http://kariera.mk

Daily Mail shkruan për të rinjtë e pasur shqiptarë

më 1.2018 - Klan Kosova

Për shkak të shpenzimeve të fundit shumica e njerëzve mezi ia dalin ta përmbyllin janarin, por as që bëhet fjalë për probleme financiare për të rinjtë shqiptarë që i takojnë elitës së pasur. Kështu e nis...

Makina luksoze e femra të zhveshura, fëmijët e pasanikëve shqiptarë “çmendin” mediat e huaja

më 1.2018 - TV Koha

Nuk është hera e parë që Daily Mail shkruan për fëmijët e pasanikëve shqiptar, por kësaj here duket se kanë sjellë edhe një herë në vëmendjen luksin e tyre, përmes disa fotove të postuara në faqen e Instagaramit...

Daily Mail shkruan për të rinjtë e pasur shqiptarë

më 1.2018 - Koha.net

Të rinjtë e pasur shqiptarë u janë bashkuarve të rinjve nëpër botë për të reklamuar veten përmes rrjetit social Instagram. Faqja “The Rich Kids of Albania” poston fotografi të të rinjve të pasur shqiptarë,...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptar: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para

më 1.2018 - Telegrafi

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e paraqitura në llogarinë e Instagramit të titulluar “Rich Kids...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptarë: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para

më 1.2018 - Fol

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e postuara Instagrami, të titulluar si “Rich Kids of Albania”,...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptarë

më 1.2018 - Sovrani

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e postuara Instagrami, të titulluar si “Rich Kids of Albania”,...

FOTO+VIDEO/Mediat e huaja: Vaska të mbushura me para, supermakina e tigra... Jeta luksoze e fëmijëve...

më 1.2018 - Syri

Jeta luksoze e fëmijëve të pasanikëve shqiptarë vijon të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail në një artikull, që e shoqëron me fotot e postuara në rrjete sociale nga fëmijët e pasanikëve shqiptarë,...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptarë: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para

më 1.2018 - Infokusi

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e postuara Instagrami, të titulluar si “Rich Kids of Albania”,...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptar: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para

më 1.2018 - Almakos

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e paraqitura në llogarinë e Instagramitm, të titulluar si “Rich...

Jeta e fëmijëve të pasur të Shqipetarvë sipas Instagramit

më 1.2018 - Infokusi

Rrjetit të llogarive të “Fëmijëve të Pasur” në Instagram i është shtuar edhe një tjetër, ajo e “Fëmijëve të Pasur të Shqipërisë”, ose ndryshe “The Rich Kids of Albania”, për të cilën ka shkruar edhe Daily...

Jeta luksoze e fëmijëve shqiptarë të paraqitura përmes fotove

më 1.2018 - Periskopi

Shumica prej nesh e ndiejnë për të kursyer gjatë muajit janar, por për adoleshentët shqiptarë nuk ndodh një gjë e tillë, ata po e përbëjnë një elitë të re të të pasurve të Shqipërisë. Fotografitë e paraqitura...

Daily Mail: Vaska të mbushura me para, fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

më 1.2018 - Ina

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë. “Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para...

Daily Mail: Vaska të mbushura me para, fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

më 1.2018 - Opinion

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë. “Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para...

Dayli Mail: Vaska të mbushura me para, fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

më 1.2018 - Opinion

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë. “Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para...

Daily Mail: Ja jetesa e fëmijëve të pasur të Shqipërisë në Instagram

më 1.2018 - Gazeta Shqip

1 of 11 Vaska të mbushura me para, super-makina, madje dhe tigra që mbahen si kafshë shtëpiake. Tani fëmijët e pasur të Shqipërisë tregojnë stilin e tyre të lavdishëm të jetesës në Instagram. Kjo është...

Fëmijët e pasur shqiptarë, sërish në qendër të vëmendjes nga mediat angleze

më 1.2018 - Albinfo

Fëmijët e pasur shqiptarë vazhdojnë të habisin mediat angleze. Tashmë rrjetit të llogarive të “Fëmijëve të Pasur” në “Instagram” i është shtuar edhe një tjetër, ajo e “Fëmijëve të Pasur të Shqipërisë”,...

Daily Mail: Me vaska plot para dhe makina luksoze, si e shijojnë jetën “Fëmijët e Pasur të Shqipërisë”

më 1.2018 - BalkanWeb

Prestigjozja angleze “Daily Mail” i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, në vende të bukura dhe me tufa parash. “Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para gjatë...

FOTOT: Daily Mail artikull për “Fëmijët e pasur të Shqipërisë”: Me vaska plot para dhe makina luksoze

më 1.2018 - Gazeta Tema

Jeta luksoze e të rinjëve të Shqipërisë ka marrë vëmëndjen edhe të  medias britanike“Daily Mail”. Prestigjozja angleze i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, në...

FOTO/ Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë mediat e huaja

më 1.2018 - Syri

Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë mediat e huaja me  imazhet e tyre në rrjetet sociale. Daily Mail ka publikuar sërish disa foto të pasanikëve të rinj në Shqipëri, të cilët kanë zgjedhur...

Anglezët “shqyejnë sytë” nga fëmijët e pasur shqiptarë, jeta e tyre “u heq trurin”

më 1.2018 - InfoShqip

“Shumë prej nesh mund të ndihen disi dobët ekonomikisht në nisje të janarit, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të Shqipërisë, të cilët janë trashëgimtarët e pasurive mileniale të elitës së vendit”....

FOTO/ Luksi i fëmijëve të pasur shqiptar vazhdon të befasojë mediat e huaja

më 1.2018 - Syri

Fëmijët e Pasur të Shqipërisë vazhdojnë të befasojnë mediat e huaja me  imazhet e tyre në rrjetet sociale. Daily Mail ka publikuar sërish disa foto të pasanikëve të rinj në Shqipëri, të cilët kanë zgjedhur...

FOTOT/ “Daily Mail” mahnitet nga luksi i adoleshentëve të pasur shqiptarë

më 1.2018 - Java News

Jeta luksoze e të rinjëve të Shqipërisë ka marrë vëmëndjen edhe të  medias britanike“Daily Mail”. Prestigjozja angleze i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, në...

Jeta luksoze e të rinjve shqiptarë /Foto

më 1.2018 - Lajme.al

Jeta luksoze që bëjnë të rinjtë shqiptarë ka marrë vëmendjen e mediave britanike, të cilat kanë pasqyruar aktivitetet dhe pasuritë ata zotërojnë dhe pasqyrojnë në mediat sociale. Pikërisht, Daily Mail...

Makinat luksoze të fëmijëve shqiptarë, fansat i akuzojnë se merren me drogë (FOTO LAJM)

më 1.2018 - Albeu

Fëmijët e pasur të Shqipërisë, është faqja që i kushtohet të rinjëve dhe fëmijëve të pasur të vendit tonë. Të rinjtë shqiptarë shfaqen ndërsa jetojnë në luks të shfrenuar duke filluar nga makinat e shtrenjta,veshjetluksoze,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK