http://kariera.mk

Transferimi i ri i Barcelonës shokon të gjithë me deklaratën për Messin

para 9 muajve - GazetaBlic

Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel Messin, për herë të parë që prej transferimit në klubin katalanas. 23-vjeçari është...

Yerry: Për mua ai është më i miri në botë

para 9 muajve - Albeu

Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel Messin, për herë të parë që prej transferimit në klubin katalanas. Barcelona njoftoi...

“M’u rrëqeth trupi kur e takova Messin për herë të parë”

para 9 muajve - Gazeta Express

. Blerjes së re të Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me, siç thotë ai, më të mirin në botë, Lionel Messin, për herë të parë që prej transferimin në klubin katalan. Barcelona...

Yerry Mina gëzoi më shumë përkrahje nga tifozët gjatë prezantim në Camp Nou se Coutinho

para 9 muajve - Telegrafi

Sot (e shtunë) prezantoi Yerry Minan, i cili ditë më parë u transferua nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi për një shifër 11.8 milionë euro dhe iu vendos një klauzolë prej 100 milionë. Lexo po ashtu: Yerry...

VIDEO/ Supersticiozi Jerry Mina, prezantohet me këmbët zbathur te Barcelona

para 9 muajve - BalkanWeb

Është prezantuar sot në “Cam Nou” futbollisti më i ri i Barcelonës, mbrojtësi Jerry Mina. Futbollisti që u ble për 12 mln euro nga skuadra braziliane e Palmerias-it ka arritur të impresionojë që në ditën...

Yerry Mina pas prezantimit te Barça shpërblehet me një Audi

para 9 muajve - Telegrafi

Barcelona ditë më parë zyrtarizoi kalimin e Yerry Minas nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi te klubi spanjoll për 11.8 milionë euro, por menjëherë kë nënshkruar një klauzolë prej 100 milionë euro. Sot (e shtunë),...

Prezantohet Jerry Mina, heq këpucët shikoni çfarë thotë

para 9 muajve - Albeu

Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina , të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur nga Palmeirasi, në kontaktin e parë me fushën e ‘Camp Nou-t’ bëri një gjest të befasishëm....

Rrëfehet blerja e Barçës: Kur mu afrua Messi mu...

para 9 muajve - Syri

“Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të përmirësohem edhe...

Çka je duke bërë Mina?!, Barcelona prezantoi përforcimin, prezantimi i paparë

para 9 muajve - Lajm

Mbrojtësi kolumbian, Yerry Mina firmosi për Barcelonën, ndërsa prezantimi i tij para tifozëve në Nou Camp ishte dicka e paparë dhe e pazakontë! Mina erdhi për 12 milion euro nga Palmeiras, a ndërsa në...

VIDEO/ Jo vetëm hoqi këpucët, blerja e Barçës bëri një tjetër gjest të çuditshëm

para 9 muajve - Syri

Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës. Por, prezantimi i tij në “Camp Nou” solli një veprim të pazakonshëm. Kolumbiani jo vetëm hoqi këpucët por ai bëri edhe këtë gjest përballë tifozëve...

Ky fakt tregon se tifozët e Barcelonës u gëzuan më shumë për transferimin e Minas se të Coutinhos

para 9 muajve - GazetaBlic

Sot është prezantuar edhe transferimi më i ri i Barçës, Yerry Mina. Mbrojtësi qëndror i Barcelonës, Mina, sot është prezantuar para tifozëve të Barçës në ‘Camp Nou’, shkruan GazetaBlic Mina gjatë prezantimit...

Mina prezantohet te Barcelona, zbath atletet për të ndje barin e Camp Nout: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të bëjë histori (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Barcelona prezantoi nënshkrimin e tyre më të ri të klubit, Yerry Mina, të shtunën pasdite. Mbrojtësin kolumbian gjatë prezantimit premtoi të mbetet i qëndrueshëm, pavarësisht se e bëri këtë veprim në atë...

Mina bëri një gjest të pazakontë në prezantimin tek Barcelona

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas Philippe Coutinhos, ishte radha e mbrojtësit kolumbian Jerry Mina, të prezantohej te Barcelona. 24-vjeçari i ardhur nga Palmeirasi, në kontaktin e parë me fushën e ‘Camp Nou-t’ bëri një gjest të befasishëm....

Prezantimi i pazakontë i mbrojtësit të Barça

para 9 muajve - Klan Kosova

Para se të shkelte në barin e Camp Nou, Mina hoqi çorapet dhe këpucët, që besohet të jetë pjesë e ‘ritualit’ të mbrojtësit në ambient të ri Yerry Mina, mbrojtësi i ri i Barcelona, i habiti të gjithë kur...

Yerry Mina gëzoi më shumë përkrahje nga tifozët gjatë prezantim në Camp Nou se Coutinho

para 9 muajve - Almakos

Sot (e shtunë) prezantoi Yerry Minan, i cili ditë më parë u transferua nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi për një shifër 11.8 milionë euro dhe iu vendos një klauzolë prej 100 milionë. Lexo po ashtu: Për prezantimin...

Prezantimi i pazakontë i mbrojtësit të Barça

para 9 muajve - Ina

Para se të shkelte në barin e Camp Nou, Mina hoqi çorapet dhe këpucët, që besohet të jetë pjesë e ‘ritualit’ të mbrojtësit në ambient të ri Yerry Mina, mbrojtësi i ri i Barcelona, i habiti të gjithë kur...

Yerry Mina pas prezantimit te Barça shpërblehet me një Audi

para 9 muajve - Almakos

Barcelona ditë më parë zyrtarizoi kalimin e Yerry Minas nga Palmeiras. Mbrojtësi erdhi te klubi spanjoll për 11.8 milionë euro, por menjëherë kë nënshkruar një klauzolë prej 100 milionë euro. Sot (e shtunë),...

E çuditshme/ Nuk kishte ndodhur kurrë mëparë, ja çfarë bëri blerja e re e Barçës gjatë prezantimit

para 9 muajve - Syri

Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës. Por, prezantimi i tij në Camp Nou solli një veprim të pazakonshëm. Gjatë prezantimit në Camo Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në...

Çfarë bëri Yerry Mina në prezantimin e tij te Barcelona?

para 9 muajve - Lajmi.net

Gjatë prezantimit në Camp Nou, Mina bëri diçka që nuk është parë më parë në prezantime të lojtarëve. Yerry Mina u prezantua sot si futbollist i ri i Barcelonës. Por, prezantimi i tij në Camp Nou solli...

Prezantohet blerja e bujshme e Barcelonës

para 9 muajve - Syri

Yerry Mina është zyrtarisht futbollisti i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian ka nënshkruar me klubin katalan pas transferimit nga Palmeiras. Mina është blerja e dytë e gjigantit katalan pas ardhjes së...

Çfarë bëri kështu Mina në ditën e prezantimit te Barcelona?

para 9 muajve - Gazeta Express

​Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Gjatë prezantimit, ai bëri diçka që nuk është parë më parë...

Prezantohet Yerry Mina

para 9 muajve - Gazeta Express

​Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Transferimi i dytë për këtë afat kalimtar, Yerry Mina, u ble...

Prezantohet blerja e bujshme e Barcelonws

para 9 muajve - Syri

Yerry Mina është zyrtarisht futbollisti i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian ka nënshkruar me klubin katalan pas transferimit nga Palmeiras. Mina është blerja e dytë e gjigantit katalan pas ardhjes së...

Rrëfehet blerja e Barçës: Kur mu afrua Messi mu…

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... “Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të përmirësohem...

Yerry Mina prezantohet nga Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

Yerry Mina ka nënshkruar me klubin katalan pas transferimit nga Palmeiras. Yerry Mina është zyrtarisht futbollisti i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian ka nënshkruar me klubin katalan pas transferimit...

Rrëfehet blerja e Barçës: Kur mu afrua Messi mu…

para 9 muajve - Fakti Ditor

“Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të përmirësohem edhe...

Përforcimi i ri i Barcelonës e zbulon çfarë ndodhi kur takoi Messin [Foto]

para 9 muajve - Insajderi

Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të përmirësohem edhe...

BARCELONA përforcohet në mbrojtje, futbollisti kolumbian habit në prezantimin e tij

para 9 muajve - Newsport

Yerry Mina ishte futbollisti më i ri që u prezantua sot në skuadrën e Barcelonës. Lojtari kolumbian bëri një veprim të çuditshëm, teksa hoqi këpucët përballë tifozëve katalanas. Ky gjest nuk ka kaluar...

“Lëkura ime u rrënqeth kur takova Messin”

para 9 muajve - Sovrani

Futbollisti i transferuar në Barcelonë, Yerry Mina, gjatë prezantimit të tij ka thënë se po përmbush një ëndërr dhe ka bërë të qartë se “unë kam ardhur për të punuar, të mësoj dhe të përmirësohem edhe...

Mina prezantohet te Barcelona, zbath atletet për të ndje barin e Camp Nout: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të bëjë histori (Foto/Video)

para 9 muajve - Almakos

Barcelona prezantoi nënshkrimin e tyre më të ri të klubit, Yerry Mina, të shtunën pasdite. Mbrojtësin kolumbian gjatë prezantimit premtoi të mbetet i qëndrueshëm, pavarësisht se e bëri këtë veprim në atë...

Askush nuk po e kupton se çfarë ishte ky gjest i Yerry Mina gjatë prezantimit në Camp Nou

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona sot e ka prezantuar para tifozëve në Camp Nou blerjen më të re Yerry Mina, shkruan Sovrani.info. Qerndërmbrojtësi erdhi nga skuadra braziliane Palmeiras, por sot ka habitur të gjithë kur në momentin...

Yerry Mina zbulon synimet e tij te Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

. Yerry Mina ka synime të mëdha te skuadra e Barcelonës. “Është moment i papërshkrueshëm, krenar për shansin që më është dhënë të jem këtu me yje të futbollit botëror”, u shpreh Mina. “Shpresoj të mësoj...

Mina kryen testet mjekësore te Barcelona: “Shpresoj të mësoj sa më shumë nga Messi”

para 9 muajve - Gazeta Express

​Mina ka kryer me suksese testet mjekësore dhe pas pak do të prezantohet në Camp Nou. Transferimi i dytë për këtë afat kalimtar, Yerry Mina, ka kryer me sukses testet mjekësore te Barcelona, i cili pas...

Çfarë bëri kështu Mina në ditën e prezantimit te Barcelona? – VIDEO

para 9 muajve - Infokusi

Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Gjatë prezantimit, ai bëri diçka që nuk është parë më parë...

Prezantimi i çuditshëm në ‘Camp Nou’ i përforcimit të ri të Barcelonës [Video]

para 9 muajve - Insajderi

Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Gjatë prezantimit, ai bëri diçka që nuk është parë më parë...

Orari i ditës së parë të Yerry Mina te Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

Yerry Mina do të nënshkruaj sot me klubin nga Camp Nou. Yerry Mina do të prezantohet sot si futbollist i ri i Barcelonës. Mbrojtësi kolumbian do të nënshkruaj sot me klubin nga Camp Nou. Orari i ditës:...

Çfarë bëri kështu Mina në ditën e prezantimit te Barcelona?

para 9 muajve - Gazeta Liria

Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Gjatë prezantimit, ai bëri diçka që nuk është parë më parë...

Prezantohet Yerry Mina

para 9 muajve - Sovrani

Pasi kreu me sukses testet mjekësore, Yerry Mina ka nënshkruar kontratën me Barcelonën dhe është prezantuar në Camp Nou para qindra tifozëve. Transferimi i dytë për këtë afat kalimtar, Yerry Mina, u ble...

Mina kryen testet mjekësore te Barcelona: “Shpresoj të mësoj sa më shumë nga Messi”

para 9 muajve - Sovrani

Mina ka kryer me suksese testet mjekësore dhe pas pak do të prezantohet në Camp Nou. Transferimi i dytë për këtë afat kalimtar, Yerry Mina, ka kryer me sukses testet mjekësore te Barcelona, i cili pas...

Kolumbiani Mina forcon radhët e Barcelonës

para 9 muajve - Politiko

Mina në Barcelonë kaloi me një shpërblim prej 11,8 milionë euro dhe do të jetë kolumbiani i parë, i cili do të luajë ndeshje zyrtare për një klub nga Spanja. Barcelona ishte e interesuar për Mina-n edhe...

Kryen testet mjekësore, blerja e Barcelonës mbërrin në ‘Camp Nou’

para 9 muajve - Syri

Yerry Mina ka mbërritur në Barcelonë dhe po kryen testet mjekësore. Mbrojtësi i Palmeiras pritet të zyrtarizohet sot si futbollist i ri i gjigantit katalan. Kolumbiani është shfaqur i lumtur pas ardhjes...

Përforcimi i ri vjen për teste mjekësore te Barcelona

para 9 muajve - Lajmi.net

. Yerry Mina ka filluar testet mjekësore te Barcelona. Mbrojtësi i Palmeiras pritet të zyrtarizohet sot si futbollist i ri i gjigantit katalan. Reprezentuesi kolumbian është shfaqur i lumtur pas ardhjes...

Tetë faktet interesante të mbrojtësit të ri të Barcelonës, Yerry Mina

para 9 muajve - Portalb

Gjiganti katalunas, Barcelona e ka zyrtarizuar blerjen e mbrojtësit kolumbian, Yerry Mina nga skuadra braziliane, Palmeiras. Qendërmbrojtësi kolumbian ka kompletuar kalimin e tij në Camp Nou për një shifër...

FOTO/ Një palë këpucë të veçanta, kjo është dhurata më e çmuar që ka marrë Messi

para 9 muajve - Syri

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, tani ka një palë këpucë shumë të veçanta të prodhuara nga një artist paraguaian. Lili Cantero ia ka dhuruar legjendës argjentinase një palë këpucë të personalizuara, të...

FOTO/ Mbërrin në Barcelonë blerja e dytë

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Blerja e dytë e Barcelonës gjatë merkatos dimërore, qendërmbrojtësi Yerry Mina, ka mbërritur në Barcelonë pasditen e sotme. Ai ka udhëtuar bashkë me xhaxhain dhe përfaqësuesin e vet, Jair Mina....

FOTO/ Mbërrin në Barcelonë blerja e dytë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Blerja e dytë e Barcelonës gjatë merkatos dimërore, qendërmbrojtësi Yerry Mina, ka mbërritur në Barcelonë pasditen e sotme. Ai ka udhëtuar bashkë me xhaxhain dhe përfaqësuesin e vet, Jair Mina. “Nga Guachene...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK