http://kariera.mk

Bota, më mirë nuk mund të ndodhte! Ekonomia botërore tejkalon parashikimet

më 1.2018 - BalkanWeb

Sipas Goldman Sachs, për herë të parë që nga viti 2010, ekonomia botërore i ka tejkaluar parashikimet dhe pritet që kjo rritje të vazhdojë. Parashikimi global i Goldman Sachs për rritjen globale për vitin...

Bota, më mirë nuk mund të ndodhte!

më 1.2018 - Gazeta Tema

Sipas Goldman Sachs, për herë të parë që nga viti 2010, ekonomia botërore i ka tejkaluar parashikimet dhe pritet që kjo rritje të vazhdojë. Parashikimi global i Goldman Sachs për rritjen globale për vitin...

Bota, më mirë nuk mund të ndodhte! Ekonomia botërore tejkalon parashikimet

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Sipas Goldman Sachs, për herë të parë që nga viti 2010, ekonomia botërore i ka tejkaluar parashikimet dhe pritet që kjo rritje të vazhdojë. Parashikimi global i Goldman Sachs për rritjen globale për vitin...

Shifrat impresionuese të rritjes së ekonomisë botërore, lajm i mirë edhe për vendet e varfra

më 1.2018 - Java News

Sipas Goldman Sachs, për herë të parë që nga viti 2010, ekonomia botërore i ka tejkaluar parashikimet dhe pritet që kjo rritje të vazhdojë. Parashikimi global i Goldman Sachs për rritjen globale për vitin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK