http://kariera.mk

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

para 9 muajve - Portalb

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes...

Një drejtues e humbi jetën në një aksident në Shkup

para 9 muajve - Medial

Një tridhjetë e gjashtëvjeçar nga Shkupi e humbi jetën në një aksident i cili ndodhi mbrëmë rreth orës 23:30 në bulevardin “Aleksandri i Maqedonisë” në Shkup. Siç informoi sot MPB, G.S. (36) nga fshati...

Vdes shkupjani në aksident të rëndë

para 9 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë rreth orës23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjecari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

para 9 muajve - MRT

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik.... Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino....

Vdes shkupjani në aksident të rëndë

para 9 muajve - Aktuale

Mbrëmë rreth orës23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjecari nga fshati Marino, përcjell Aktuale.mk. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

para 9 muajve - Fol

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment...

36-vjeçari humbi jetën pasi u përplas në shtyllën e hekurt

para 9 muajve - Shenja

Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa ka humbur...

Aksident tragjik në Shkup, humb jetën 36-vjeçari

para 9 muajve - Telegrafi

Gjatë ditës së djeshme në Shkup ka ndodhur një aksident tragjik në të cilin ka humbur jetën një burrë 36-vjeçar, nga fshati Marino. Sipas informacioneve të MPB-së, dje rreth orës 23:30 në bulevardin “Aleksandri...

36-vjeçari humbi jetën pasi u përlas në shtyllën e hekurt

para 9 muajve - Shenja

Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa ka humbur...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

para 9 muajve - Lajm

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një moment...

36-VJEÇARI HUMBI JETËN PASI U PËRPLAS NË SHTYLLËN E HEKURT

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa...

36-vjeçari humbi jetën pasi u përplas në shtyllën e hekurt

para 9 muajve - AlbPortali

Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Loading... Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa...

36-VJEÇARI HUMBI JETËN PASI U PËRPLAS NË SHTYLLËN E HEKURT

para 9 muajve - Fakti Ditor

Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa ka humbur...

36-vjeçari humbi jetën pasi u përlas në shtyllën e hekurt

para 9 muajve - AlbPortali

Një 36-vjeçar nga fshati Mario ka humbur jetën mbrëmë gjatë një aksidenti të rëndë konunikacioni që ka ndodhur në Shkup rreth orës 23:30. Loading... Viktima është përplasur me një shtyllë të metalit, derisa...

Aksident tragjik në Shkup, humb jetën 36-vjeçari

para 9 muajve - Sovrani

Gjatë ditës së djeshme në Shkup ka ndodhur një aksident tragjik në të cilin ka humbur jetën një burrë 36-vjeçar, nga fshati Marino. Sipas informacioneve të MPB-së, dje rreth orës 23:30 në bulevardin “Aleksandri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK