http://kariera.mk

Vendet më të preferuara për të bërë seks...

më 1.2018 - Syri

Ndonëse dhoma e gjumit do të mbetet gjithmonë vendi numër “një” për seks, as hapësirat e tjera nuk janë për t’u nënçmuar. Kuzhina gjendet në vendin e dytë dhe për shumicën është vend i preferuar i kënaqësisë...

Çfarë janë të afta të bëjnë për dashurinë shenjat e horoskopit?

më 1.2018 - Opinion

Dashi- Elementi juaj është zjarri: Ju jeni jashtëzakonisht të nxehtë dhe të pasionuar dhe nganjëherë ju rrezikoni të shkëmbeni dëshirën me një rënie në dashuri. Dihet fakti se pasionet zgjasin për aq kohë...

Që të çmendet pas jush: Nxiteni që të bie në dashuri me 5 hapa të thjeshtë!

më 1.2018 - Portalb

Dhe, kjo këshillë nuk është shpikur nga ne, por është e mbështetur nga hulumtimet shkencore… Psikoterapisti dhe shkrimtari M.Gary Neuman argumenton se ekzistojnë 5 mënyra për të provuar shkencërisht se...

Si mund t?i bësh realitet qëllimet e 2018-s

më 1.2018 - Albeu

Sipas një studimi të vitit 2012, 75% e njerëzve i braktisin qëllimet e mira që i kanë vënë vetes mesatarisht pas një jave nga trokitja e vitit të ri. Hulumtimet tregojnë se pas gjashtë muajsh me pak se...

Erotika dhe ëndrrat/ Çfarë do të thotë kur e shihni veten në marrëdhënie me kolegë, të panjohur apo të famshëm?

më 1.2018 - Opinion

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Si mund t’i bësh realitet qëllimet e 2018-s, ja dhjetë strategji

më 1.2018 - AlbPortali

Sipas një studimi të vitit 2012, 75% e njerëzve i braktisin qëllimet e mira që i kanë vënë vetes mesatarisht pas një jave nga trokitja e vitit të ri. Hulumtimet tregojnë se pas gjashtë muajsh me pak se...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë dhe aq shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Syri

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë dhe aq shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Bota.al

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Syri

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Lajme.al

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Arsyet pse nuk keni fat në dashuri

më 1.2018 - Sovrani

Nëse assesi nuk ju shkon për dore që të gjeni dashuri, ndërkaq pas vetes keni radhitur një sërë dështimesh, koha është që të mendoni përse ju ndodh kështu. Po ju tregojmë cilat janë mendimet e gabuara...

Puna dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

më 1.2018 - Vizion Plus

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Infokusi

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2018

më 1.2018 - BalkanWeb

Dashi Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë më pas të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

më 1.2018 - Almakos

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Opinion

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Këshilla/ Si te kenaqesh nje partner te fiksuar pas seksit anal

më 1.2018 - Syri

esë apo dhjetë herët e para, që do ta provoni seksin anal ju do të keni një ndjesi të sikletshme. Por, pas një kohe, nëse gjithçka shkon në rregull, do të ndjeheni sikurse keni një gisht në të pasme të...

Kështu mund ta shtoni vlerësimin për veten

më 1.2018 - Klan Kosova

Mbani mend arritjet dhe cilësitë tuaja Mos e mundoni veten duke kujtuar se sa keq silleshit me vëllezërit a motrat kur ishit të vegjël. Shmangni të menduarit kur ishit 12 vjeç dhe silleshit keq. Në vend...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Syri

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni veten në shtrat sipas shenjës së horoskopit

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 janar 2018

më 1.2018 - BalkanWeb

Dashi Nëse në të kaluarën jeni tërhequr për të qenë vetëm, tashmë keni dëshirë të zbaviteni në grup, duke pranuar çfarëdolloj ndryshimi. Ndryshojini pikëpamjet tuaja për t’ju përshtatur atyre të partnerit...

Zbuloni veten në shtrat sipas shenjës së horoskopit, kush janë më të ‘nxehtat’

më 1.2018 - Java News

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Lajmi.net

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Lajmi.net

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Syri

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

më 1.2018 - Syri

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

Në këto 8 vende… duhet ta provoni seksin një herë në jetë

më 1.2018 - Mapo

Foto 1 nga 8 Ndonëse dhoma e gjumit do të mbetet gjithmonë vendi numër “një” për seks, as hapësirat e tjera nuk janë për t’u nënçmuar. Kuzhina gjendet në vendin e dytë dhe për shumicën është vend i preferuar...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

më 1.2018 - Gazeta Monitor

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Zbulojeni tani! Ja si janë në seks të gjitha femrat e horoskopit

më 1.2018 - Lajme.al

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK