http://kariera.mk

Basha: Policia e tradhëtuar nga politika

para 9 muajve - Klan

Për Lulzim Bashën 105-vjetori i Policisë së Shtetit i gjen uniformat blu të tradhëtuar nga drejtuesit politikë. Si shembull kreu i demokratëve sjell efektivët apo drejtuesit e policisë të vrarë nga dora...

Tiranë: Qeveria dhe opozita shkëmbyen replika mbi gjendjen e rendit

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Opozita dhe qeveria shkëmbyen sot kritika dhe vlerësime të kundërta mbi veprimtarinë e policisë së shtetit. Në përvjetorin e krijimit të policisë shqiptare, kryetari i partisë demokratike të opozitës,...

Basha-Ramës: Në 27 Janar atë që ka thënë opozita do ta dëgjosh nga shqiptarët e bashkuar

para 9 muajve - Syri

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim mme qytetarët e Vlorës, ku tema kryesore ka qenë protesta e 27 janarit. Përmes një statusi në Bacebook, basha është shprehur se qytetarët vlonjate...

Protestat e opozitës, Basha: Vlora ka një mesazh për Edi Ramën

para 9 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte në një takim sot në Vlorë. Në një postim në rrjetin e  tij social “Facebook”, Basha ka publikuar disa foto dhe ndër të tjera shkruan se ky qytet ka një mesazh...

Strazimiri sulmon Ramën me shifra: Për zorin tënd Shkodra u trondit nga tritoli

para 9 muajve - Opinion

Deputeti demokrat Gent Strazimiri, me anë të një statusi të gjatë në “Facebook” ka sulmuar kryeministrin Rama për situatën në të cilën gjendet Shqipëria sot. Teksa Rama tregonte sukseset e tij dhe të policisë...

“Ismail Qemali do ndihej i turpëruar me Ramën kryeministër i Shqipërisë”

para 9 muajve - Aktuale

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Strazimi: Rama flet për arritje imagjinare të policisë, kurse në Shqipëri lulëzon krimi dhe droga.

para 9 muajve - Standard

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

“ISMAIL QEMALI, DO TË NDIHEJ I TURPËRUAR NGA KUSH MBAN POSTIN E KRYEMINISTRIT TË KËTIJ VENDI”

para 9 muajve - NOA

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e konsideron të turpshme deklaratën e kryeministrit Edi Rama për suksese të policisë, e cila erdhi pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Nëpërmjet një statusi...

‘Ismail Qemali do ndihej i turpëruar me Ramën kryeministër i Shqipërisë’

para 9 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Tritoli në Shkodër, deputeti i PD: Ndodhi pak para se Rama të radhiste sukseset e tij në Policinë e Shtetit

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Deputeti i PD-së Gent Strazimiri reagoi pak pas lajmit i cili tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë e një shpërthimi tritoli mbetën të plagosur disa persona, si dhe u shkaktuan dëme të mëdha...

“Ismail Qemali do ndihej i turpëruar me Ramën kryeministër i Shqipërisë”

para 9 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Strazimiri: Ismail Qemali do ndihej i turpëruar po ta dinte kush është kryeministër i Shqipërisë

para 9 muajve - Syri

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Basha nga Vlora: Dua t’i jap një mesazh të qartë Edi Ramës, më 27 janar do ta dëgjosh…

para 9 muajve - BalkanWeb

VLORË- Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet mafioze...

‘Ismail Qemali do ndihej i turpëruar me Ramën kryeministër i Shqipërisë’

para 9 muajve - Infokusi

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Krahasimi i dy modeleve të opozitës: Si veproi Edi Rama për 8 vjet dhe si po vepron Lulzim Basha për 5 vjet

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Ylli Pata Lulzim Basha ka hyrë në vitin e pestë të opozitës dhe është profilizuar tashmë si kanidati alternativ për të zëvendësuar Edi Ramën në postin e kryeministrit. Kreu i PD-së, ka bërë gati protestën...

Basha: Pakti Rama-Tahiri-Çako 'mos fol për mua, të mos flas për ty'

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një takim me mbështetës në Vlorë tha se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet...

Basha: Korrupsioni nuk nisi nga radhët, por nga koka politike e policisë

para 9 muajve - 24 ore

Për Lulzim Bashën, ky 105-vjetor e gjen Policinë e Shtetit në momentin më tragjik të saj dhe të tradhtuar. “Nëse më parë kriminelët merrnin arratinë dhe oficerët e policisë ishin në ballë të luftës, sot...

Basha nga Vlora: Koha e Ramës mbaroi, banditët në burg jo në qeveri

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Vlora ishte ndalesa e rradhës e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në kuadër të takimeve përgatitore për protestën e madhe, që opozita ka paralajmëruar në 27 janar. Kryedemokrati Basha dha...

Basha në familjen e Cukut

para 9 muajve - RTSH

Me rastin e 105 vjetorit të themelimit të Policisë shqiptare Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vizitoi familjen e policit të vrarë Artan Cuku. Duke vlerësuar integritetin e shumë punonjësve të...

BASHA NË VLORË PËR PROTESTËN E 27 JANARIT

para 9 muajve - RTSH

Për Lulzim Bashën kjo Qeveri mbijeton vetëm nga paktet mafioze me krimin. Në Vlorë, kreu demokrat  tha se shumë shpejt do të bëhen publike fakte, të lidhjeve kriminale të ish Ministrit të brendshëm Tahiri...

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet mafioze me krimin....

Basha mesazh Ramës: Atë që ke dëgjuar nga opozita, do ta dëgjosh nga populli i bashkuar në protestë

para 9 muajve - NOA

Kryetari i Partisë Demokratike u ndal në Vlorë, në vijim të takimeve para protestës së 27 janarit. Basha deklaroi se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës,...

Paloka-Ramës: Policinë dhe drejtësinë e do të luftosh opozitën, jo krimin...

para 9 muajve - Syri

Edi Paloka, Nënkryetar i Kuvendit dhe Partisë Demokratike, ka reaguar ndaj fjalës së mbajtur nga Kryeministri Edi Rama në 105 vjetorin e themelimit të Policisë së Shtetit. Paloka akuzon Ramën se nuk e...

“Ismail Qemali do të ndihej i turpëruar me kryeministër Edi Ramën”

para 9 muajve - Insajderi

Deputeti i Partisë Demoratike, Gent Strazimiri e ka cilësuar të turpshme deklaratën e Ramës për suksese të policisë, deklaratë e cila erdhi menjëherë pas shpërthimit me tritol në Shkodër. Me anë të një...

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet mafioze me krimin....

Basha: Policia në momente tragjike, t’i bashkohen kryengritjes

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shtetit feston sot Përvjetorin e 105 të krijimit të saj, por për kryedemokratin Lulzim Basha ky institucion ndodhet në një moment tragjik. Kreu i PD në një deklaratë për mediat, pas vizitës në...

Protesta e 27 janarit, Basha i dërgon një mesazh kërcenues Ramës: Shqiptarët e bashkuar e kanë marrë vendimin për…

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se shqiptarët e kanë marrë vendimin për të rrëzuar Edi Ramën dhe për të sjellë një qeverisje tjetër në pushtet. Nga Vlora ai dërgoi një mesazh kërcenues...

Basha vizitë shtëpinë e Artan Cukut: Vetingun në polici s’mund ta bëjë Rama-Xhafaj

para 9 muajve - Medial

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh sot se Vetingu në rradhët e Policisë së Shtetit nuk mund të bëhet nga Edi Rama dhe Fatmir Xhafaj, ndërsa e krahasoi këtë proçes të njëllojtë me atë...

Basha për 27 Janarin: Dua t’i jap një mesazh të qartë Edi Ramës…

para 9 muajve - Java News

Lulzim Basha - Foto ilustruese Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë...

Basha vizitë shtëpinë e Artan Cukut: Vetingun në polici s’mund ta bëjë Rama-Xhafaj, të lidhur me…

para 9 muajve - Standard

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh sot se Vetingu në rradhët e Policisë së Shtetit nuk mund të bëhet nga Edi Rama dhe Fatmir Xhafaj, ndërsa e krahasoi këtë proçes të njëllojtë me atë...

Basha në familjen e Artan Cukut: Vettingu në polici nga Xhafaj e Rama, si t’i varësh mëlçitë ujkut

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kreu i PD-së Lulzim Basha ka qenë sot në familjen e komisar Artan Cukut me rastin e 105-vjetorit të krijimit të policisë shqiptare. Ai ka falënderuar burrat dhe gratë e ndershme nën uniformë që...

105-vjetori i Policisë, Basha në shtëpinë e Artan Cukut: Sot komandon krimi

para 9 muajve - NOA

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me rastin e 105-vjetorit të Policisë së Shttit vizitoi paraditen e sotme shtëpinë e komisarit të vrarë të policisë, Artan Cuku. Duke folur për mediat ai tha...

105-vjetori i policisë, Basha shkon në familjen e Artan Cukut

para 9 muajve - Albeu

Ditën e sotme festohet 105 vjetori i themelimit të Policisë Shqiptare. Në këtë ditë të rëndësishme për Policinë e Shtetit, kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar sot një vizitë në familjen e e policit...

Basha: Vetting me Ramën dhe Xhafajn! Njësoj si t’i varësh ujkut mëlçitë në qafë

para 9 muajve - GazetaBlic

Në 105 vjetorin e krijimit të policisë shqiptare, kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi një vizitë në shtëpinë e komisarit të vrarë Artan Cuku. Teksa shprehu mirënjohje për burrat dhe gratë me uniformë që...

Basha: Vetting me Ramën dhe Xhafajn! Njësoj si t’i varësh ujkut mëlçitë në qafë

para 9 muajve - Gazeta Express

Në 105 vjetorin e krijimit të policisë shqiptare, kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi një vizitë në shtëpinë e komisarit të vrarë Artan Cuku. Teksa shprehu mirënjohje për burrat dhe gratë me uniformë që...

Basha thirrje policëve të ngrihen në protestë: Kriminelët janë në Ministrisë së Brendshme

para 9 muajve - Opinion

Lideri demokrat Lulzim Basha ishte për vizitë në shtëpinë e policit të vrarë Artan Cuku, sot në 105 vjetorin e themelimit të policisë. Duke folur për mediat, pas kësaj vizite, Basha u bëri thirrje policëve...

Basha vizitë në shtëpinë e Artan Cukut/ Vetingun në polici s’mund ta bëjë Rama-Xhafaj, të lidhur me...

para 9 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh sot se Vetingu në rradhët e Policisë së Shtetit nuk mund të bëhet nga Edi Rama dhe Fatmir Xhafaj, ndërsa e krahasoi këtë proçes të njëllojtë me atë...

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet...

105 vjetori i Policise, Basha vizitë në shtepinë e Artan Cukut

para 9 muajve - Shqiptarja

Në 105 vjetorin e Policisë së Shtetit, kryedemokrati Lulzim Basha ka zgjedhur të nderojë uniformat me një vizitë në shtëpinë e oficerit të vrarë të policisë Artan Cuku. Në këtë vizitë Basha shoqërohej...

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - Sovrani

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet mafioze me krimin....

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha dha në Vlorë mesazhin se vetëm një bashkim i madh i shqiptarëve do të mund t’i japë fund qeverisë së Edi Ramës, që mbahet në këmbë nga paktet mafioze me krimin....

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - AlbPortali

Kryetari i PD, Lulzim Basha, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, se nuk ofron asnje zgjidhje per krizen ekonomike ne vend./r/n/r/nLeader of the Democratic Party...

Basha: Më 27 janar shqiptarët vendosin se koha e Edi Ramës ka mbaruar

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i PD, Lulzim Basha, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, se nuk ofron asnje zgjidhje per krizen ekonomike ne vend./r/n/r/nLeader of the Democratic Party...

Krahasimi i dy modeleve të opozitës: Si veproi Edi Rama për 8 vjet dhe si po vepron Lulzim Basha për 5 vjet

para 9 muajve - Te Sheshi

Nga Ylli Pata Lulzim Basha ka hyrë në vitin e pestë të opozitës dhe është profilizuar tashmë si kanidati alternativ për të zëvendësuar Edi Ramën në postin e kryeministrit. Kreu i PD-së, ka bërë gati protestën...

Basha në shtëpinë e Artan Cukut për 105-vjetorin e krijimit të Policisë

para 9 muajve - Java News

Sot shënohet 105-vjetori i krijimit të Policisë së Shtetit. Me rastin e kësaj dite të shënuar për uniformat blu, kryetari i PD Lulzim Basha ka zgjedhur të nderojë uniformat me një vizitë në shtëpinë e...

105-vjetori i policisë, Basha: ja si u katandis nën Edi Ramën

para 9 muajve - Te Sheshi

Kreu demokrat Basha ka shfrytëzuar 105-vjetorin e Policisë së Shtetit, për të denoncuar qeverisjen e Ramës në lidhje me sektorin e Rendit, atë të cilin opozita e ka më në shënjestër për shkak të personit...

Basha: 27 janari do të tregojë qartë, se qytetarët nuk e duan aleancën e krimit

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i demokratëve takime me strukturat e partisë në Lushnje dhe Vlorë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është...

Lulzim Basha-vlonjatëve: Ju sot njiheni vetëm për drogë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Lulzim Basha vijon turin e tij nëpër rrethe, për të bindur qytetarët që të dalin në protest kundër Edi Rama. Këtë të premte ai ka qenë në Vlorë, ku ka përsëritur kërkesën e tij, për largimin e Edi Ramës....

Protesta, Basha në Vlorë: Qyteti njihet vetëm për drogën

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Vlora kërkoi sërish largimin e qeverisë Rama nga pushteti, pasi sipas tij është e lidhur me krimin dhe drogën. “Kjo qeveri zhduku shpresën, largoi shqiptarët....

“Fund aleancës së Ramës me krimin”

para 9 muajve - Vizion Plus

Edhe në Lushnje, ku u takua me simpatizantë demokratë, lideri i opozitës Lulzim Basha bëri thirrje që qytetaret t’u bashkohen protestave për rrëzimin e qeverisë. Kreu i PD tha se bandat kanë marrë në dorë...

Protesta e 27 janarit, Basha: Ora e Edi Ramës në Shqipëri ka marrë fund

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE -Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e të cilës po i ndjen çdo familje...

Basha bën thirrje për kryengritje popullore: Nuk lejojmë më të qeverisemi nga bandat!

para 9 muajve - Opinion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në Lushnjë në vazhdën e takimeve për tu organizuar për protestën e 27 Janarit. Ai për herë të parë artikuloi fjalët kryengritje popullore, duke lënë...

Basha në Lushnje: Kriza ekonomike po ndihet në çdo familje

para 9 muajve - 24 ore

Lulzim Basha e vazhdoi në Lushnje turin me te cilin po i paraprin protestës së 27 janarit. Kryetari i Partisë Demokratike tregoi disa statistika se si kriza ekonomike, siç tha ai, po ndihet në çdo familje....

Basha flet sërish me emra: Këta të korruptuar i mbron Rama-Marku

para 9 muajve - Shqiptarja

LUSHNJE - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e të cilës po i ndjen çdo familje...

Protesta e 27 janarit, Basha: Në burg pushtetarët e inkriminuar

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar edhe në Lushnjë me akuza të forta kundër qeverisjes së kryeministrit Rama. Në vijim të takimeve për protestën e 27 janarit, ai tha se një nga pasojat...

Basha: Nuk ka reformë në drejtësi me Edi Ramën kryeministër

para 9 muajve - Gazeta Express

Pakti i Kryeministrit Edi Rama me krimin është pikërisht faktori që po shkatërron reformën në drejtësi dhe një ekuacion me atë kryeministër nuk do të sjellë kurrë realizimin e vërtetë të reformës. Është...

Basha: 27 janari thirrje për drejtësinë e pakapur, të çojmë në burg pushtetarët e inkriminuar

para 9 muajve - NOA

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u ndal në Luzhnje në vijim të takimeve për protestën e 27 janarit. Ai tha se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike,...

Basha: Pjesëmarrja masive në protestën e 27 janarit, sinjali se ora e Edi Ramës ka marrë fund

para 9 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e të cilës po i ndjen çdo familje shqiptare....

Lulzim Basha nga Lushnja: 27 janari thirrje për drejtësinë

para 9 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e të cilës po i ndjen çdo familje shqiptare....

Basha: Çdo pushtetar i korruptuar me asetet e shqiptarëve të shkojë në burg, ja kush janë emrat

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë nga Lushnja se reforma në drejtësi ka përfunduar pasi sipas tij duhet një qeverisje tjetër për ta implementuar. Kryedemokrati gjykon se protesta e 27...

Basha: Pjesëmarrja masive në protestën e 27 janarit, sinjali më i qartë se ora e Edi Ramës ka marrë fund

para 9 muajve - Syri

© SYRI.net Komentet Shto koment

Basha sulmon Ramën nga Lushnja: Qeverisja me krimin ka krijuar krizën ekonomike

para 9 muajve - Java News

Akuza te forta ka bere nga Lushnja, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, teksa ka theksuar se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e...

Gjuha vete ku dhemb dhëmbi, Basha: Me Ramën-kryeministër, jo reformë drejtësi!

para 9 muajve - Te Sheshi

Kreu demokrat Basha ka bërë së fundi një përbetim, atë që e shprehu konkretish “ nuk ka për të patur reformë në drejtësi me Edi Ramën Kryeministër”. Por nuk dihet realisht se në ç’kontekst e ka thënë,...

Protesta e 27 janarit, Basha: Ora e Edi Ramës në Shqipëri ka marrë fund

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lushnjë se një nga pasojat më të rënda të qeverisjes së Edi Ramës me krimin është kriza ekonomike, efektet e të cilës po i ndjen çdo familje shqiptare....

Basha nga Kurbini: Largimi i Ramës dhe qeverisë mafioze, kusht i pangeociueshëm i Opozitës

para 9 muajve - Gazeta 55

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u bëri apel shqiptarëve të marrin pjesë në protestën e 27 janarit për të dhënë mesazhin se janë kundër kapjes politike të drejtësisë nga Edi Rama. Në takimin...

Braimllari: Protestat e opozitës deri në largimin e Ramës…

para 9 muajve - Standard

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari, u shpreh se opozita e bashkuar do të ketë një protestë masive në datën 27 Janar ku qëllimi kryesor është që të rrëzojë Edi Ramën nga qeveria. I ftuar në studion e...

Braimllari: Protestat e opozitës deri në largimin e Ramës...

para 9 muajve - Syri

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari, u shpreh se opozita e bashkuar do të ketë një protestë masive në datën 27 Janar ku qëllimi kryesor është që të rrëzojë Edi Ramën nga qeveria. I ftuar në studion e...

Media italiane: Në Shqipëri gjithçka e mundshme, si lulëzoi narko-policia

para 9 muajve - Lajmi.net

Është shkarkuar Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Haki Çako, një njëri i fuqishëm i mbrojtur nga qeveria deri pak kohë më parë. Në detyrë që prej vitit 2015, periudhë gjatë së cilës opozita ka akuzuar...

Diferenca mes 21 dhe 27 Janarit!

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze/ Përë herë të parë pas shtatë vitesh, Partinë Demokratike dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim, i bashkon një protestë në janar. Shtatë vite më parë, ato ishin bashkë në pushtet, kur në fund...

Diferenca mes 21 dhe 27 Janarit!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Përë herë të parë pas shtatë vitesh Partinë Demokratike dhe Lëvizjen Socialiste për Intgerim, I bashkon një protestë në Janar. Shtatë vite më parë, ato ishin bashkë në pushtet, kur në fund të...

Diferenca mes 21 dhe 27 Janarit!

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze Për herë të parë pas shtatë vitesh Partinë Demokratike dhe Lëvizjen Socialiste për Intgerim, I bashkon një protestë në Janar. Shtatë vite më parë, ato ishin bashkë në pushtet, kur në fund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK