http://kariera.mk

Grabitet supermarketi në Tiranë

më 1.2018 - Sot News

Një biznes në Tiranë ka rëndë pre e vjedhjes pak minuta pas mesnatës në zonën e ish Parkut të Autobusëve, pasi ka mbyllur shërbimet për klientët. Mësohet se bëhet fjalë për një supermarket në rrugën “Kongresi...

Vidhet biznesi në Tiranë

më 1.2018 - Syri

Një biznes në Tiranë ka rëndë pre e vjedhjes pak minuta pas mesnatës në zonën e ish Parkut të Autobusëve, pasi ka mbyllur shërbimet për klientët. Bëhet fjalë për një supermarket në rrugën “Kongresi i Lushnjës”....

Fier, ‘maskat grabisin 19 milion lekë në një banesë brenda qytetit

më 1.2018 - Java News

Një banesë në lagjen “Kryengritja” në qytetin e Fierit ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e kaluar ku janë marrë nga kasaforta rreth 1.9 mln lekë të reja. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpi dhe...

‘Goditja e madhe’, vidhet sasi e konsiderueshme parash në një banesë

më 1.2018 - Syri

Një sasi e konsiderueshme parash në dy valuta është vjedhur gjatë natës duke u gdhirë e shtunë në një banesë në Fier. Sipas burimeve policore, në lagjen “Kryengritja”, është vjedhur banesa e K.M. 56 vjeç....

I hyjnë në banesë dhe i hapin kasafortën, ja sa para i morën fierakut

më 1.2018 - BalkanWeb

FIER – Një grabitje e një shume parash ka ndodhur në banesën e një qytetari në Fier. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Kryengritja”. Sipas njoftimit të policisë, janë vjedhur 10 mijë euro dhe...

Grabitet banesa në Fier, 56 vjeçarit i marrin rreth 14 mijë euro

më 1.2018 - Opinion

Një banesë ka rënë pre e grabitjes në Fier. Autorët kanë arritur të marrin një shumë të madhe parash që mendohet të jetë rreth 14 mijë euro. Kështu ka deklaruar në polici pronari i shtëpisë. Ngjarja ka...

Vidhet banesa në Fier, mësohet shuma e madhe e parave të grabitura

më 1.2018 - Albeu

Një shumë e madhe parash është grabitur në një banesë në Fier. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Kryengritja , ku persona ende të paidentifikuar kanë hyrë dhe kanë vjedhur 10 mije euro dhe mbi...

Grabitet banesa në Fier, autorët marrin 10 mijë € e 550 mijë lekë

më 1.2018 - Shqiptarja

Një banesë në lagjen "Kryengritja" në qytetit të Fierit ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e kaluar. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpi dhe kanë vjedhur 10 mijë euro si dhe 550 mijë lekë të reja....

‘Goditja e madhe’, vidhet sasi e konsiderueshme parash

më 1.2018 - Syri

Një sasi e konsiderueshme parash është vjedhur gjatë natës në një banesë në Fier. Sipas burimeve policore, gjatën natës duke u gdhirë e shtunë, në lagjen “Kryengritja”, është vjedhur banesa e K.M.. Sipas...

I hyjnë në banesë dhe i hapin kasafortën, ja sa para i morën fierakut

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Një grabitje e një shume parash ka ndodhur në banesën e një qytetari në Fier. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Kryengritja”. Sipas njoftimit të policisë, janë vjedhur 10 mijë euro dhe 550...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK