http://kariera.mk

Vajza muslimane në Kanada tmerrohet nga sulmuesi me gërshërë

më 1.2018 - InfoShqip

Policia në Toronto po heton një krim islamofobik, ku një vajzë muslimane 11 vjeçare u sulmua nga një burrë, i cili u përpoq t’ia heqë asaj shaminë teksa po shkonte në shkollë. Nxënësja e klasës së gjashtë,...

Grisja e hixhabit të një vajze, çështje dite në Kanada, kryemmnistri Trudeau: zemra ime është me ty!

më 1.2018 - Te Sheshi

Policia në Toronto po heton një krim të mundshëm urrejtjeje, pasi një vajzë muslimane 11-vjeçare u sulmua nga një njeri, i cili dyshohet se u përpoq të grisë hixhabin dy herë, në rrugën e saj për në shkollë....

Kanada, sulm me gërshërë ndaj një vajze muslimane

më 1.2018 - Anadolu Agency

Speciale arkiv TORONTO (AA) - Një vajzë muslimane në qytetin Toronto të Kanadasë, u sulmua nga një person me gërshërë, raporton Anadolu Agency (AA). Sulmuesi i cili iu afrua 11 vjeçares Khawlah Noman që...

Kanada, sulm me gërshërë ndaj një vajze muslimane

më 1.2018 - Gazeta e re

Sulmuesi i cili iu afrua 11 vjeçares Khawlah Noman që ishte duke shkuar në shkollë, u mundua që t’ia presë shaminë me gërshërë, ndërsa ngjarja u zbulua pasi që familja e vajzës njoftoi rastin në polici....

Sulm me gërshërë ndaj një vajze muslimane

më 1.2018 - Shenja

Një vajzë muslimane në qytetin Toronto të Kanadasë, u sulmua nga një person me gërshërë, raporton Anadolu Agency (AA). Sulmuesi i cili iu afrua 11 vjeçares Khawlah Noman që ishte duke shkuar në shkollë,...

Sulm me gërshërë ndaj një vajze muslimane

më 1.2018 - AlbPortali

Një vajzë muslimane në qytetin Toronto të Kanadasë, u sulmua nga një person me gërshërë, raporton Anadolu Agency (AA). Loading... Sulmuesi i cili iu afrua 11 vjeçares Khawlah Noman që ishte duke shkuar...

Kanada, sulm me gërshërë ndaj një vajze muslimane

më 1.2018 - Insajderi

Një vajzë muslimane në qytetin Toronto të Kanadasë, u sulmua nga një person me gërshërë, raporton Anadolu Agency (AA). Sulmuesi i cili iu afrua 11 vjeçares Khawlah Noman që ishte duke shkuar në shkollë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK