http://kariera.mk

Shteti nuk mund të konfirmojë ardhjen e Rita Orës në Prishtinë

para 9 muajve - GazetaBlic

Rita Ora të premten është raportuar se do të performojë në Prishtinë për 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka dhënë për emisionin Express të KTV-së, Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën...

Shteti nuk mund të konfirmojë ardhjen e Rita Orës në Prishtinë

para 9 muajve - Koha.net

Rita Ora të premten është raportuar se do të performojë në Prishtinë për 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka dhënë për emisionin Express të KTV-së, Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën...

Behgjet Pacolli ka kë të  ofertë  për Rita Orën?

para 9 muajve - Periskopi

Dje u raportua se kë ngë tarja me prejardhje nga Kosova me famë  botë rore, Rita Ora do të vjen në  Kosovë  pë r 10 vjetorin e Pavarsisë së saj. Ende pa u konfirmuar nga vetë këngëtarja apo stafi i saj...

Rita Ora sërish në Prishtinë, surprizë nga Begjet Pacolli !

para 9 muajve - Albeu

Padyshim Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Fama e saj rritet dita ditës dhë është për tu thënë se është duke na përfaqësuar denjësisht nëpër botë. Vizitat e saj në Kosovë, por...

Pa u siguruar mirë ardhja e Rita Orës, Behgjet Pacolli i premton asaj fluturimin me avionin e tij privat

para 9 muajve - Blitz

Ditën e djeshme qarkulloi kudo lajmi se Rita Ora do të mbajë një koncert madhështor në Prishtinë më 17 shkurt, me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Mirëpo, ky lajm nuk u konfirmua nga Rita...

Rita Ora sërish në Prishtinë, surprizë nga Begjet Pacolli !

para 9 muajve - Zhurnal

Padyshim Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Fama e saj rritet dita ditës dhë është për tu thënë se është duke na përfaqësuar denjësisht nëpër botë. Vizitat e saj në Kosovë, por...

Agjencia e Rita Orës ende nuk e ka konfirmuar koncertin në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Gazeta e re

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Rita Ora sërish në Prishtinë, surprizë nga Begjet Pacolli !

para 9 muajve - Opinion

Padyshim Rita Ora është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Fama e saj rritet dita ditës dhë është për tu thënë se është duke na përfaqësuar denjësisht nëpër botë. Vizitat e saj në Kosovë, por...

Pavarësia kthen Rita Orën në Prishtinë

para 9 muajve - Klan

17 Shkurti i  këtij  viti shënon 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës dhe pritet të organizohet një festë e madhe. Një dekadë shtet i pavarur ka  bërë që ambasadorja e  Kosovës në  botë, Rita  Ora të jetë...

Rita Ora ende nuk e ka konfirmuar koncertin në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Gazeta Express

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Agjencia e Rita Orës ende nuk e ka konfirmuar koncertin në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Lajm

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Agjencia e Rita Orës ende nuk e ka konfirmuar koncertin në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Infokusi

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Agjencia e Rita Orës ende nuk e ka konfirmuar koncertin në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Rita Ora performon në Prishtinë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Portalb

Rita Ora do të performojë në Prishtinë për Festën e 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka konfirmuar për emisionin Express Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën e Pavarësisë. “Po, tashmë...

Konfirmohet, Rita Ora vjen në Kosovë Ditën e Pavarësisë

para 9 muajve - BalkanWeb

KOSOVE – Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një...

Këshilltari i Pacollit kundërshton agjentin e Rita Orës: Baba i Ritës e ka konfirmuar koncertin

para 9 muajve - Sovrani

Këshilltari i zëvëndëskryeminsitrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, Naim Murseli, e ka përgënjeshtruar agjentin zyrtar të këngëtares Rita Ora, Sol Parker, i cili tha për Insajderin...

Gënjeshtra e Pavarësisë: Rita Ora nuk e ka konfirmuar koncertin me 17 shkurt

para 9 muajve - Sovrani

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Këshilltari i Pacollit kundërshton agjentin e Rita Orës: Baba i Ritës e ka konfirmuar koncertin

para 9 muajve - Insajderi

Këshilltari i zëvëndëskryeminsitrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, Naim Murseli, e ka përgënjeshtruar agjentin zyrtar të këngëtares Rita Ora, Sol Parker, i cili tha për Insajderin...

Gënjeshtra e Pavarësisë: Rita Ora nuk e ka konfirmuar konfirmuar koncertin më 17 shkurt

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Rita Ora për Pavarësi në Kosovë

para 9 muajve - Aktuale

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora do të mbajë koncert në kryeqytetin e Kosovës. Koncerti do të mbahet më 17 shkurt me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Nga Këshilli Organizativ për Shënjimin...

Konfirmohet, Rita Ora me koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës në Prishtinë

para 9 muajve - Telegrafi

Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një ndër to është...

Gënjeshtra e Pavarësisë: Rita Ora nuk e ka konfirmuar koncertin me 17 shkurt

para 9 muajve - Insajderi

Dy institucionet kryesore në Kosovë, Qeveria e Kosovës dhe Zyra e Presidentit të Kosovës, kanë gënjyer publikisht kur kanë thënë se këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora do të mbajë koncert në...

Konfirmohet, Rita Ora me koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës në Prishtinë

para 9 muajve - GazetaBlic

Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një ndër to është...

Rita Ora për Pavarësi në Kosovë

para 9 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora do të mbajë koncert në kryeqytetin e Kosovës. Koncerti do të mbahet më 17 shkurt me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Nga Këshilli Organizativ për Shënjimin...

Rita Ora performon në Prishtinë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Koha.net

Rita Ora do të performojë në Prishtinë për Festën e 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka konfirmuar për emisionin Express Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën e Pavarësisë. “Po, tashmë...

Rita Ora për Pavarësi në Kosovë

para 9 muajve - Politiko

Koncerti do të mbahet më 17 shkurt me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Nga Këshilli Organizativ për Shënjimin e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë kanë konfirmuar një gjë të tillë, si dhe kanë...

Ekskluzive: Rita Ora performon në Prishtinë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Koha.net

Rita Ora do të performojë në Prishtinë për Festën e 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka konfirmuar për emisionin Express Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën e Pavarësisë. “Po, tashmë...

Rita Ora në Prishtinë për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

para 9 muajve - Albinfo

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behxhet Pacolli, i ka ofruar aeroplanin e tij privat këngëtares së njohur shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të performojë në Prishtinë...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - BalkanWeb

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Konfirmohet, Rita Ora me koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës në Prishtinë

para 9 muajve - Infokusi

Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një ndër to është...

Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data

para 9 muajve - Zhurnal

Herën e fundit që ajo vizitoi vendlindjen e saj, Kosovën, ishte gjatë realizimit të klipit ‘Shine Ya Light’. Por kjo nuk do të jetë vizita e fundit e këngëtares shqiptare në Kosovë, pasi këtë herë Rita...

Konfirmohet, Rita Ora me koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës në Prishtinë

para 9 muajve - Fol

Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një ndër to është...

Konfirmohet, Rita Ora me koncert në ditën e pavarësisë së Kosovës në Prishtinë

para 9 muajve - Sovrani

Kosovës i kanë mbetur edhe disa ditë për festimin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë. Me këtë rast këshilli organizativ ka paraparë edhe një numër të madh të aktiviteteve kulturore-artistike. Një ndër to është...

Rita Ora performon në Prishtinë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Rita Ora do të performojë në Prishtinë për Festën e 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka konfirmuar për emisionin Express Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën e Pavarësisë. “Po, tashmë...

Rita Ora do të përformojë në Prishtinë për dhjetë vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Periskopi

Rita Ora do të performojë në Prishtinë për Festën e 10 vjetorit të Pavarësisë. Lajmin e ka konfirmuar për emisionin Express Adil Behramaj, pjesë e Këshillit Organizativ për Festën e Pavarësisë. “Po, tashmë...

Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, ja çfarë e sjell këtë herë

para 9 muajve - NOA

Pavarësisht famës dhe sukseseve të saj, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora nuk e  harron vendin e saj. Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në 10- vjetorin e shënimit...

Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data

para 9 muajve - Albeu

Herën e fundit që ajo vizitoi vendlindjen e saj, Kosovë n, ishte gjatë realizimit të klipit ‘Shine Ya Light’. Por kjo nuk do të jetë vizita e fundit e këngëtares shqiptare në Kosovë, pasi këtë herë Rita...

Surprizë! Rita Ora koncert madhështor në Kosovë, në ditën më të veçantë

para 9 muajve - Blitz

Siç dhe e dini, ky është një vit shumë i veçantë për Kosovën e gjithë Shqiptarët pasi Kosova në 17 shkurt mbush plot 10 vite shtet i pavarur. Sigurisht që qeveria kosovare prej kohësh ka menduar të organizojë...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Infokusi

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - RTV 21

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Këshilli Organizativ nuk e konfirmon ardhjen e Rita Orës

para 9 muajve - Lajmi.net

Mysafirëve u janë dërguar ftesat, janë vendosur kontaktet edhe me disa prej yjeve kosovare në botë, por ende zyrtarisht nuk është konfirmuar ardhja e askujt. Në Këshillin Organizativ thonë se ende është...

Nuk ka asgjë zyrtare rreth ardhjes së Rita Orës në Kosovë

para 9 muajve - Telegrafi

Kosova edhe disa javë i kanë mbetur për të përmbushur një dekadë të pavarësisë. Një dhjetëvjetorin e pavarësisë që do të shënohet më 17 Shkurt, është përfolur se do të jetë edhe këngëtarja e famshme Rita...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Ina

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Rita Ora vjen në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Albeu

Dhjetë vjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Rita Ora në Kosovë për 10-vjetorin e Pavarësisë, lajmi është zyrtar

para 9 muajve - Syri

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së shtetit më të ri të botës. Ndonëse...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Lajmi.net

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Në festën e 17 Shkurtit, Pacolli në Kosova e sjell yllin e madh të skenës botërore

para 9 muajve - Lajmi.net

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt, e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora....

Në festen e 17 shkurtit Kosova e pret një yll të madh të skenës botërore

para 9 muajve - GazetaBlic

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite-më 17 shkurt e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora. Rita...

Në festën e 17 Shkurtit, Kosova e pret një yll të madh të skenës botërore

para 9 muajve - Antpress

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt, e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora....

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë

para 9 muajve - Insajderi

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Zyrtare: Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

para 9 muajve - Fol

Dhjetëvjetori i Pavarësisë së Kosovës pritet të festohet në mënyrë madhështore. Institucionet e Kosovës janë duke përgatitur një festë të madhe një dekadën e pavarësisë së vendit. Ndonëse ende nuk janë...

Në festën e 17 Shkurtit, Kosova e pret një yll të madh të skenës botërore

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt, e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora....

Në festen e 17 shkurtit Kosova e pret një yll të madh të skenës botërore

para 9 muajve - Sovrani

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite-më 17 shkurt e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora.Rita...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK