http://kariera.mk

Kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria...

Kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - Fakti Ditor

Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria thuhet...

Kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - Telegrafi

Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria thuhet...

Kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - Fol

Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria thuhet...

Koha kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - RTV 21

Para 58 vjetësh u lëshua një dekret Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative....

Koha kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - KosovaPress

Në atë kohë, Shqipëria thuhet se kishte 14 kampe përqëndrimi, ku mbaheshin të burgosur politikë. Ndërkohë, marrëdhëniet shqiptare-sovjetike po keqësoheshin dita ditës. Shqipëria kishte gjetur një aleat...

Koha kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

më 1.2018 - Gazeta e re

Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria thuhet...

Digjet stalla e bagëtive

më 1.2018 - RTV 21

Nuk raportohet për të lënduar Policia raporton se në fshatin Trubuhovc të Istogut një person ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e shtazëve ku i janë djegur 1500...

Një stallë e bagëtive digjet në Istog

më 1.2018 - GazetaBlic

Policia raporton se në fshatin Trubuhovc të Istogut një person ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e shtazëve ku i janë djegur 1500 balla (ushqim bagëtish). Njësitë...

Zjarri i Djeg Stallën dhe Ushqimin për Kafshë

më 1.2018 - Kallxo

Policia ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 20:30 në fshatin Trubuhovc të Istogut, është raportuar se një stallë e shtazëve është përfshirë nga zjarri. Sipas raportit të policisë, nga zjarri janë djegur 1...

Zjarri i përfshin stallën, i digjet ushqimi i shtazëve

më 1.2018 - Infokusi

Mbarëm rreth orës 21:00 një stallë e shtazëve në fshatin Trubuhovc të Istogut është përfshirë nga zjarri. Sipas Policisë së Kosovës ankuesi ka raportuar se janë djegur 1500 balla (ushqim bagëtish), transmeton...

Një stallë e bagëtive digjet në Istog

më 1.2018 - Sovrani

Policia raporton se në fshatin Trubuhovc të Istogut një person ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e shtazëve ku i janë djegur 1500 balla (ushqim bagëtish). Njësitë...

Një stallë e bagëtive digjet në Istog

më 1.2018 - Periskopi

Policia raporton se në fshatin Trubuhovc të Istogut një person ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e shtazëve ku i janë djegur 1500 balla (ushqim bagëtish). Njësitë ...

Një stallë e bagëtive digjet në Istog

më 1.2018 - KosovaPress

Njësitë   përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar./KosovaPress/...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK