http://kariera.mk

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 9 muajve - Telegrafi

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’ janë sekuestruar rreth 70 kg...

Itali, arrestohet shqiptari, lëvizte me 70 kg kanabis në makinë

para 9 muajve - Shqiptarja

Një shqiptar është ndaluar nga policia në qytetin e Firences, në Itali ku i është gjetur në sedilen e pasme të makinës një sasi prej 70 kg kanabis. 38 vjeçari i cili ishte me precedent penal është arrestuar...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptari, i cili është kapur me drogë. Siç bëjnë me dije mediat italiane, 38-vjeçari u arrestua pasi në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos'...

Ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës, si u kap trafikanti shqiptar në Itali

para 9 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një 38 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi i shqiptarit u bë i mundur falë sinjalizimeve të investigatorëve italianë që informuan...

Ndalohet trafikanti shqiptar, ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës

para 9 muajve - Opinion

Policia italiane në Firence ka arrestuar një 38-vjeçar shqiptar i cili akuzohet për trafik droge. Ishin sinjalizimet e investigatorëve italiane ato që vunë në lëvizje policinë pasi u informuan se shqiptari...

FOTO/ Me makinën e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Syri

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos' janë sekuestruar rreth 70 kg...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 9 muajve - Almakos

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’ janë sekuestruar rreth 70 kg...

Itali/ Kapet trafikanti shqiptar, ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës

para 9 muajve - Java News

Një 38 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi i shqiptarit u bë i mundur falë sinjalizimeve të investigatorëve italianë që informuan se...

FOTO/ Me makinën e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos' janë sekuestruar rreth 70 kg...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 9 muajve - Sovrani

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptari, i cili është kapur me drogë. Siç bëjnë me dije mediat italiane, 38-vjeçari u arrestua pasi në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’...

Itali, arrestohet shqiptari me drogë, i sekuestrohen edhe 23700 euro

para 9 muajve - Shqiptarja

Pas një kërkimi dhe hetimi, karabinierët u gjetën përballë pazarit më të madh të drogës. Një 46 vjeçarë shqiptar me iniciale A.A është arrestuar në Itali ditën e enjte pasi u ndalua nga policia italiane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK