http://kariera.mk

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Portalb

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta, transmeton Lajmi.net . Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Lajmi.net

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - InfoShqip

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Gazeta Liria

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Gazeta Express

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Sovrani

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli, ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - AlbPortali

Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin? Mos e ka fajin ngjyra e portofolit që asnjë monedhë nuk dëshiron të qëndrojë brenda? Që lekët bëhen me këmbë dhe sa futen ikin me vrap?...

FOTO/ Ju zhduken paratë sa hap e mbyll sytë, fajin e ka portofoli. Ja çfarë thotë dijetari i madh

më 1.2018 - Syri

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

U zhduken paratë sa hap e mbyll sytë? Fajin mund ta ketë portofoli. Feng Shui tregon si ta kemi gjithmonë plot

më 1.2018 - Bota.al

Përditë ankohemi për paratë, për portofolin që zbrazet sapo e kemi marrë rrogën. Shpenzimet janë të larta, të ardhurat shumë të ulëta. Por a e keni menduar ndonjëherë që shumë gjëra kanë lidhje me fatin?...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK