http://kariera.mk

Letra prekëse e Arda Turan nga largimi i Barcelonës

para 9 muajve - Albeu

Arda Turan ua ka dërguar adhuruesve të Barcelonës një mesazh lamtumirës pas largimit nga klubi katalanas. Barcelona njoftoi sot edhe zyrtarisht se mesfushori turk është huazuar për dy vite e gjysmë te...

Arda Turan mesazh prekës pas divorcit me Barcelonën

para 9 muajve - Syri

Arda Turan ua ka dërguar adhuruesve të Barcelonës një mesazh lamtumirës pas largimit nga “Camp Nou”. Barcelona njoftoi sot edhe zyrtarisht se mesfushori turk është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir...

Mesazhi lamtumirës i Turanit për tifozët e Barcelonës

para 9 muajve - Gazeta Express

Arda Turan ua ka dërguar adhuruesve të Barcelonës një mesazh lamtumirës pas largimit nga klubi katalan. Barcelona njoftoi sot edhe zyrtarisht se mesfushori turk është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir...

Arda Turan me mesazh emocionues pas largimit nga Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

Arda Turan nuk do ta vazhdojë te Barcelona pjesën e mbetur të kontratës. Sulmuesi 30 vjeçar është rikthyer në Turqi te skuadra Istanbul Basaksehir si lojtar i huazuar për dy sezone e gjysmë. Sulmuesi turk...

FOTO/ Coutinho zgjedh numrin te Barcelona, e kanë mbajtur mjaft legjenda

para 9 muajve - BalkanWeb

Ditë më parë u raportua se Philipp Coutinho kishte zgjedhur të mbante numrin 14 te Barcelona, bluzë të cilën më parë e kishin veshur emra të njohur si Johan Cruyff dhe Thierry Henry. Por sot, mesfushori...

Mesazhi lamtumirës i Turanit për tifozët e Barcelonës

para 9 muajve - Infokusi

Arda Turan ua ka dërguar adhuruesve të Barcelonës një mesazh lamtumirës pas largimit nga klubi katalan. Barcelona njoftoi sot edhe zyrtarisht se mesfushori turk është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir...

FUTBOLLISTI I NJOHUR LË BARÇËN PËR KLUBIN E LAGJES, U PAGUAN KOMSHINJVE DRITAT

para 9 muajve - NOA

Arda Turan do të vazhdojë karrierën në vendlindjen e tij, në Turqi, te skuadra Basaksehir Istanbulspor. Barcelona, nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen e saj të internetit, bëri të ditur arritjen...

Zyrtare: Turan befason të gjithë, nënshkruan me Basaksehirin

para 9 muajve - Portalb

Ylli turk, Arda Turan mund të cilësohet si lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Turan ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e tij, pasi edhe pse u kërkua nga shumë skuadra të njohura evropiane,...

Arda Turan largohet nga Barcelona dhe kthehet në Stamboll

para 9 muajve - Java News

Mesfushori Arda Turan ka kompletuar rikthimin në Turqi te ekipi Istanbul Basaksehir nga Barcelona. Turku është kthyer në Stamboll pas marrëveshjes për huazim dyvjeçar e gjysmë. (b.an)

Zyrtare: Ky është klubi i ri i Arda Turan-it

para 9 muajve - RTV 21

Barcelona kanë konfirmuar largimin e yllit turk nga skuadra Mesfushori turk i cili nuk po mund të gjejë vend tek skuadra katalane, do të largohet drejt vendlindjes në formë huazimi. Barcelona kanë konfirmuar...

Turan largohet nga Barça

para 9 muajve - Klan Kosova

Pas ngushtimit të hapësirës për lojë dhe pakënaqësisë së vazhdueshme me pozitën në Camp Nou, turku ka vendosur të kthehet në vendlindje për ta vazhduar karrierën Mesfushori turk, Arda Turan, është konfirmuar...

ZYRTARE: Ky është numri i ri i Coutinhos tek Barcelona

para 9 muajve - GazetaBlic

Transferimi i ri i Barcelonës, Philippe Coutinho ka zgjedhur numrin e ri tek skuadra katalunase. Coutinho nuk do të mbajë numrin 14 tek skuadra e Barcelonës, siç është raportuar më herët, shkruan GazetaBlic....

Turan largohet nga Barça

para 9 muajve - Ina

PAMPLONA, SPAIN - DECEMBER 10: Ardan Turan of FC Barcelona runs with the ball during the La Liga match between CA Osasuna and FC Barcelona at Sadar stadium on December 10, 2016 in Pamplona, Spain. (Photo...

FOTO/ Ja numri që do të mbajë Coutinho

para 9 muajve - Syri

Philippe Coutinho ka publikuar fanellën me numrin 7 në Instagram. Philippe Coutinho gabimisht ka prezantuar numrin e fanellës së tij që do ta mbajë te Barcelona. Ylli brazilian ka publikuar fanellën me...

Zyrtare: Turan largohet nga Barcelona

para 9 muajve - Aktuale

Barcelona ka njoftuar se mesfushori Arda Turan është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir në Turqi, deri në vitin 2020. Turan u transferua në Barcelonë në vitin 2015 për 40 milionë euro nga Atletico...

Coutinho zgjedh numrin e fanellës te Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

. Philippe Coutinho gabimisht ka prezantuar numrin e fanellës së tij që do ta mbajë te Barcelona. Ylli brazilian ka publikuar fanellën me numrin 7 në Instagram duke e larguar atë pak minuta më vonë, përcjell...

Coutinho gabimisht prezanton numrin e fanellës te Barça

para 9 muajve - Koha.net

Philippe Coutinho gabimisht ka prezantuar numrin e fanellës së tij që do ta mbajë te Barcelona. Në një postim në Instagram ai postoi numrin 7 me emrin e tij, por kjo fotografi është fshirë menjëherë nga...

Zyrtare: Turan largohet nga Barcelona

para 9 muajve - Medial

Turan është transferuar në Turqi te Basaksehir. Barcelona ka njoftuar se mesfushori Arda Turan është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir në Turqi, deri në vitin 2020. Turan u transferua në Barcelonë...

Zyrtare: Turan largohet nga Barcelona

para 9 muajve - Gazeta Express

​Turan është transferuar në Turqi te Basaksehir. Barcelona ka bërë të ditur se mesfushori Arda Turan është huazuar për dy vite e gjysmë te Basaksehir në Turqi, deri në vitin 2020. Turan u transferua në...

Arda Turan rikthehet në Turqi, huazim te Basaksehir

para 9 muajve - Infokusi

Arda Turan do të vazhdojë karrierën në vendlindjen e tij, në Turqi, te skuadra Basaksehir Istanbulspor. Barcelona, nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen e saj të internetit, bëri të ditur arritjen...

Arda Turan transferohet në Başakşehir

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv STAMBOLL (AA) - Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të Barcelonës, Arda Turan, transmeton Anadolu Agency (AA). Presidenti i klubit, Göksel...

Zyrtare: Ish-ylli i Barcelonës befason me klubin e ri

para 9 muajve - Syri

Ylli turk, Arda Turan mund të cilësohet si lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Turan ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e tij, pasi edhe pse u kërkua nga shumë skuadra të njohura evropiane,...

ZYRTARE: Klubi turk e zyrtarizon Arda Turanin

para 9 muajve - GazetaBlic

Arda Turan është lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Skuadra e Istanbul Basaksehir që ka nënshkruar nga Barcelona me yllin turk. Zyrtarizimi i transferimit të Turanit në Turqi është...

Zyrtare: Turan befason të gjithë, nënshkruan me Basaksehirin

para 9 muajve - Telegrafi

Ylli turk, Arda Turan mund të cilësohet si lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Turan ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e tij, pasi edhe pse u kërkua nga shumë skuadra të njohura evropiane,...

Zyrare / Arda Turan bëhet me ekip të ri

para 9 muajve - Albeu

Arda Turan është lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir . Skuadra e Istanbul Basaksehir që ka nënshkruar nga Barcelona me yllin turk. Zyrtarizimi i transferimit të Turanit në Turqi është...

ZYRTARE: Turan largohet nga Barcelona, nënshkruan me klubin e ri

para 9 muajve - Lajmi.net

Arda Turan është konfirmuar si përforcim i ri i klubit nga vendlindja e tij, Basaksehir. Arda Turan është larguar zyrtarisht nga Barcelona. Mesfushori turk është konfirmuar si përforcim i ri i klubit nga...

Zyrtare: Arda Turan largohet nga Barcelona

para 9 muajve - Koha.net

Mesfushori Arda Turan ka kompletuar rikthimin në Turqi te ekipi Istanbul Basaksehir nga Barcelona. Turku është kthyer në Stamboll pas marrëveshjes për huazim dyvjeçar e gjysmë.

ARDA TURAN TRANSFEROHET NË BAŞAKŞEHIR

para 9 muajve - AlbPortali

Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të Barcelonës, Arda Turan, transmeton Anadolu Agency (AA). Loading... Presidenti i klubit, Göksel Gümüşdağ, transferimin...

FOTO/ Coutinho zgjedh numrin te Barcelona, e kanë mbajtur mjaft legjenda

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ditë më parë u raportua se Philipp Coutinho kishte zgjedhur të mbante numrin 14 te Barcelona, bluzë të cilën më parë e kishin veshur emra të njohur si Johan Cruyff dhe Thierry Henry. Por sot, mesfushori...

ARDA TURAN TRANSFEROHET NË BAŞAKŞEHIR

para 9 muajve - Fakti Ditor

Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të Barcelonës, Arda Turan, transmeton Anadolu Agency (AA). Presidenti i klubit, Göksel Gümüşdağ, transferimin e Arda...

Arda Turan transferohet në Başakşehir

para 9 muajve - Shenja

Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të Barcelonës, Arda Turan, transmeton Anadolu Agency (AA). Presidenti i klubit, Göksel Gümüşdağ, transferimin e Arda...

Ja numri që do të mbajë Coutinho

para 9 muajve - Sovrani

Philippe Coutinho ka publikuar fanellën me numrin 7 në Instagram. Philippe Coutinho gabimisht ka prezantuar numrin e fanellës së tij që do ta mbajë te Barcelona. Ylli brazilian ka publikuar fanellën me...

Arda Turan prezantohet në klubin e ri

para 9 muajve - Periskopi

Barcelona ka konfirmuar se mesfushori Arda Turan ka nënshkruar me Istambul Basaksehir një marrëveshje deri në vitin 2020. Futbollisti 30-vjeçar kthehet në Turqinë e tij të lindjes, duke dështuar të bëjë...

Arda Turan transferohet në Başakşehir

para 9 muajve - Gazeta e re

Presidenti i klubit, Göksel Gümüşdağ, transferimin e Arda Turan-it e njoftoi nga faqja e Twitter-it të klubit. Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të...

Zyrtare: Turan befason të gjithë, nënshkruan me Basaksehirin

para 9 muajve - Almakos

Ylli turk, Arda Turan mund të cilësohet si lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Turan ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e tij, pasi edhe pse u kërkua nga shumë skuadra të njohura evropiane,...

Turan largohet nga Barcelona, tifozët befasohen nga klubi i ri

para 9 muajve - GazetaBlic

Arda Turan është duke kaluar orët e fundit si futbollist i Barcelonës. Mesfushori është pranë zyrtarizimit të transferimit në vendlindjen e tij te skuadra e Basaksehir, raporton e përditshmja sportive...

Turan largohet nga Barcelona, tifozët befasohen nga klubi i ri

para 9 muajve - Lajmi.net

Arda Turan është pranë zyrtarizimit të transferimit në vendlindjen e tij te skuadra e Basaksehir. Arda Turan është duke kaluar orët e fundit si futbollist i Barcelonës. Mesfushori është pranë zyrtarizimit...

Arda Turan transferohet në Başakşehir

para 9 muajve - AlbPortali

Klubi i Superligës turke Medipol Başakşehir, ka arritur të transferoj mesfushorin turk të Barcelonës, Arda Turan, transmeton Anadolu Agency (AA). Loading... Presidenti i klubit, Göksel Gümüşdağ, transferimin...

Zyrtare: Turan befason të gjithë, nënshkruan me Basaksehirin

para 9 muajve - Sovrani

Ylli turk, Arda Turan mund të cilësohet si lojtari më i ri i skuadrës turke, Istanbul Basaksehir. Turan ka befasuar të gjithë me zgjedhjen e tij, pasi edhe pse u kërkua nga shumë skuadra të njohura evropiane,...

15 transferimet më të këqija në histori të Barcelonës

para 9 muajve - Lajmi.net

Arda Tuan po kalon ditët e fundit te Barcelona. 30 vjeçari gjatë këtij afati kalimtar, do të rikthehet në atdhe, në kampionatin turk, ku po kërkohet nga skuadra e Istanbul Basaksehir. Turan që Barcelonës...

Turan dhe pesë transferimet më të dështuara në histori të Barcelonës

para 9 muajve - Periskopi

Me turkun që po bëhet gati që të kthehet në vendlindje, ‘Goal.com’ ka bërë një listë prej transferimeve më të dështuara të Barcelonës, transmeton Periskopi. #1 Arda Turan Mesfushori turk arriti në Barcelonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK