http://kariera.mk

Vijat në duar tregojnë shumë për karakterin tuaj

para 9 muajve - Sovrani

Praktika e Leximit të Pëllëmbës së Dorës e ka origjinën e saj në Azinë Juglindore dhe ka qenë e përhapur në Indi, Kinë, Tibet dhe zonat përreth. Përmes leximit të linjave në pëllëmbët tona, praktikuesit...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjen tende. Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet...

Horoskopi 13 Janar 2018

para 9 muajve - Klan

Dashi- Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi sot, 13 janar 2018

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Muaji i lindjes zbulon saktë se çfarë personi jeni dhe çfarë ju pret në jetë

para 9 muajve - GazetaBlic

Muaji i lindjes mund të zbulojë karakterin tuaj, të metat dhe përparësitë, mirëpo edhe cila punë është ideale për ju. Shikoni se çfarë tregon muaji juaj i lindjes për personalitetin tuaj: Janari Nëse jeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet të pranoni disa...

Horoskopi – 13 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - AlbPortali

Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet të pranoni disa...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2018

para 9 muajve - AlbPortali

DASHI21. mars – 20. prill Loading... Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Syri

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Lajm

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Muaji i lindjes zbulon saktë se çfarë personi jeni dhe çfarë ju pret në jetë

para 9 muajve - Telegrafi

Muaji i lindjes mund të zbulojë karakterin tuaj, të metat dhe përparësitë, mirëpo edhe cila punë është ideale për ju. Shikoni se çfarë tregon muaji juaj i lindjes për personalitetin tuaj: Janari Nëse jeni...

Muaji i lindjes zbulon saktë se çfarë personi jeni dhe çfarë ju pret në jetë

para 9 muajve - Almakos

Muaji i lindjes mund të zbulojë karakterin tuaj, të metat dhe përparësitë, mirëpo edhe cila punë është ideale për ju. Shikoni se çfarë tregon muaji juaj i lindjes për personalitetin tuaj: Janari Nëse jeni...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 13 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë të...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

para 9 muajve - Lajmi.net

Yjet parashikojnë për ju. Horoskopi 12 janar Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe...

Horoskopi, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Zemra të thyera për këto 3 shenja horoskopi në vitin 2018

para 9 muajve - Aktuale

Shenja juaj e zodiakut bazohet në datën e lindjes dhe pozicioni i yjeve dhe planeteve atë ditë ndikon pothuajse në gjithçkam në karakterin tuaj, në jetën tuaj të dashurisë etj.Viti 2018 nuk do të jetë...

Horoskopi i dites se shtunë, 13 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, 12 janar 2018

para 9 muajve - TV Koha

Dashi Të bësh një kompromis, sidomos në dashuri, nuk do të thotë domosdoshmërisht përfshirje. Dhe pikërisht sot, do ta gjeni veten në një pozitë shumë të vështirë në këtë drejtim. Është koha të ndaloni...

Këtyre 3 shenjave horoskopi do i thyhet zemra në 2018

para 9 muajve - Opinion

Shenja juaj e zodiakut bazohet në datën e lindjes dhe pozicioni i yjeve dhe planeteve atë ditë ndikon pothuajse në gjithçkam në karakterin tuaj, në jetën tuaj të dashurisë etj.Viti 2018 nuk do të jetë...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

para 9 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë....

Zgjidhni një pendë dhe zbuloni çfarë tregon për karakterin tuaj dhe dëshirat e së ardhmes

para 9 muajve - Vizion Plus

Vëzhgoni me vëmendje fotografinë e mësipërme, cila prej pendëve të paraqitura tërheq vëmendjen tuaj?! Zgjedhja juaj mund të zbulojë shumë të fshehta të karkaterit tuaj: – Penda 1 : Linja e bardhë që ka...

Horoskopi – 12 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Këtyre 3 shenjave horoskopi do i thyhet zemra në 2018

para 9 muajve - Sovrani

Shenja juaj e zodiakut bazohet në datën e lindjes dhe pozicioni i yjeve dhe planeteve atë ditë ndikon pothuajse në gjithçkam në karakterin tuaj, në jetën tuaj të dashurisë etj.Viti 2018 nuk do të jetë...

Zgjidhni një pendë dhe zbuloni çfarë tregon për karakterin tuaj dhe të ardhmen

para 9 muajve - Sot News

Vëzhgoni me vëmendje fotografinë e mësipërme, cila prej pendëve të paraqitura tërheq vëmendjen tuaj?! Zgjedhja juaj mund të zbulojë shumë të fshehta të karkaterit tuaj: - Penda 1: Linja e bardhë që ka...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë ditë interesante për ju

para 9 muajve - Gazeta Express

Yjet parashikojnë për ju. Horoskopi 12 janar Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe...

Horoskopi 12 Janar, zbuloni shenjat me fat

para 9 muajve - Opinion

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të keni tensione të vogla në familje. Do të ngushëlloheni duke blerë disa gjëra të vogla, jo ndonjë gjë kushedi se çfarë, por thjesht libra të vjetër dhe gjërat kulturore për t’i koleksionuar....

Fati yt sot, horoskopi 12 janar 2018

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

5 arsye pse nuk duhet të martoheni

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Nëse jeni ende beqarë, nuk duhet ta vrisni shumë mendjen. Ka disa gjëra që tregojnë se nuk është edhe aq bukur të jesh i martuar: 1. Bëni gjëra që nuk i pëlqeni Martesa ka detyrimet e veta, prandaj duhet...

Horoskopi – 12 janar 2017

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 12 Janar, zbuloni shenjat me fat

para 9 muajve - Bota.al

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Në duart tuaja fshihet diçka shumë interesante për karakterin, zbulojeni çfarë

para 9 muajve - Opinion

Praktika e Leximit të Pëllëmbës së Dorës e ka origjinën e saj në Azinë Juglindore dhe ka qenë e përhapur në Indi, Kinë, Tibet dhe zonat përreth. Përmes leximit të linjave në pëllëmbët tona, praktikuesit...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 12 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ndonjëherë...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

para 9 muajve - Syri

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

para 9 muajve - Lajm

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

3 shenjave të horoskopit do u thyhet zemra këtë vit. Ja kush janë

para 9 muajve - Lajme.al

Shenja juaj e zodiakut bazohet në datën e lindjes dhe pozicioni i yjeve dhe planeteve atë ditë ndikon pothuajse në gjithçkam në karakterin tuaj, në jetën tuaj të dashurisë etj.Viti 2018 nuk do të jetë...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Zgjidhni një pendë dhe zbuloni çfarë tregon për karakterin tuaj dhe dëshirat e së ardhmes

para 9 muajve - Fol

Vëzhgoni me vëmendje fotografinë e mësipërme, cila prej pendëve të paraqitura tërheq vëmendjen tuaj?! Zgjedhja juaj mund të zbulojë shumë të fshehta të karkaterit tuaj: – Penda 1: Linja e bardhë që ka...

Horoskopi 11 Janar, zbuloni shenjat me fat

para 9 muajve - Opinion

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 11 janar 2018

para 9 muajve - Lajmi.net

Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi – 11 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 10 Janar 2018

para 9 muajve - Klan

Dashi- Qëndroni larg mendimeve negative. Nëse do të lejoni qoftë dyshimin më të vogël që të vendosë rrënjë, shumë shpejt mund kthehet në diçka që do të dalë jashtë kontrollit. Lidhja mes diellit dhe Marsit...

Zbuloni shenjat me fat, horoskopi 10 Janar 2018

para 9 muajve - Opinion

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Horoskopi – 10 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa më shumë kohë me të dashurin/ën tuaj dhe të jeni të lumtur. Beqarët...

Çka thonë yjet për ju sot? – lexoni horoskopin

para 9 muajve - Sovrani

Dashi 21.03-20.04 Ngrohtësia dhe natyra juaj e butë do t’i tërheqë njerëzit si magnet sot. Natyrisht që jeni mësuar që kjo gjë t’ju ndodh shpesh, por kohëve të fundit ky aspekt i karakterit tuaj është...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 10 Janar 2018

para 9 muajve - Syri

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Horoskopi për ditën e sotme, e mërkurë 10 Janar 2018

para 9 muajve - Lajm

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Këto tri gënjeshtra shkatërrojnë një lidhje

para 9 muajve - Fol

Të gjitha gënjeshtrat dëmtojnë rëndë lidhjen tuaj, por këto 3 gënjeshtra do ta shkatërrojnë atë: 1. Gjithçka është në rregull Kur diçka është duke ju penguar ju duhet të flisni rreth atij problemi. Ndoshta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK