2017, ajo u përdor në sasi rekorde, me një mesatare prej 75 miliardë mesazhe të...

WhatsApp me një tipar të ri që do t’i ndryshojë video thirrjet përgjithmonë

më 1.2018 - Almakos

WhatsApp përdoret kryesisht si një aplikacion i popullarizuar i mesazheve në telefona. Në fakt, në vigjilje të vitit të ri 2017, ajo u përdor në sasi rekorde, me një mesatare prej 75 miliardë mesazhe të...

Surprizon WhatsApp, më në fund sjell dy risitë që i donim të gjithë

më 1.2018 - AlbPortali

Në përditësimin e ri të WhatsApp 2.18.10 për iOS (sistemi operativ i telefonave iPhone), shërbimi i mesazheve shtoi dy funksione të reja. Dhe nuk janë dy përditësime, ato janë dy funksione që përdoruesit...

Kujdes! Ju ka ardhur mesazhi që WhatsApp do të bëhët me pagesë? Si duhet të veproni

më 1.2018 - Zhurnal

Përmbajtja e një mesazhi që po bën xhiron në gjithë botën kohët e fundit për aplikacionin e famshëm të mesazheve Whatsupp është një paralajmërim ciklik që përpiqet të fus në kurth përdoruesit më pak të...

Kujdes! Ju ka ardhur mesazhi që WhatsApp do të bëhët me pagesë? Si duhet të veproni

më 1.2018 - Opinion

Përmbajtja e një mesazhi që po bën xhiron në gjithë botën kohët e fundit për aplikacionin e famshëm të mesazheve Whatsupp është një paralajmërim ciklik që përpiqet të fus në kurth përdoruesit më pak të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK