http://kariera.mk

Njerëz në panik e të gjakosur, pamjet e reja pas shpërthimit me tritol në Shkodër

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODER – Pamje të reja nga shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës janë zbuluar nga televizioni lokal Rozafa. Në këto pamje mund të shihen momentet vetëm pak sekonda pas shpërthimit në...

Shpërthim tritoli, 8 të plagosur

më 1.2018 - Klan

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e kësaj të shtune. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Rus’ rreth orës 10:30 minuta. Lënda plasëse ishte e vendosur në nje një motorçikletë...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër

më 1.2018 - GazetaBlic

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Pamje të rënda, pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

më 1.2018 - Gazeta Express

Në orët e para të mëngjesit, një shpërthim me tritol tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë mbetën të plagosur 8 persona. Ngjarja e rëndë ndodhur në lagjen ‘Partizani’, dhe shpërthimi ka përhapur panik...

Tritoli në Shkodër, njëri nga të plagosurit emër i njohur për policinë

më 1.2018 - Sot News

Një sasi e konsiderueshme tritoli ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e ditës së sotme. Nga të dhënat e bëra të ditura dyshohet se tritoli ishte vënë në katin e parë të një ndërtese,ku ka selinë...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër / VIDEO

më 1.2018 - Lajmi.net

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Shkodër, 8 të plagosur nga një shpërthim eksplozivi

më 1.2018 - RTSH

Një shpërthim eksplozivi ka tronditur paraditen e së shtunës lagjen Rus në Shkodër. Bilanci ka qenë tetë të plagosur dhe dëme materiale. Objektivi ka qenë Lulzim Kulla 42 vjeç, i cili është në gjendje...

Atentat me tritol në Shkodër, 7 të plagosur

më 1.2018 - RTV 21

Në shënjestër e sulmit Lulzim Kullaj Një shpërthim i fuqishëm tritoli la të plagosur 8 persona, mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës, Lulzim Kullaj. 500 gramë eksploziv...

Shpërthim i telekomanduar në Shkodër, 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Telegrafi

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Shkodër, shpërthim me eksploziv, 8 të plagosur

më 1.2018 - Gazeta Shqip

1 of 6 Qyteti i Shkodrës është tronditur mëngjesin e sotëm nga një shpërthim me eksploziv të ndodhur në lagjen Rus. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:39. Nga hetimet rezulton se nga shpërthimi i eksplozivit...

Arrestohen disa persona pas sulmit në Shkodër

më 1.2018 - Klan Kosova

Pas sulmit me tritol në një lagje të Shkodrës, policia jep detajet zyrtare lidhur me shpërthimin, ku mbeten 7 persona të plagosur. Lidhur me autorët e ngjarjes, policia bën me dije se ka ngritur pika të...

Atentati me eksploziv, policia del me deklaratë: 8 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Portalb

Policia e Shkodrës del me deklaratë lidhur me atentatin me eksploziv të ndodhur paraditen e sotme, ku mbetën të lënduar disa persona, transmeton noa.al . Konfirmohet zyrtarisht se janë tetë personat e...

Tritoli në Shkodër, Policia ishte në  festë në momentin e shpërthimit

më 1.2018 - Shqiptarja

Shpërthimi i fuqishëm i tritolit duket se e gjeti të papërgatitur Policinë e Shtetit. Pikërisht në momentin që ndodhi shpërthimi i fuqishëm që shkaktoi 8 të plagosur, Policia e Shkodrës po mbante ceremoninë...

Shpërthim i telekomanduar në Shkodër, 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Koha.net

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër, sekuestrohen pamjet filmike. Policia jep detaje

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODER- Kur kanë kaluar disa orë nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit që tronditi banorët e lagjes “Partizani” në qytetin e Shkodrës, paraditen e sotme, policia ka dhënë detaje për ngjarjen. Sipas uniformave...

Video-lajm/ Tritoli trondit drejtorin e policisë Shkodër, po mbante fjalim para kamerave

më 1.2018 - Opinion

Tritoli që shpërtheu sot në Shkodër është dëgjuar fuqishëm deri tek Drejtoria e Policisë së këtij qyteti. Drejtuesi, Gjovalin Loka, ishte duke mbajtur një fjalim me rastin e 105 vjetorit të policisë kur...

Ku ishte Drejtori i Policisë kur Shkodra u trondit nga shpërthimi me eksploziv

më 1.2018 - Albeu

Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë së qarkut Shkoder Gjovalin Loka, kur u dëgjua zhurma e një shpërthimi të fuqishëm. Në pak sekonda uniformat blu marrin njoftimin dhe shpërndahen...

DETAJET: 8 persona të plagosur nga shpërthimi i telekomanduar, shënjestër i “forti i Shkodrës”

më 1.2018 - Gazeta Tema

Një shpërthim i fortë tronditi qytetin e Shkodrës paraditen e sotme duke plagosur të paktën 8 persona. Policia raportoi se shpërthimi i eksplozivit ndodhi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Mësohet...

VIDEO/Shpërthimi në Shkodër, ja ku ishte mbledhur policia...

më 1.2018 - Syri

Shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës, ku mbetën 8 persona të plagosur ka ndodhur në një moment, kur gjithë vëmendja e policisë ishte e fokusuar te aktiviteti në kuadër të 105 vjetorit...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër ndodhi kur po mbante fjalim drejtori i policiës

më 1.2018 - Gazeta Express

Shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës, ku mbetën 8 persona të plagosur ka ndodhur në një moment, kur pothuajse gjithë policia ka qenë e fokusuar te aktiviteti që po zhvillohej në këtë...

Atentati, Lul Kulla i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale te Trauma

më 1.2018 - Shqiptarja

Lulzim Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me moto-bombë paraditen e kësaj të shtune në lagjen "Rus" të Shkodrës teksa dilte nga një objekt në pronësi të tij, ndodhet në gjendje kritike për jetën në...

Shkodër, 7 të plagosur si pasojë e një shpërthimi me tritol

më 1.2018 - MRT

7 persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në lagjen “Rus”.... 7 persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në lagjen “Rus” të Shkodrës si pasojë e një shpërthimi me tritol. 6 nga të plagosurit...

Shpërthim në Shkodër, shtatë persona të plagosur

më 1.2018 - Zhurnal

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 7 persona, 6 prej të cilëve ishin kalimtarë të rastit. Policia...

Eksploziv në motor për të vrarë shkodranin, policia zbardh ngjarjen

më 1.2018 - Albeu

Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me shpërthimin e sotëm ku mbetën të plagosur 8 persona. Policia bën me dije se ka nisur hetimet dhe se ka ngritur pika të shumta kontrolli në pikat hyrëse dhe dalëse...

Shpërthim në Shkodër: 8 të plagosur, 3 në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Aktuale

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Ajo njihet ndryshe dhe si lagjia e tregut “Rus”....

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër

më 1.2018 - Periskopi

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Shpërthim në Shkodër, shtatë persona të plagosur

më 1.2018 - Telegrafi

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 7 persona, 6 prej të cilëve ishin kalimtarë të rastit. Policia...

Atentati me eksploziv në Shkodër, policia del me deklaratë: 8 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

më 1.2018 - NOA

Policia e Shkodrës del me deklaratë lidhur me atentatin me eksploziv të ndodhur paraditen e sotme, ku mbetën të lënduar disa persona. Konfirmohet zyrtarisht se janë tetë personat e plagosur, dy prej tyre...

Thirrje e fortë e Berishës pas tritolit në Shkodër: Përgjigja jonë do jetë...

më 1.2018 - Gazeta Express

Në lidhje me atentatin e ndodhur sot në Shkodër, ku pas një shpërthimi me tritol u plagosën 8 persona, reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Berisha shkruan se pas Elbasanit dhe Fushë - Krujës, sot...

Atentati në Shkodër, policia jep detaje: 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Gazeta Express

Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla po hipte në makinën...

Shpërthimi në Shkodër/ Policia: Shkon në 8 numri i të plagosurve, 3 janë në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Opinion

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Ajo njihet ndryshe dhe si lagjia e tregut “Rus”....

Berisha: Akt terrorist në Shkodër! Goditi banda e partisë

më 1.2018 - Opinion

Sali Berisha ka reaguar pas një shpërthimi të fuqishëm sot në Shkodër. Ai shkruan se krimi goditi ashpër dhe pas tij është banda e partisë në pushtet. Ai ironizon operacionin e Xhafës “Forca e Ligjit”...

Ish-kryeministri e quan akt terrorist  sulmin në Shkodër

më 1.2018 - Lajmi.net

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas ngjarjes dramatike që sot tronditi Shkodrën, shpërthimit me eksploziv që shkaktoi disa të plagosur. Berisha e ka konsideruar ngjarjen si një akt terrorist dhe...

Shpërthim i Fuqishëm në Shkodër, Shtatë të Lënduar

më 1.2018 - Kallxo

Një shpërthim tritoli la të plagosur shtatë persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë eksploziv ishte vendosur në një biznes vetëm 100 metra larg komisariatit...

Sekuestrohen pamjet filmike/ Policia jep detaje mbi shpërthimin në Shkodër: Ja si ndodhi...

më 1.2018 - Syri

Policia e Shtetit ka dhënë informacion mbi ngjarjen kriminale të ndodhur në Shkodër, ku si pasojë e një shpërthimi kanë mbetur të plagosur 8 persona, nga të cilët 3 në gjendje të rëndë janë transportuar...

Eksplozivi në Shkodër, reagon Berisha: Akt terrorist nga bandat e partisë

më 1.2018 - Syri

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas ngjarjes dramatike që sot tronditi Shkodrën, shpërthimit me eksploziv që shkaktoi disa të plagosur. Berisha e ka konsideruar ngjarjen si një akt terrorist dhe...

Shpërthim në Shkodër, disa të plagosur

më 1.2018 - Anadolu Agency

Speciale arkiv TIRANË (AA) - Një shpërthim ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ndërsa si pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas të dhënave paraprake të Policisë...

Zbardhen detajet, si u tentua vrasja me eksploziv e të fortit të Shkodrës

më 1.2018 - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati me tritol kundër të fortit të Shkodrës , Lulzim Kulla . Ngjarja ka ndodhur në zonën më të populluar në qytetin e Shkodrës , në lagjen "Rus". Mësohet se sasia e...

Shpërthim i telekomanduar në Shkodër, 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Almakos

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Vrasje, gjobëvënie e kanabis e shkuara kriminale e Lul Kullës

më 1.2018 - Shqiptarja

Lul Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me tritol sot në lagjen "Rus" të Shkodrës , pranë biznesit të tij, është emër i njohur për policinë për shkak të të kaluarës së tij kriminale. Ai njihet si "i...

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shtatë të lënduar

më 1.2018 - RTV 21

Forca të shumta të policisë dhe ambulanca mbërritën në vendngjarje Një shpërthim tritoli la të plagosur shtatë persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër

më 1.2018 - Lajmi.net

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Shpërthimi me eksploziv në Shkodër, ja kush janë 6 të plagosurit (Emrat)

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODËR- Gjashtë persona mbetën të plagosur nga një shpërthim sot në Shkodër. Dyshohet se një sasi eksplozivi u vendos në një motoçikletë pranë një ndërtese dy katëshe në lagjen “Rus” ku ndodhet edhe selia...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

më 1.2018 - Gazeta Express

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë...

Atentati me eksploziv në Shkodër, dalin emrat e të plagosurve

më 1.2018 - NOA

Identifikohen personat e plagosur në atentatin me eksploziv të ndodhur në qytetin e Shkodrës. Ndërsa fillimisht u përfol për tre të plagosur, nga shpërthimi i ndodhur paraditen e kësaj të shtune në lagjen...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fuqishëm në Shkodër

më 1.2018 - Albeu

Nga ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një shpërthim eksplozivi ka shkaktuar 7 të lënduar dhe dëme të mëdha materiale. Burimet policore bëjnë të ditur se objektiv i atentatit ka qenë...

“I forti” i Shkodrës Lul Kulla, i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

më 1.2018 - Java News

Lulzim Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me moto-bombë paraditen e kësaj të shtune në lagjen “Rus” të Shkodrës teksa dilte nga një objekt në pronësi të tij, ndodhet në gjendje kritike për jetën në...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve

më 1.2018 - Portalb

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Shpërthim i telekomanduar, 8 persona të plagosur

më 1.2018 - KosovaPress

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra e dyshuar e këtij atentati, Lulzim Kulla 42 vjeç, i cili ka marrë plagë të rënda, ndërsa 7 të plagosurit e tjerë kanë marrë...

Dalin emrat/ Cilët janë 7 të plagosurit nga shpërthimi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt Tiranës

më 1.2018 - TV Koha

Rritet numri i personave te plagosur nga shpërthimi i forte qe tronditi sot Shkodren. Sipas gazetarit te “Panorama”, mesohet se nurmi i te plagosurve ka shkuar ne 7, mes tyre edhe shtetasi Lulzim Kulla...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër...

më 1.2018 - Syri

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve…

më 1.2018 - Ina

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Shkodër, shpërthim me eksploziv, gjashtë të plagosur

më 1.2018 - Gazeta Shqip

1 of 6 Qyteti i Shkodrës është tronditur mëngjesin e sotëm nga një shpërthim me eksploziv të ndodhur në lagjen Rus. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:39. Nga hetimet rezulton se nga shpërthimi i eksplozivit...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër, shikoni videon

më 1.2018 - AlbPortali

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Shpërthim bombe në Shkodër, 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Sovrani

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

E plotë/Tritoli në Shkodër iu vendos Lulzim Kullës. 7 persona mbeten të plagosur, 4 janë rëndë

më 1.2018 - Opinion

Mësohet detaje nga ngjarja e rëndë në Shkodër, ku iu vendos tritol një dyqani. Burimet nga policia thanë se objektivi ka qenë Lulzim Kulla i cili është mes të lënduarve. Kulla është pronar i një biznesi...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër, shikoni videon

më 1.2018 - Fakti Ditor

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

DETAJET/ Eksplozivi në Shkodër, emër i njohur për policinë, ja kush është një prej të plagosurve

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODËR- Zbulohet identiteti i një prej 4 personave të plagosur në shpërtimin që tronditi sot qytetin e Shkodrës. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se një prej të plagosurve është Lulzim...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve...

më 1.2018 - Syri

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Policia jep detajet e atentatit me tritol, 8 të plagosur, 3 në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Java News

Qyteti i Shkodrës u trondit sot nga një shpërthim i fuqishëm me eksploziv, ngjarje në të cilën mbetën të plagosur 8 persona. Shpërthimi ndodhi në një zonë fare pranë qëndrës së qytetit ndërkohë objektiv...

Detaje të reja/ Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve...

më 1.2018 - Syri

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

As te dyqani, as te makina. Policia e Shkodrës: Ku ishte vendosur tritoli që la 8 të plagosur

më 1.2018 - Lajme.al

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Sipas bluve, menjëhere ne vendin e ngjarjes kanë...

Ja kush ishte shënjestra e atentatit në Shkodër/VIDEO

më 1.2018 - TV Koha

Lulzim Kulla është një nga personat që ka mbetur i plagosur, si pasojë e shpërthimit me tritol që tronditi Shkodrën paraditen e sotme. Ai është edhe pronari i automjetit tip “Fuoristradë”, por edhe pronar...

Merr përmasa tragjike shpërthimi në Shkodër, 6 të plagosur rëndë

më 1.2018 - Albeu

Po merr përmasa tragjike ngjarja e rëndë e ndodhur në Shkodër ku një shpërthim tritoli ka shkaktuar deri më tani 6 të plagosur. Burime zyrtare për albeu.com bëjnë me dije se shenjestra e këtij sulmi të...

Kush është shënjestra e shpërthimit me eksploziv në Shkodër, zbulohet e kaluara e tij

më 1.2018 - NOA

Shpërthimi i fuqishëm me eksploziv i ndodhur paraditen e sotme, tronditi gjithë qytetin e Shkodrës. Por nga hetimet e policisë dalin detaje të reja, lidhur me shënjestrën e atentatit. Burime për Report...

Atentat me tritol në Shkodër, shënjestër e sulmit Lulzim Kulla

më 1.2018 - Vizion Plus

Një shpërthim tritoli la të plagosur tre persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë eksploziv ishte vendosur në një biznes vetëm 100 metra larg komisariatit...

Shpërthimi në Shkodër/ Dyshimet e para: Kush ishte shënjestra e atentatit…

më 1.2018 - Standard

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Dyshohet se objekt i sulmit...

Shpërthim në Shkodër

më 1.2018 - Standard

Shpërthim në Shkodër paraditen e stome. Raportohet për disa persona të lënduar, jashtë rrezikut për jeten. Nga shpërhthimi pa pasur dëme materiale. Një makinë e parkuar është dëmtuar nga shpëthimi në lagjen...

Shpërthimi në Shkodër, shkatërrohet kati i parë i një ndërtese. Pamjet e para nga vendi i ngjarjes

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODËR- Tre persona të plagosur, një automjet dhe kati i parë i një ndërtese i shkatërruar. Ky është bilanci i një shpërthimi të fuqishëm që tronditi sot qytetin e Shkodrës. “BalkanWeb” sjell pamjet e para.

Zbardhet emri i një prej të plagosurve në Shkodër, ndodhet në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Lajmi.net

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra News’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

Shpërthim në Shkodër, tre të lënduar

më 1.2018 - Klan Kosova

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Detaje nga shpërthimi me 3 të plagosur në Shkodër, pamjet nga vendi i ngjarjes

më 1.2018 - NOA

Zbulohen detaje të tjera nga shpërthimi me eksploziv i ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Më konkretisht në lagjen “Rus” pranë një godine që përmbante dyqane të ndryshme u shënua një shpërthim...

Nisin arrestimet pas sulmit në Shkodër

më 1.2018 - Periskopi

Pas sulmit me tritol në një lagje të Shkodrës, policia jep detajet zyrtare lidhur me shpërthimin, ku mbeten 7 persona të plagosur. Lidhur me autorët e ngjarjes, policia bën me dije se ka ngritur pika të...

Shpërthimi, zbardhet emri i një prej të plagosurve. Ndodhet në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Syri

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodër. Ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua mesditën e sotme, ndërsa...

E shkuara e errët e objektivit të shpërthimit në Shkodër

më 1.2018 - Albeu

Kanë nisur hetimet menjëherë pas ngjarjes së rëndë në Shkodër ku një sasi eksplozivi shkatërroi dyqane e makina pranë vendngjarjes. Nga kjo ngjarje e rëndë kanë mbetur të plagosur 3 persona ndër to edhe...

Tronditet Shkodra, kush është personi i vendosur në shënjestër

më 1.2018 - Gazeta Express

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Rreth 500 gr lëndë eksplozive dyshohet t'i jetë vendosur biznesit. Burime për...

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Shkodra, shpërthim me tritol në një automjet në lagjen “Rus”

më 1.2018 - BalkanWeb

SHKODËR- Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti. (foto ilustruese)

Detajet e reja/ Ja shenjestra e shpërthimit në Shkodër, zbulohet e shkuara e tij

më 1.2018 - TV Koha

Nisin hetimet pas shperthimit te forte qe tronditi sot paradite qytetin e Shkodres. Burime për Report Tv bëjnë të ditur se objekt i sulmit ka qenë Lulzim Kulla, njeri prej personave të mbetur të plagosur,  i...

Zbardhet emri, i plagosuri nga shpërthimi është në rrezik për jetën

më 1.2018 - Albeu

Pas shpërthimit të fuqishëm në Shkodër pak minuta më parë është zbardhur edhe emri i një nga 3 të plagosurëve . Mësohet se njëri prej tyre është Lul Kulla dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Ngjarja...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër, sekuestrohen pamjet filmike. Policia jep detaje

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Kur kanë kaluar disa orë nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit që tronditi banorët e lagjes “Partizani” në qytetin e Shkodrës, paraditen e sotme, policia ka dhënë detaje për ngjarjen. Sipas uniformave blu,...

Shkodër/ Zbardhet emri i një prej të plagosurve. Ndodhet në gjendje të rëndë

më 1.2018 - Syri

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra Neës’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

Shpërthim me tritol në Shkodër, raportohet për 3 persona të plagosur / VIDEO

më 1.2018 - Lajmi.net

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Pamjet e para nga shpërthimi në Shkodër/ Të plagosurit transportohen në spital

më 1.2018 - Opinion

Një shpërthim i fuqishëm tronditi qytetin e Shkodrës mesditën e sotme. Tre persona mbeten të plagosur dhe janë transportuar në spital, mes tyre edhe një grua siç shihet në pamjet më poshtë. Ende nuk dihet...

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shkatërrohen lokalet dhe makinat (FOTO LAJM)

më 1.2018 - Albeu

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër. Shpërthimi i fuqishëm ka plagosur rëndë 3 persona të cilët janë transportuar me urgjencë në spital. Ashtu siç mund t’a shihni edhe në...

DALIN PAMJET/ Shpërthimi shkakton dëme kolosale në Shkodër

më 1.2018 - Albeu

Shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë ka shkaktuar dëmë të mëdha në lagjen Rus në Shkodër . Deri më tani janë konfirmuar tre të plagosur, të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Mësohet se nga shpërthimi...

Shpërthim me eksploziv në Shkodër, dyshohen 3 të lënduar

më 1.2018 - NOA

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar paraditen e sotme, pranë një dyqani në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Rus” të qytetit verior, ku të dhënat janë ende të pakta. Paraprakisht flitet...

Dalin fotot/ Tronditet Shkodra, 4 të plagosur nga shpërthimi i eksplozivit

më 1.2018 - TV Koha

Një shpërthim i forte ka tronditur sot Shkodren. Sipas te dhenave te para mesohet se shperthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” te qytetit. Gazetari i “Panorama” raporton se shperthimi i forte i eksplozivit...

Shkodra tronditet nga një shpërthim në një dyqan, plagosen tre persona

më 1.2018 - Gazeta Tema

Shkodra është tronditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fuqishëm. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen Rus, 100 metra larg Komisariatit të Policisë, ndërkohë që raportohet se tre persona kanë mbetur të...

Lajm i fundit/ Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, raportohen disa të plagosur

më 1.2018 - Opinion

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në lagjen Rus të qytetit të Shkodrës. Nga të dhënat paraprake thuhet se i është vënë tritol një dyqani. Gjithashtu raportohet për disa persona të plagosur. (Lajmi në përditësim)

VIDEO/Shpërthim në Shkodër, hidhet në erë një...

më 1.2018 - Syri

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Thirrje e fortë e Berishës pas tritolit në Shkodër

më 1.2018 - Sovrani

Në lidhje me atentatin e ndodhur sot në Shkodër, ku pas një shpërthimi me tritol u plagosën 8 persona, reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Berisha shkruan se pas Elbasanit dhe Fushë – Krujës, sot...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

më 1.2018 - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. Vijon...

Shpërthim tritoli në Shkodër, tre persona të plagosur

më 1.2018 - Shqiptarja

Shkodër-Një shpërthim tritoli në një dyqan në lagjen “Rus” ka plagosur tre persona. Ambulanca ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të ndihmuar të plagosurit. Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Atentati në Shkodër, policia jep detaje: 8 persona të plagosur

më 1.2018 - Sovrani

Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla po hipte në makinën...

Shpërthim në Shkodër, hidhet në erë një...

më 1.2018 - Syri

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade...

Atentati në Shkodër, policia jep detaje mbi ngjarjen

më 1.2018 - AlbPress

Share This Tags Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla...

Thirrja e Berishës pas tritolit në Shkodër: Përgjigja jonë do jetë…

më 1.2018 - AlbPress

Share This Tags Në lidhje me atentatin e ndodhur sot në Shkodër, ku pas një shpërthimi me tritol u plagosën 8 persona, reagon edhe ish- kryeministri Sali Berisha. Berisha shkruan se pas Elbasanit dhe Fushë...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

më 1.2018 - AlbPress

Share This Tags Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek...

Shpërthim në Shkodër, disa të plagosur

më 1.2018 - Gazeta e re

Sipas të dhënave paraprake të Policisë së Shkodrës persona ende të paidentifikuar kanë vendosur lëndën eksploziv pranë një ndërtese në Shkodër. Një shpërthim ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ndërsa si...

Shtatë të plagosur nga shpërthimi në Shkodër, emrat e të dëmtuarve

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje tronditëse ndodhi sot në Shkodër ku nga shpërthimi me eksploziv pranë një biznesi, u plagosën 7 persona. Raportohet se 2 prej personave janë në gjendje të rëndë dhe u nisën për trajtim në Tiranë...

Shkon në 7 numri i të plagosurve me eksploziv, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 7 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Raportohet se 2 prej personave të plagosur...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër...

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Shkon në 6 numri i të plagosurve me eksploziv, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 6 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Raportohet se 2 prej personave të plagosur...

Cilët janë 7 të plagosurit nga shpërthimi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt Tiranës

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Rritet numri i personave te plagosur nga shpërthimi i forte qe tronditi sot Shkodren. Sipas gazetarit te “Panorama”, mesohet se nurmi i te plagosurve ka shkuar ne 7, mes tyre edhe shtetasi Lulzim...

Cilët janë 7 të plagosurit nga shpërthimi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt Tiranës

më 1.2018 - Fakti Ditor

Rritet numri i personave te plagosur nga shpërthimi i forte qe tronditi sot Shkodren. Sipas gazetarit te “Panorama”, mesohet se nurmi i te plagosurve ka shkuar ne 7, mes tyre edhe shtetasi Lulzim Kulla...

Atentati me 4 të plagosur, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Atentati me 4 të plagosur, objektiv ‘i forti’ i Shkodrës, i akuzuar për krime të rënda

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Panik në Shkodër/ Shpërthim tritoli në një dyqan, 4 të plagosur

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

më 1.2018 - Shenja

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur. Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani.

Shkodër/ Shpërthim tritoli në një dyqan, 3 të plagosur

më 1.2018 - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 3 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Rus”....

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!

më 1.2018 - Blitz

Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti....

Shpërthim në Shkodër – plagosen katër persona

më 1.2018 - Insajderi

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë lënduar 3 kalimtarë, ndërsa personi që dyshohet se ka qenë objektivi...

Dy të plagosur nga shpërthimi në Shkodër

më 1.2018 - Albinfo

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në një automjet në qytetin e Shkodrës, duke i lënë dy persona të plagosur. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” dhe, përveç të plagosurve, ka pasur edhe dëme materiale. ...

Shkodër: Shpërthim eksplozivi në një automjet, 15 të plagosur

më 1.2018 - 24 ore

Një shpërthim tritoli ka ndodhur sot paradite, rreth orës 10:39 minuta në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 15 persona, ndërsa  dëmet materiale janë të konsiderueshme....

Shpërthimi me tritol trondit Shkodrën, tre të plagosur

më 1.2018 - AlbPortali

Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade, ndërsa ka shkaktuar dëmtime të shumta në katin e parë të një banese. Loading... Gjithashtu nga informacionet...

Shpërthim eksplozivi në Shkodër, 6 të plagosur

më 1.2018 - Te Sheshi

Një shpërthim eksplozivi ndodhi paraditen e sotme në lagjen Rus në Shkodër, ku sasia e lëndës plasëse ishte vendosur në një motoçikletë. Janë 6 të plagosur nga ku shpërthim ku më rëndë është shtetasi Ilir...

Tronditet Shkodra, kush është personi i vendosur në shënjestër

më 1.2018 - Sovrani

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Rreth 500 gr lëndë eksplozive dyshohet t’i jetë vendosur biznesit. Burime për...

Shpërthimi me tritol trondit Shkodrën, tre të plagosur

më 1.2018 - Fakti Ditor

Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade, ndërsa ka shkaktuar dëmtime të shumta në katin e parë të një banese. Gjithashtu nga informacionet e para...

Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra News’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

DETAJET/ Eksplozivi në Shkodër, emër i njohur për policinë, ja kush është një prej të plagosurve

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Zbulohet identiteti i një prej 4 personave të plagosur në shpërtimin që tronditi sot qytetin e Shkodrës. Raportohet se një prej të plagosurve është Lulzim Kulla, biznesmen dhe një emër i njohur për policinë...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

më 1.2018 - Sovrani

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. Vijon… Facebook Twitter Google Plus

Shpërthim me tritol në Shkodër, raportohet për 3 persona të plagosur / VIDEO

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

më 1.2018 - AlbPortali

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Loading... Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur. Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. AlbPortali:

Shpërthimi në Shkodër, shkatërrohet kati i parë i një ndërtese. Pamjet e para nga vendi i ngjarjes

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Tre persona të plagosur, një automjet dhe kati i parë i një ndërtese i shkatërruar. Ky është bilanci i një shpërthimi të fuqishëm që tronditi sot qytetin e Shkodrës.

Tronditet Shkodra, shpërthim me tritol në një automjet në lagjen “Rus”

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti....

Shpërthen me eksploziv një makinë në Fushë Krujë, policia gjen dy granata

më 1.2018 - TV Koha

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv ka shkrumbuar një makinë, e cila ishte e parkuar në Fushë Krujë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 23:45 të mbrëmjes së të enjtes, në fshatin Halil të Fushë Krujës....

‘Bandat e qeverisë bëjnë ligjin, ‘Forca e Ligjit’ degjeneron në ‘Forca e Krimit’

më 1.2018 - Ina

Ish-kryeministri Sali Berisha e sheh me shqetësim situatën e rendit në vend, ku dita-dita hidhen në erë makina. Berisha gjykon se janë bandat e qeverisë që po bëjnë ligjin dhe që e kanë degjeneruar të...

Berisha: Operacioni “Forca e Ligjit” degjeneron në “Forca e Krimit”, arritja e 100 ditëve

më 1.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, ka reaguar lidhur me operacionin ‘Forca e Ligjit’. Berisha pohoi se bandat e qeverisë mbrëmë hodhën eksploziv në Elbasan...

'Bandat e qeverisë bëjnë ligjin, 'Forca e Ligjit' degjeneron në 'Forca e Krimit'

më 1.2018 - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha e sheh me shqetësim situatën e rendit në vend, ku dita-dita hidhen në erë makina. Berisha gjykon se janë bandat e qeverisë që po bëjnë ligjin dhe që e kanë degjeneruar të...

Berisha: Bandat e qeverisë bëjnë ligjin, operacioni 'Forca e Ligjit' degjeneron në 'Forca e Krimit'

më 1.2018 - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha e sheh me shqetësim situatën e rendit në vend, ku dita-dita hidhen në erë makina. Berisha shkruan se janë bandat e qeverisë që bëjnë ligjin dhe që e kanë shndërruar të ashtuquajturin...

Krujë, digjet makina e policit

më 1.2018 - Vizion Plus

Një tjetër shpeshim me tritol është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në fshatin Halil të Krujës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23.30, ndërsa shënjestër ishte punonjësi i policisë rrugore në Tiranë, 60 vjecari...

Digjet makina e parkuar në Elbasan, dyshimet e para të policisë

më 1.2018 - BalkanWeb

ELBASAN- Një makinë e parkuar në rrugë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Brigada 17 Sulmuese” teksa mjeti tip Benz” që ka qenë i parkuar...

Tritoli i shkrumbon “Audi”-n në oborrin e shtëpisë, pronari nga Fushë-Kruja gjen edhe…

më 1.2018 - BalkanWeb

Fushë-Kruja është tronditur gjatë mbrëmjes nga një sasi e madhe tritoli që ka shkrumbuar totalisht makinën në oborrin e shtëpisë së shtetasit K.V 60 vjeç Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45, në fshatin...

Digjen dy automjete në Shqipëri

më 1.2018 - Koha.net

Dy automjete janë shkrumbuar nga zjarri gjatë natës, një në Fushë Krujë dhe një në qytetin e Elbasanit. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar. Policia bën të ditur se automjeti tip Audi 80, në pronësi...

Digjen dy automjete, një në Fushë Krujë dhe një në Elbasan

më 1.2018 - Koha.net

Dy automjete janë shkrumbuar nga zjarri gjatë natës, një në Fushë Krujë dhe një në qytetin e Elbasanit. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar. Policia bën të ditur se automjeti tip Audi 80, në pronësi...

Digjet makina në Elbasan, dyshimet e policisë

më 1.2018 - Sot News

Një automjet tip "Benz" është djegur gjatë gjatë natës nga një zjarr i rënë në lagjen "Brigada 17 Sulmuese"  në Elbasan. Mjeti në pronesi të shtetasit A.D., 42 vjec banues ne Elbasan mësohet se ka qenë...

Dy granata në oborr, policit të rrugores i hedhin në erë makinën

më 1.2018 - Albeu

Një polici i rrugores është sulmuar gjatë mesnatës duke i djegur makinën në oborrin e shtëpisë si dhe duke i hedhur dy granata dore. Policia bën me dije se polici është Agron Voga 60-vjeç nga Fushë-Kruja...

Elbasan, makina merr fjalë në lagjen “Brigada 17 Sulmuese

më 1.2018 - Gazeta Express

Një tjetër makinë është gjetur në flakë nga forcat e policisë këtë të premte pas automjetit të djegur të oficerit të policisë në Fushë Krujë. Fjala kësaj here është për një mjet të tipit Benz, në pronësi...

Tjetër makinë e djegur brenda 1 nate

më 1.2018 - Opinion

Një automjet tip “Benz” është djegur gjatë gjatë natës nga një zjarr i rënë në lagjen “Brigada 17 Sulmuese” në Elbasan. Mjeti në pronesi të shtetasit A.D., 42 vjec banues ne Elbasan mësohet se ka qenë...

Shpërthen me eksploziv një makinë në Fushë Krujë, policia gjen dy granata

më 1.2018 - NOA

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv ka shkrumbuar një makinë, e cila ishte e parkuar në Fushë Krujë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 23:45 të mbrëmjes së të enjtes, në fshatin Halil të Fushë Krujës....

Digjet edhe nje automjet në Elbasan, merr flakë 'benzi' i parkuar

më 1.2018 - Syri

Një automjet tip "Benz" është djegur gjatë gjatë natës nga një zjarr i rënë në lagjen "Brigada 17 Sulmuese"  në Elbasan. Mjeti në pronesi të shtetasit A.D., 42 vjec banues ne Elbasan mësohet se ka qenë...

Rikthehen shpërthimet me tritol në Krujë, në shënjestër vihet polici i rrugores

më 1.2018 - Gazeta Express

Një sasi eksplozivi është vënë në makinën e shtetasit Agron Voga në fshatin Halil të Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 të mbrëmjes së djeshme. Mësohet se Voga është polic rrugor në Tiranë. Ai...

Digjet edhe nje automjet në Elbasan. Merr flakë "Benzi" i parkuar në rrugë

më 1.2018 - Syri

Një automjet tip "Benz" është djegur gjatë gjatë natës nga një zjarr i rënë në lagjen "Brigada 17 Sulmuese"  në Elbasan. Mjeti në pronesi të shtetasit A.D., 42 vjec banues ne Elbasan mësohet se ka qenë...

Hakmarrja ndaj policit të Rrugores, i hedhin makinën në erë në oborrin e shtëpisë

më 1.2018 - Opinion

Një polic i Rrugores ka rënë pre e një sulmi afër mesnatës. Bëhet fjalë për Agron Vogën 60 vjec nga Fushë-Kruja, i cili është punonjës i Policisë Rrugore në Tiranë.Policia tha se rreth orës 23:45, salla...

Shkrumbohet me tritol 'Audi' në Fushë Krujë, pronari gjen në oborrin e banesës granata dore

më 1.2018 - Shqiptarja

Më datë11.01.2018, rreth orës 23:45, Salla Operative Krujë është njoftuar se në fshatin Halil, Fushë-Krujë është djegur automjeti tip Audi 80, në pronësi të shtetasit K.V. 60 vjeç. Menjëherë në vendngjarje...

Krujë tritol shtëpisë së policit të qarkullimit rrugor

më 1.2018 - Syri

Rikthen shpërthimet me tritol në Krujë. Një sasi eksplozivi është vënë në shtëpinë e shtetasit Agron Voga në fshatin Halil të Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 të mbrëmjes së djeshme. Nga shpërthimi...

Krujë/ Policit i djegin makinën dhe i hedhin granata në oborrin e shtëpisë

më 1.2018 - Java News

Makina një 60-vjeçari është shkrumbuar mbrëmjen e së enjtes në Fushë-Krujë, nga persona ende të pa identifikuar, ndërsa në oborrin e shtëpisë së tij janë hedhur edhe dy granata dore. Burime zyrtare sqarojnë...

Policit rrugor i djegin makinën dhe i hedhin dy granata dore në shtëpi

më 1.2018 - Lajme.al

I djegin makinen dhe në oborrin e banesës i hedhin dy granata dore. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:45 në banesen e 60-vjeçarit me inicialet K.V në Fushë-Krujë. Makina është e Agron...

Elbasan, makina merr fjalë në lagjen “Brigada 17 Sulmuese

më 1.2018 - Sovrani

Fjala kësaj here është për një mjet të tipit Benz, në pronësi të shtetasit me incialt A.D, 42 vjeç. Ndryshe nga rasti I Fushë Krujës ku dyshimet janë për zjarrvënie të qëlimshme, në lagjen “Brigada 17...

Rikthehen shpërthimet me tritol në Krujë, në shënjestër vihet polici i rrugores

më 1.2018 - AlbPress

Share This Tags Një sasi eksplozivi është vënë në makinën e shtetasit A.V në fshatin Halil të Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 të mbrëmjes së djeshme. Mësohet se ky shtetas është polic rrugor...

Digjet edhe nje automjet në Elbasan, merr flakë 'benzi' i parkuar

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Një automjet tip "Benz" është djegur gjatë gjatë natës nga një zjarr i rënë në lagjen "Brigada 17 Sulmuese" në Elbasan. Mjeti në pronesi të shtetasit A.D., 42 vjec banues ne Elbasan mësohet se ka qenë...

Krujë, tritol shtëpisë së policit të qarkullimit rrugor

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Rikthen shpërthimet me tritol në Krujë. Një sasi eksplozivi është vënë në shtëpinë e shtetasit Agron Voga në fshatin Halil të Krujës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 të mbrëmjes së djeshme. Nga shpërthimi...

Krujë, shpërthim me tritol në makinën e një polici

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Një shpërthim i fuqishëm me tritol është regjistruar pak para mesnatës në qytetin e Krujës. Burime policore raportojnë se automjeti i një polici të qarkullimit rrugor me detyrë në Tiranë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK