http://kariera.mk

Humbja e Realit, Zidan: Nuk kam asnjë shpjegim…

më 1.2018 - BalkanWeb

Kriza e Real Madrid është thelluar pas disfatës ndaj Villarreal. Një tjetër rezultat negativ i Los Blancos megjithëse u munduan përgjatë 90 minutave të kontrollonin ndeshjen dhe të shënonin gol. Dhe Zidane...

Real 0-1 Villarreal, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Telegrafi

Real Madridi ka humbur nga Villarreali me rezultat 0-1 në La Liga. Më i miri në këtë takim ishte portieri i mysafireve, Sergio Asenjo, i cili me pritet e tij ishte një nga më meritorët për rezultatin pozitiv....

Ronaldo vjen me një statistikë të tmerrshme në La Liga

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit po zhvillon paraqitje negative këtë edicion. Forma e dobët e Cristiano Ronaldos ka ndikuar shumë në paraqitjet e Realit këtë edicion, shkruan GazetaBlic. Skuadra e Zidane ka humbur...

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Telegrafi

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier. Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel. Lexo po ashtu:...

VIDEO/ Hap fals i Chelsea-s në ‘Stamford Bridge’, Leicester ia del me 10 lojtarë

më 1.2018 - BalkanWeb

Ka rezultuar një hap fals takimi i javës së 23-t i Chelsea-s në “Premier League”. Skuadra e drejtuar nga Antonio Conte nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0-0 kundër Leicester. Megjithëse ‘blutë’ e Londrës...

Zidane flet i trishtuar pas humbjes ndaj Villarealit

më 1.2018 - Syri

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur i trishtuar pas humbjes 1-0 në shtëpi ndaj Villarealit. Tekniku francez theksoi se nuk e meritonte këtë humbje por pranoi se lojtarët duhet të shfrytëzojnë...

Nuk shënoi gol, kjo është nota befasuese për Cristiano Ronaldon

më 1.2018 - Syri

Është gati e pabesueshme por Villarreal ka fituar 1-0 në “Santiago Bernabeu” ndaj Real Madridit. Cristiano Ronaldo ka humbur raste të shumta për shënim por një meritë të padiskutueshme kishte edhe portieri...

VIDEO/ Real Madrid shtanget në ‘Bernabeu’ nga Villareal, Zidan me ‘valixhet’ në dorë

më 1.2018 - BalkanWeb

Nuk mund të ishte imagjinuar por Real Madrid këtë sezon nuk i ndal hapat fals në “La Liga”. Skuadra e Zinedin Zidan është mposhtur sot në “Santiago Bernabeu” nga Villareal me shifrat minimale 0-1, duke...

Kampionët ndalen nga Leicester

më 1.2018 - Klan Kosova

Chelsea ka barazuar pa gola me Leicester-in në javën e 23-të të Premier Ligës. Pavarësisht iniciativës, londienzët nuk arritën ta tundin rrjetën, ndërsa Benjamin Chilwell te mysafirët për pesë minuta u...

Kjo është deklarata e papritur e Zidane pas humbjes nga Villarreal

më 1.2018 - GazetaBlic

Zinedine Zidane është paraqitur në konferencën për shtyp pas humbjes së Real Madrid nga Villarreali në ‘Santiago Bernabeu’, me rezultat 0-1. “Është e vështirë për lojtarët, pasi topi nuk po dëshiron të...

Realit 2018-ta po i shkon keq, e mposht Villareali

më 1.2018 - Klan Kosova

Real Madrid ka pësuar humbje 0:1 nga Villareali në javën e 19-të të La Ligës. Humbjen e pestë mbretërve ua shkaktoi një gol  i Pablo Fornals në minutën e 87-të. Pas kësaj disfate, madrilenët ndodhen në...

Cristiano Ronaldo pëson humbje në ndeshjen e tij të 500-të në kampionat

më 1.2018 - Albeu

Cristiano Ronaldo luajti ndeshjen e 500-të në ligë në karrierën e tij si profesionist sot kundër Villarrealit në "Santiago Bernabeu". Por, për fituesin e Topit të Artë, paraqitja e tij e 500-të përfundoi...

Tjetër hap mbrapa nga Reali, mposhtet nga Villarreali në Santiago Bernabeu

më 1.2018 - Telegrafi

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarrealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat 0-1....

Ronaldo e mbyll me humbje ndeshjen e 500-të në karrierë

më 1.2018 - Syri

Cristiano Ronaldo e luajti ndeshjen e 500-të në ligë në karrierën e tij profesionale sot kundër Villarrealit. Por, fatkeqësisht për portugezin, paraqitja e tij e 500-të përfundoi me humbje, por kjo ishte...

Villareali avancon ndaj Real Madridit

më 1.2018 - Klan Kosova

Real Madrid po humb me rezultat 0:1 nga Villareal në kuadër të La Ligës. Pablo Fornals shënoi për mysafirët në minutën e 88-të. Interesante

Ja çka thotë Zidane pas humbjes së papritur të Real Madridit

më 1.2018 - Lajmi.net

. Zinedine Zidane është paraqitur në konferencën për shtyp pas humbjes së Real Madrid nga Villarreali në ‘Santiago Bernabeu’, me rezultat 0-1. “Është e vështirë për lojtarët, pasi topi nuk po dëshiron...

Chelsea dhe Leicesteri luajnë pa gola

më 1.2018 - Telegrafi

Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Leicester Cityt në Stamford Bridge. Wilfred Ndidi pati një prej rasteve më të mira në fillim të ndeshjes, mirëpo goditjen e tij me kokë e ndali...

Chelsea ndalet në barazim pa gola

më 1.2018 - Syri

Leicester City me dhjetë lojtarë ka arritur ta sigurojë një pikë në transfertw duke barazuar pa gola me Chelsean. Chilwell u ndeshua dy herë me karton të verdhë në minutat 63 dhe 68 dhe u përjashtua nga...

Ndeshja e 500-të në ligë në karrierë përfundon me humbje për Ronaldon

më 1.2018 - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo e luajti ndeshjen e 500-të në ligë në karrierën e tij profesionale sot kundër Villarrealit. Por, fatkeqësisht për portugezin, paraqitja e tij e 500-të përfundoi me humbje - por vetëm...

Tifozët e Real Madridit reagojnë ashpër pas paraqitjeve negative të Ronaldos

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit ka humbur sërish në La Liga. Ekipi i Zidane ka humbur në ndeshjen ndaj Villarreal me rezultatin minimal 0-1, shkruan GazetaBlic. Golin e vetëm në këtë duel e ka shënuar, Forlans...

STATISTIKË / Statistikat e ndeshjes Real Madrid - Villarreal (FOTO LAJM)

më 1.2018 - Albeu

Real Madrid humbi një ndeshje mjaft deçisive sot kundër Villarrealit në "Santiago Bernabeu" me rezultatin minimal 0-1 për miqtë. Madrilenët e dominuan ndeshjen nga fillimi deri në fund, por pa gjetur dot...

Real Madrid 0-1 Villarreal, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Lajmi.net

. Kampioni i Spanjës është mposhtur në ndeshjen si nikoqir pasditen e sotme kundër Villarrealit. Real Madridi pësoi gol në minutat e fundit të ndeshjes, gjë që edhe i kushtoi me tri pikë skuadrës së Zinedine...

Lëndohet Gary Cahill, mund të mungojë ndaj Barcelonës

më 1.2018 - Telegrafi

Kapiteni i Chelseat, Gary Cahill, ka pësuar një lëndim në gjysmën e parë të ndeshjes kundër Leicester Cityt. Qendërmbrojtësi i Bluve nuk mundi të luante më shumë se gjysmë ore, pasi lëndoi muskujt e pasmë...

Real Madrid – Villarreal, kjo është nota qesharake e Ronaldos

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit është duke kaluar një edicion për t’u harruar në La Liga. Ekipi i Zidane ka humbur sërish në ndeshjen ndaj Villarreal me rezultatin 0-1 , shkruan GazetaBlic Pas përfundimit të takimit...

VIDEO/ Villarreal shtang Realin në ‘Bernabeu’, madrilenët në krizë

më 1.2018 - Syri

Është gati e pabesueshme por Villarreal ka fituar 1-0 në “Santiago Bernabeu”. Në minutën e 87’ ishte mesfushori Pablo Fornals i cili shënoi një gol të jashtëzakonshëm duke turpëruar keq portierin e Realit,...

Reali i Madridit ‘zhytet” në krizë, e mposht edhe Villareali

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Reali i Madridit është zyrtarisht në krizë. Pas humbjes ndaj Barcelonës dhe barazimit në Vigo ndaj Celtës, Los Blancos pësuan një tjetër disfatë këtë herë shokuese me rezultatin 0-1 nga Villareali në Santiago...

Chelsea – Leicestet City, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Lajmi.net

Chelsea i këtij viti nuk duket të jetë ai i vitit të kaluar. Skuadra e Antonio Contes ka barazuar pa gola ndaj Leicester City. Në pjesën e dytë Leicester mbeti pa një lojtar në fushë nga minuta e 68′ ,...

Kriza ka mbërthyer Realin, shënohet tjetër humbje në shtëpi

më 1.2018 - Standard

Villarreali e ka tronditur Real Madridin duke e mposhtur në fund të ndeshjes së La Ligës midis “Santiago Bernabeut”, të shtunën pasdite. Në një ndeshje të javës së 19-të të La Ligës spanjolle të dominuar...

La Liga/ Villarreali trondit Realin në “Santiago Bernabeo”

më 1.2018 - Gazeta Tema

Villarreali ka tronditur Real Madridin duke e mposhtur në  “Santiago Bernabeut” Në një ndeshje të dominuar nga skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane, sidomos në pjesën e parë, skuadra mike i tronditi...

Statistikat e dobëta të Ronaldos në takimin ndaj Villarreal

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit është duke kaluar një edicion për t’u harruar në La Liga. Ekipi i Zidane ka humbur sërish në ndeshjen ndaj Villarreal me rezultatin 0-1, shkruan GazetaBlic Gjithashtu edhe ylli...

Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit

më 1.2018 - Albeu

Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge". Kampionët e anglisë kanë humbur shansin e madh për të marrë tre pikë t e arta dhe për t'u...

Realit veç emri i ka mbetur, e ‘turpëron’ edhe Villarreali

më 1.2018 - Lajmi.net

Real Madrid ka pësuar edhe humbjen e katërt në La Liga këtë edicion. Është skuadra e Villarrealit që ka mposhtur kampionët e La Ligas në ‘Santiago Bernabeu’ me rezultat minimal 0-1. Goli i vetëm i ndeshjes...

Villarreali e mposht Real Madridin midis “Bernabeut”, e thellon edhe më shumë në krizë

më 1.2018 - Gazeta Express

Villarreali e ka tronditur Real Madridin duke e mposhtur në fund të ndeshjes së La Ligës midis “Santiago Bernabeut”, të shtunën pasdite. Në një ndeshje të javës së 19-të të La Ligës spanjolle të dominuar...

“Nëndetësja e Verdhë” fundos Realin

më 1.2018 - Koha.net

Real Madridi nuk po arrin të këndellet në ligë. Sot është mposhtur në shtëpi nga Villarreali (Nëndetësja e Verdhë), për të pësuar humbjen e dytë në ligë në tri ndeshjet e fundit, raporton Koha.net. Ishte...

Real Madrid ka harruar të fitojë, mposhtet edhe nga Villarreal

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit është duke kaluar një edicion për t’u harruar në La Liga. Ekipi i Zidane ka humbur sërish në ndeshjen ndaj Villarreal, shkruan GazetaBlic Ekipi i Villarreal ka fituar me rezultatin...

Gol befasues në takimin Real Madrid – Villarreal

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Villarreal ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit pas 87 minutave lojë. Golin e epërsisë për mysafirët e ka shënuar, Fornals, shkruan GazetaBlic. Rezultati aktual i takimit është 0-1 për Villarreal. Ja goli

Chelsea lëshon pikë serish, barazon me Leicester Cityn në shtëpi

më 1.2018 - Gazeta Express

Leicester City me dhjetë lojtarë ka arritur ta sigurojë një pikë në udhëtim duke barazuar pa gola me Chelsean të shtunën pasdite në “Stamford Bridge”. Chelsea dhe Leicester City luajtën në kuadër të xhiros...

Chelesa bën një tjetër lëshim, i merr pikë edhe Leicester City

më 1.2018 - Lajmi.net

Chelsea nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në ‘Stamford Bridge’ ndaj Leicester Cityt. Skuadra kampione e Premierligës ka barazuar pa gola 0-0 me Leicester Cityn në kaudër të xhiros së 23-të....

Mbyllet takimi Chelsea – Leicester City, ky është rezultati

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Chelseat është ndalur në Stamford Bridge. Ekipi i Contes ka barazuar ndaj Leicester City me rezultatin më të padëshiruar në futboll 0-0, shkruan GazetaBlic. Vlen të theksohet se skuadra e Leicester...

Chelsea ndan pikët me Leicesterin

më 1.2018 - Koha.net

Skuadra e Antonio Contes nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në takimin e sotëm ndaj Leicesterit, duke marrë kështu barazimin e dytë radhazi në ligë. Asnjëra prej skuadrave nuk arriti të gjejë rrugën...

Porta e zbrazët, nuk do ta besoni se çfarë bëri Ronaldo

më 1.2018 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo po kalon momente të vështira në karrierën e tij. Cristiano Ronaldo pati disa raste në ndeshjen ndaj Villarreal, por jo dhe fatin të shënojë. Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano...

Karton i kuq në takimin Chelsea – Leicester City

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Leicester Cityt ka mbetur me 10 lojtarë në takimin ndaj Chelseat. Mysafirët kanë mbetur me një lojtar më pak në këtë ballafaqim në minutën e 68, shkruan GazetaBlic. Chilwell është ndëshkuar me...

VIDEO/ E pabesueshme! Shikoni çfarë bën Ronaldo me portën e boshatisur

më 1.2018 - Syri

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit. Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano u gjend i vetëm rreth pesë metra para portës, por goditjen e tij e...

Ronaldo nuk shënon në portën e zbrazet, kërkon penallti

më 1.2018 - Gazeta Express

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit pas 45 minutave lojë në një ndeshje në kuadër të La Ligës spanjolle. Cristiano Ronaldo pati disa raste në këtë ndeshje,...

Ky është Cristiano më i dobët që nga viti 2009

më 1.2018 - Albeu

Kriza e rezultateve që ka kapluar Real Madridin në La Liga ka edhe një faktor tjetër: Cristiano Ronaldo po kalon në mesataren e tij më të keqe të golave që nga transferimi në klubin Madrilen në sezonin...

Zidane: Nuk kam asnjë shpjegim…

më 1.2018 - Lajm

Kriza e Real Madrid është thelluar pas disfatës ndaj Villarreal. Një tjetër rezultat negativ i Los Blancos megjithëse u munduan përgjatë 90 minutave të kontrollonin ndeshjen dhe të shënonin gol. Dhe Zidane...

Real Madrid – Villarreal, a e dini rezultatin e pjesës së parë?

më 1.2018 - Lajmi.net

. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Real Madrid – Villarreal. Në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid po përballet me skuadrën e Villarrealit. Pjesa e parë e kësaj ndeshje ka përfunduar pa gola,...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Real Madrid – Villarreal, ja rezultati

më 1.2018 - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit, Real Madrid – Villarreal. Pas 45 minutave të parë, rezultati është 0-0, shkruan GazetaBlic. Në pjesën e parë ishte Reali që aplikoi ndeshje më të mirë duke rrezikuar...

Ronaldo vjen me një super rekord

më 1.2018 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment të vështirë në karrierën e tij. Ai nuk po arrin të ri-marrë formën e tij, ku deri më tani në La Liga ka shënuar vetëm 4 gola, shkruan GazetaBlic. Por, përkundër...

VIDEO/ Ronaldo i vetëm përballë portierit, e pabesueshme ku përfundon topi

më 1.2018 - Syri

Kur kanë kaluar 43 minuta Reali i Madridit po barazon pa gola në shtëpi ndaj Villarrealit. Ishte Cristiano Ronaldo që kishte mundësinë e artë për të mposhtur portierin kundërshtar, por shikoni ku përfundon...

Mbyllet pjesa e parë e takimit Chelsea – Leicester City, ky është rezultati

më 1.2018 - GazetaBlic

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit, Chelsea – Leciester City. Pas 45 minutave të parë nuk pamë asnjë gol në këtë ndeshje, shkruan GazetaBlic. Vlen të theksohet se kapiteni i Chelseat, Cahill është lënduar...

Real 0-1 Villarreal, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Almakos

Real Madridi ka humbur nga Villarreali me rezultat 0-1 në La Liga. Më i miri në këtë takim ishte portieri i mysafireve, Sergio Asenjo, i cili me pritet e tij ishte një nga më meritorët për rezultatin pozitiv....

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Almakos

Chelsea barazoi pa gola ndaj Leicester Cityt në Ligën Premier. Blutë ishin dukshëm më të mirë dhe më meritori që ‘Dhelprat’ u larguan nga Stamford Bridge ishte portieri Kasper Schmeichel. Lexo po ashtu:...

Reali pëson një tjetër humbje

më 1.2018 - Shenja

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat 0-1....

VIDEO/ Real Madrid del ‘kokë ulur’ nga ‘Bernabeu’, humbet përballë Villareal

më 1.2018 - Java News

Nuk mund të ishte imagjinuar por Real Madrid këtë sezon nuk i ndal hapat fals në “La Liga”. Skuadra e Zinedin Zidan është mposhtur sot në “Santiago Bernabeu” nga Villareal me shifrat minimale 0-1, duke...

Tjetër hap mbrapa nga Reali, mposhtet nga Villarreali në Santiago Bernabeu

më 1.2018 - Almakos

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarrealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat 0-1....

Shokohet Real Madridi

më 1.2018 - Infokusi

Ka përfunduar  derbi i kësaj jave në La Ligën spanjolle, shkruan infokusi.com. Real Madridi në ‘Santiago Bernabeu’ ka arritur një tjetër rezultat negativ, kësaj radhe  pësuan disfatë ndaj Villarealit me...

Chelsea dhe Leicesteri luajnë pa gola

më 1.2018 - Almakos

Chelsea nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola kundër Leicester Cityt në Stamford Bridge. Wilfred Ndidi pati një prej rasteve më të mira në fillim të ndeshjes, mirëpo goditjen e tij me kokë e ndali...

Përfundoi ndeshja Chelsea-Leicester, ky është rezultati

më 1.2018 - Infokusi

Ka përfunduar përballja e zhvilluar në ‘Stamford Bridge’  të Londrës ndërmjet Chelsea dhe Leicester, shkruan infokusi.com. Ndeshja e xhirosë së 23-të në kuadër të premier ligës angleze, nuk solli fitues....

Lëndohet Gary Cahill, mund të mungojë ndaj Barcelonës

më 1.2018 - Almakos

Kapiteni i Chelseat, Gary Cahill, ka pësuar një lëndim në gjysmën e parë të ndeshjes kundër Leicester Cityt. Qendërmbrojtësi i Bluve nuk mundi të luante më shumë se gjysmë ore, pasi lëndoi muskujt e pasmë...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

më 1.2018 - Lajmi.net

Real Madrid dhe Villarreal ndeshen sot në La Ligë me fillim nga ora 16:15. Real Madrid dhe Villarreal kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë. Real Madrid: Navas, Carvajal, Varane,...

Tjetër hap mbrapa nga Reali, mposhtet nga Villarreali në Santiago Bernabeu

më 1.2018 - AlbPortali

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Loading... Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarrealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

më 1.2018 - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Villarrealit. Real Madridi dhe Villarreali do të përballen në Santiago Bernabeu nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 19’të në La Liga,...

Chelsea – Leicester City, formacionet zyrtare

më 1.2018 - GazetaBlic

Skuadra e Chelseat takohet me Leicester City me fillim nga ora 16:00. Ky takim do të zhvillohet në kuadër të xhiros së 23-të të Premierligë, shkruan GazetaBlic. Para fillimit të takimit, janë bërë të ditura...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

më 1.2018 - Lajmi.net

. Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Stamford Bridge. Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Cahill (c), Rudiger; Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso; Hazard,...

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

më 1.2018 - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe leicester City. Chelsea dhe Leicester City do të përballen në Stamford Bridge nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 23’të në Premierligë,...

Tjetër hap mbrapa nga Reali, mposhtet nga Villarreali në Santiago Bernabeu

më 1.2018 - Fakti Ditor

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarrealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat 0-1....

Real Madrid – Villarreal, formacionet zyrtare

më 1.2018 - GazetaBlic

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Villareal, shkruan Gazeta Blic Kjo ndeshje do të fillojë nga ora 16:00, dhe zhvillohet në stadiumin “Santiago Bernabeu” në Madrid. Kujtojmë...

“Ronaldo jashtë” – Tifozët e Real Madridit kërkojnë largimin e portugezit

më 1.2018 - Insajderi

Tifozët e Real Madridit, kanë kërkuar largimin e Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale. Ylli portugez dështoi sërish në ndeshjen ndaj Villarrealit, ku Real Madridi u mposht 0:1 në “Bernabeu”, shkruan Insajderi...

Reali mposhtet nga Villareal, Zidane në rrezik për stolin e “Los Blancos”

më 1.2018 - Newsport

Real Madrid nuk është më ai i vjetshmi dhe për ta konfirmuar këtë gjë ka menduar “nëndetsja”, Villareali. ‘Blaugranat’ janë mundur pasditen e sotme me rezultatin 0 me 1 nga Villareal që e gjeti rrugën...

Tjetër hap mbrapa nga Reali, mposhtet nga Villarreali në Santiago Bernabeu

më 1.2018 - Fol

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarrealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat 0-1....

Humbja nga Villareali, reagon Zidane

më 1.2018 - Sovrani

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane ka mbajtur konferenc shtypi para gazetarëve pas humbjes befasuese nga Villareali me rezultat 0-1 në Santiago Bernabeu, transmeton Sovrani.info. “Është fat i keq,...

Reali pëson një tjetër humbje

më 1.2018 - AlbPortali

Pas barazimit ndaj Celta Vigos, Real Madridi ka vazhduar me rezultate jo të mira në La Liga. Loading... Edhe pse Los Blancos ishin më të mirë ndaj Villarealit, ata në fund u befasuan duke humbur me rezultat...

Notat e lojtarëve: Real Madrid 0-1 Villarreal [Foto]

më 1.2018 - Insajderi

Real Madrid është mposhtur nga Villarreal, me rezultat 0:1 në “Santiago Bernabeu”. Goli i shënuar nga Pablo Fornals në minutën e 87-të, ishte vendimtar në këtë takim. Më poshtë keni vlerësimet e futbollistëve,...

VIDEO/ Real Madrid shtanget në ‘Bernabeu’ nga Villareal, Zidan rrezikon stolin

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Nuk mund të ishte imagjinuar por Real Madrid këtë sezon nuk i ndal hapat fals në “La Liga”. Skuadra e Zinedin Zidan është mposhtur sot në “Santiago Bernabeu” nga Villareal me shifrat minimale 0-1, duke...

Real Madridi vazhdon ecurinë e dobët, tani i duhet të luftojë për vendin e katërt

më 1.2018 - Periskopi

Real Madrid ka luajtur në shtëpi kundër Villarrealit në kuadër të La Ligës Spanjolle. Madrilienët u mposhtën nga ‘nëndetësja e verdhë’ me rezultat 0:1. Të vetmin gol për Villarrealin e shënoi Fornals në...

Real 0-1 Villareal, vlerësimet e lojtarëve

më 1.2018 - Sovrani

Një tjetër humbje zhgënjyese ka ardhur për Real Madridin i cili kësaj radhe është mposhtur nga Villareali me rezultat minimal 0-1, transmeton Sovrani.info. Këto ishin vlerësimet e lojtarëve pas ndeshjes:...

Villarreal shtang Real Madridin në “Santiago Bernabeu” [Video]

më 1.2018 - Insajderi

Real Madridi nuk po arrin të këndellet në ligë. Sot është mposhtur në shtëpi nga Villarreali (Nëndetësja e Verdhë), për të pësuar humbjen e dytë në ligë në tri ndeshjet e fundit. Ishte goli nga Fornals...

Ky Real nuk është për titull

më 1.2018 - Sovrani

Real Madridi ka pranuar një humbje befasuese nga Villareali me rezultat 0-1 në Santiago Bernabeu, transmeton Sovrani.info. Gjithçka sa i përket fituesit u vendos në minutën e 88′ me golin e Pablo Fornals...

Chelsea barazon me Leicester City, “dhelprat” ndalin pa gola “blutë” e Londrës

më 1.2018 - Newsport

Chelsea ka marrë në ndeshjen e sotme kundër Leicester Cityty vetëm një pikë. Kampionët e Premier League kanë barazuar pa gola me skuadrën e Leicester në takimin e zhvilluar për javën e 23-të të Premier...

Villareali shokon Real Madridin

më 1.2018 - Sovrani

Villareali ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit me golin e Fornals në minutën e 88. /Sovrani.info/ Facebook Twitter Google Plus

Chelsea 0-0 Leicester, notat e lojtarëve

më 1.2018 - Sovrani

Chelsea nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në ballafaqim me Leicester Cityn në Stamford Bridge, transmeton Sovrani.info. Rezultati final ishte 0-0. Këto ishin notat e lojtarëve: Facebook Twitter Google Plus

Chelsea nuk arrin ta mposht Leicester Cityn me 10 lojtarë [Video]

më 1.2018 - Insajderi

Chelsea e Leicester City janë ndarë baras pa gola në “Stamford Bridge”. Skuadra e Antonio Contes nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në takimin e sotëm ndaj Leicesterit, duke marrë kështu barazimin...

Leicesteri ndal Chelsean edhe me një lojtar më pak në fushë

më 1.2018 - Sovrani

Ka përfunduar ndeshja e Premier Leagues mes Chelset dhe Leicester Cityt, transmeton Sovrani.info. Asnjë gol nuk u realizuar nga të dyja palët gjatë 90 minutave lojë dhe kjështu u pajtuar me nga një pikë...

VIDEO/ E pabesueshme! Shikoni çfarë bën Ronaldo me portën e boshatisur

më 1.2018 - AlbPortali

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit. Loading... Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano u gjend i vetëm rreth pesë metra para portës, por goditjen...

VIDEO/ E pabesueshme! Shikoni çfarë bën Ronaldo me portën e boshatisur

më 1.2018 - Fakti Ditor

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit. Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano u gjend i vetëm rreth pesë metra para portës, por goditjen e tij e priti portieri.

Porta e zbrazët, e Ronaldo nuk shënon

më 1.2018 - Sovrani

Real Madridi është duke barazuar pa gola në “Santiago Bernabeu” kundër Villarrealit pas 45 minutave lojë në një ndeshje në kuadër të La Ligës spanjolle. Cristiano Ronaldo pati disa raste në këtë ndeshje,...

Real Madrid – Villareal, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

më 1.2018 - Sovrani

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Real Madridit dhe Villarealit, transmeton Sovrani.info. Përkundër se Reali kishte shumë raste shënimi, rezultati mbetet i pandryshuar 0-0. Ja statistikat: Facebook Twitter Google Plus

Chelsea – Leicester, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

më 1.2018 - Sovrani

Chelsea dhe Leicesteri e kanë mbyllur pjesën e parë të duelit mes tyre me rezultat të barabart 0-0, transmeton Sovrani.info. Këto ishin statistikat e pjesës së parë: Facebook Twitter Google Plus

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal [Foto]

më 1.2018 - Insajderi

Real Madridi dhe Villarreali do të përballen në Santiago Bernabeu nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 19-të në La Liga. Dani Carvajal është ndryshimi i vetëm i Realit nga barazimi 2:2 me Celta Vigon....

Formacionet zyrtare, Chelsea – Leicester City

më 1.2018 - Sovrani

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Blutë e Londrës janë nikoqir të Dhelprave në takimin e vlefshme për javën e 23-të në Ligën...

Real Madrid – Villarreal, formacionet zyrtare

më 1.2018 - Sovrani

Real Madridi dhe Villarreali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Mbretërit janë nikoqir të Nëndetëses së Verdhë në takimin e vlefshme për javën e 19-të...

Cristiano më i dobët që nga 2009

më 1.2018 - Gazeta Express

​Mesatarja e golave të Cristianos ka rënë dukshëm për herë të parë që nga transferimi në Madrid. Ai shënon gola çdo 289 minuta. Më parë shënonte një gol çdo 65 minuta. Kriza e rezultateve të Real Madridit...

Publikohen formacionet e ndeshjes Chelsea – Leicester

më 1.2018 - Periskopi

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Blutë e Londrës janë nikoqir të Dhelprave në takimin e vlefshme për javën e 23-të në Ligën...

Real – Villarreal, formacionet

më 1.2018 - Aktuale

Zinedine Zidane pritet të hedhë në fushë formacionin e zakonshëm kundër Villarrealit, duke mos bërë asnjë ndryshim nga ai i zakonshmi. Nga sfida e fundit, ndryshimi i vetëm pritet të jetë Dani Carvajal,...

Real – Villarreal, formacionet

më 1.2018 - Gazeta Express

Zidane nuk pritet të bëjë ndryshime kundër Villarrealit. Zinedine Zidane pritet të hedhë në fushë formacionin e zakonshëm kundër Villarrealit, duke mos bërë asnjë ndryshim nga ai i zakonshmi. Nga sfida...

Real Madrid me dy sulmues në formacion ndaj Villarrealit

më 1.2018 - Lajmi.net

. Real Madrid takohet sot me Villarrealin në kuadër të La Ligës. Trajneri Zinedine Zidane pritet të vendos për një formacion me dy sulmues në mungesë të qendërsulmuesit Karim Benzema, i lënduar. E përditshmja...

Real Madrid-Villareal, formacionet e skuadrave

më 1.2018 - Infokusi

Skuadra e Zinedine Zidane do të përballet sot në ‘Santiago Bernabeu’ me Villarealin në kuadër të La Ligës, shkruan infokusi.com. Real Madrid – Villareal do të zhvillohet nga  ora 16:15. Të dy skuadrat...

Po shuhen pak nga pak statistikat e Cristiano Ronaldos

më 1.2018 - Java News

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që Cristiano Ronaldo vazhdon të mburret pas shumë e shumë rekordeve...

Ku kanë ‘humbur’ golat e Ronaldos!?

më 1.2018 - Ina

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që Cristiano Ronaldo vazhdon të mburret pas shumë e shumë rekordeve...

Cristiano më i dobët që nga 2009

më 1.2018 - Gazeta Liria

​Mesatarja e golave të Cristianos ka rënë dukshëm për herë të parë që nga transferimi në Madrid. Ai shënon gola çdo 289 minuta. Më parë shënonte një gol çdo 65 minuta. Kriza e rezultateve të Real Madridit...

Cristiano më i dobët që nga 2009

më 1.2018 - Bota Press

Mesatarja e golave të Cristianos ka rënë dukshëm për herë të parë që nga transferimi në Madrid. Ai shënon gola çdo 289 minuta. Më parë shënonte një gol çdo 65 minuta. Kriza e rezultateve të Real Madridit...

Cristiano më i dobët që nga 2009

më 1.2018 - Sovrani

Mesatarja e golave të Cristianos ka rënë dukshëm për herë të parë që nga transferimi në Madrid. Ai shënon gola çdo 289 minuta. Më parë shënonte një gol çdo 65 minuta. Kriza e rezultateve të Real Madridit...

Real – Villarreal, formacionet

më 1.2018 - Sovrani

Zidane nuk pritet të bëjë ndryshime kundër Villarrealit. Zinedine Zidane pritet të hedhë në fushë formacionin e zakonshëm kundër Villarrealit, duke mos bërë asnjë ndryshim nga ai i zakonshmi. Nga sfida...

Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos

më 1.2018 - Gazeta Monitor

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që Cristiano Ronaldo vazhdon të mburret pas shumë e shumë rekordeve...

Po shuhen statistikat e Cristiano Ronaldos

më 1.2018 - Gazeta Express

417 ndeshje, 422 gola – kjo statistikë e frikshme e Cristiano Ronaldos po shuhet dita ditës. Më shumë gola se ndeshje – kjo është statistika që Cristiano Ronaldo vazhdon të mburret pas shumë e shumë rekordeve...

Formacioni i Realit kundër Villarrealit

më 1.2018 - Lajmi.net

. Pas dy ndeshjeve pa fitore, Real Madrid do të kërkojë me çdo kusht tre pikët kundër Villarrealit në sfidën e ditës së shtune. Nesër, me fillim nga ora 16:15, Reali në ‘Santiago Bernabeu’ pret Villarrealin....

Zidane: “Rivalët janë forcuar, por ne s’kemi nevojë”

më 1.2018 - Gazeta Express

​Zidane ka përsëritur se Reali nuk do të blejë lojtarë në janar. Real Madridi e ka nisur shumë keq sezonin 2017/18 çka ka bërë që tani të jetë 16 pikë prapa Barcelonës në La Liga, që tashmë konsiderohet...

Zidane: Ronaldo është mirë fizikisht, rikthehet shumë shpejt

më 1.2018 - Syri

Zinedine Zidane ka besim të plotë se Cristiano Ronaldo do të rikthehet në rrugën e golave te skuadra e Real Madridit. “Është mirë fizikisht. Numri i golave nuk më brengos. Do të kthehet në rrugën e golave”,...

Shorti i Kupës së Mbretit/ Reali me fat, për Barcelonën rezervohet debi

më 1.2018 - BalkanWeb

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

më 1.2018 - Zhurnal

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Real Madridi dhe Barcelona marrin vesh kundërshtarët e çerekfinales të Kupës

më 1.2018 - Java News

Shorti i çerekfinales së Kupës së Mbretit të Spanjës ka vendosur kundërshtarë të lehtë për dy ekipet e mëdha të Ligës. Real Madridi të ketë për kundërshtar në çerekfinale skuadrën e Leganes, kurse Barcelonës...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

më 1.2018 - Telegrafi

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

VIDEO/ Magjitë e Messi-t me Jordi Alba-n, Coutinho mahnitet nga shokët e rinj

më 1.2018 - BalkanWeb

Jordi Alba asiston dhe Messi shënon, Messi asiston dhe Alba shënon. Kjo ishte ‘muzika’ që u luajt mbrëmë në pjesën e parë në ‘Camp Nou’ në takimin e Kupës që Barcelona e fitoi me shifrat e thella 5-0 kundër...

Barça “manita” Celtës, kualifikohet në çerekfinale të kupës

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Rreth 1 muaj më parë, Celta Vigo e kishte ndalur në një barazim 2-2 brenda në Camp Nou, Barcelonën por ajo sfidë ishte e vlefshme për kampionat dhe ai barazim nuk ia ndërlikoi aspak pozitat në renditje...

Zidane ka një lajm të mirë në lidhje me Ronaldon

më 1.2018 - Lajmi.net

. Zinedine Zidane ka besim të plotë se Cristiano Ronaldo do të rikthehet në rrugën e golave te skuadra e Real Madridit. Trajneri francez ka theksuar se sulmuesi portugez është mirë fizikisht dhe së shpejti...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

më 1.2018 - Medial

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Hidhet shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit, këto janë çiftet

më 1.2018 - Gazeta Express

Shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit të Spanjës është hedhur sot në Madrid, me Barcelonën dhe Real Madridin që i kanë mësuar kundërshtarët e tyre përkatës. Real Madridi do të përballet me Leganes....

Copa del Ray hap emocione të reja, Barca - Real duhet të vazhdojnë tutje

më 1.2018 - Albeu

Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i cili startoi nga ora 12:30. Edhe pse vetëm tetë skuadra, fati ka dashur të ketë ndeshje interesante në këtë...

Shorti i Copa del Rey, këto janë çiftet çerekfinale

më 1.2018 - Lajmi.net

. Real Madrid e Barcelona kanë mësuar kundërshtarët e çerekfinales në Copa del Rey. Dy skuadrat favorite për trofeun i kanë ‘shpëtuar’ përballjes mes vete në shortin e tërhequr sot. “Los Blancos” do të...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

më 1.2018 - GazetaBlic

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

më 1.2018 - Syri

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit. Atletico do...

Shorti i Copa del Rey, derbi për Barcelonën

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona do ta zhvillojë derbin e qytetit ndaj Espanyolit në çerekfinalen e Copa del Rey. Në shortin e tërhequr sot dy skuadrat katalane janë caktuar si çift i duelit të çerekfinales. Barcelona konsiderohet...

Real Madrid mëson kundërshtarin në shortin e Copa del Rey

më 1.2018 - GazetaBlic

Real Madrid do të takohet me Leganes në çerekfinalen e Copa del Rey. Skuadra e Zinedine Zidane ka mësuar kundërshtarin në shortin e tërhequr sot. Real Madrid do ta kërkojë gjysmëfinalen pasi është favorit ndaj Leganes.

Ky është kundërshtari i Barcelonës në çerekfinale të Kupës së Mbretit

më 1.2018 - Gazeta Express

Shorti i çerekfinales së Kupës së Mbretit të Spanjës është duke u hedhur momentalisht në Madrid. Barcelonës për kundërshtar i ka rënë Espanyoli, transmeton Express. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga...

Shorti i Copa del Rey, derbi për Barcelonën

më 1.2018 - Lajmi.net

Në shortin e tërhequr sot dy skuadrat katalane janë caktuar si çift i duelit të çerekfinales në Copa del Rey. Barcelona do ta zhvillojë derbin e qytetit ndaj Espanyolit në çerekfinalen e Copa del Rey....

Real Madrid mëson kundërshtarin në shortin e Copa del Rey

më 1.2018 - Lajmi.net

Real Madrid - Leganes do të ballafaqohen në Copa del Rey. Real Madrid do të takohet me Leganes në çerekfinalen e Copa del Rey. Skuadra e Zinedine Zidane ka mësuar kundërshtarin në shortin e tërhequr sot....

Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtari befasues për Barcelonën

më 1.2018 - Syri

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Barcelona të luaj derbin kundër Espanyolit. Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe...

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Real Madridit në Copa del Rey

më 1.2018 - Syri

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Real Madrid të përballet me Laganes Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe 18 janar,...

Kupa e Mbretit, hidhet shorti i çerekfinaleve

më 1.2018 - Infokusi

Shorti i çerekfinaleve të Kupës së Mbretit në Spanjë, zbuloi rrugëtimin e pretendentëve të mbetur për trofeun e dytë për nga rëndësia në futbollin iberik. Në zyrat e Federatës në Madrid, u zbulua se të...

Hidhet shorti në Copa del Rey, ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

më 1.2018 - Aktuale

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Kupa e Mbretit në Spanjë/ Reali me fat, Barcelona në duel ferri

më 1.2018 - Java News

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Valverde dëshiron të shmangë Realin në shortin e Kupës së Mbretit

më 1.2018 - Albeu

Trajneri Blaugran, Ernesto Valverde , ka dhënë një intervistë për media pas kualifikimit në cerekfinale të Copa del Rey. Valverde është pyetur nga gazetarët për përballjen e mundshme ndaj Real Madridit...

Kundërshtari i Realit në Copa del Rey

më 1.2018 - Infokusi

Skuadra mbretërore ka mësuar kundërshtarin e radhës në  Copa del Rey. Leganes do të jetë përballë Real Madridit në çerekfinale. Skuadra e Zinedine Zidane është favorit absolut për të kaluar në fazën tjetër...

Dy shtyllat kryesore të sezonit të kaluar që nuk po i shohim tek Reali

më 1.2018 - Albeu

Ekipi i drejtuar nga Zidane po kalon nëpër një situatë mjaft të komplikuar. Rezultatet nuk po arrijnë dhe loja nuk po i bënë të lumtur tifozët. Kritikët i janë vërshuar lojtarëve Madrilene dhe duhet shumë...

Ky është kundërshtari i Barcelonës në Copa del Rey

më 1.2018 - Infokusi

Sot është bërë tërheqja e shortit për çerekfinalet në Copa del Rey, shkruan infokusi.com. Shorti deshti që të sjellë përballjen shumë interesante ndërmjet Barcelonës dhe  Espanyolit. Edhe përkundër faktit...

Mësohen çiftet e çerekfinaleve të Copa del Rey, Reali dhe Barcelona mësojnë kundërshtarët

më 1.2018 - Almakos

Është hedhur shorti i fazës çerekfinale të Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Drejtuesit e federatës spanjolle kanë hedhur shortin për çerekfinalet e Copa del Rey, short ky i hedhur në...

Sot/ Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

më 1.2018 - Syri

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit....

Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

më 1.2018 - Fakti Ditor

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit. Atletico do...

Hidhet shorti i “Copa de la rey”, kemi duelin “katalanas”

më 1.2018 - Fol

Është hedhur sot shorti i COPA DE LA REY ku do të kemi prap duele interesante mes të cilave do ketë edhe defbin katalanas ku skuadra e Espanyol do ta takojë skuadrën e Barcelonës në një sfidë mjaftë interesante....

Barcelona shpartalloi Celtën

më 1.2018 - Lajm

Barcelona e ka shkelur Celta Vigon, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona e ka shkelur Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5:0, për t’u kualifikuar...

Shorti i Kupës së Mbretit/ Reali me fat, për Barcelonën rezervohet debi

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

3 sfidat e fundit të fazës së 1/16 në Kupën e Mbretit u luajtën mbrëmë dhe sot është hedhur shorti për çerekfinalet që ka rezervuar sfida mjaft interesante. Më i privilegjuari, të paktën në letër, është...

Dy derbe në çerekfinalen e Kupës së Mbretit

më 1.2018 - Insajderi

Dy derbe, Leganes-Real Madrid dhe Espanyol-Barcelona, një duel i tensionit të lartë midis Atlético dhe Sevilla, si dhe Valencia-Alaves janë çerekfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë. Ky është veridkti...

Messi ‘shokon’ tifozët, dhuron asistin më të bukur në botë

më 1.2018 - Politiko

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey. Lionel Messi ishte në formë të jashtëzakonshme duke shënuar dy herë dhe më pas dhuroi një asist “magjik” për Jordi Alban. ©

Ky është kundërshtari i Barcelonës në Copa del Rey

më 1.2018 - Sovrani

Sot është bërë tërheqja e shortit për çerekfinalet në Copa del Rey, shkruan infokusi.com. Shorti deshti që të sjellë përballjen shumë interesante ndërmjet Barcelonës dhe  Espanyolit. Edhe përkundër faktit...

VIDEO/ Messi ‘shokon’ tifozët, dhuron asistin më të bukur në botë

më 1.2018 - Syri

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey. Lionel Messi ishte në formë të jashtëzakonshme duke shënuar dy herë dhe më pas dhuroi një asist “magjik”...

Hidhet shorti në Spanjë, REAL dhe BARCELONA mësojnë kundërshtarët e Kupës

më 1.2018 - Newsport

Në Spanjë është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Copa del Rey. Goglat kanë nxjerrë 4 çiftet e kësaj faze. Real Madrid do të luajë kundër Leganes, Barcelona do të presë Espanyolin. Sevilla do të udhëtojë...

ZYRTARE: Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Real Madridit në Copa del Rey

më 1.2018 - Sovrani

Sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Fati i goglave ka vendosur që Real Madrid të përballet me Laganes Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe 18 janar,...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

më 1.2018 - Ina

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi. /Opinion/ Comments comments

Valverde: Nuk dua të takohem me këtë kundërshtar në Copa del Rey

më 1.2018 - Lajmi.net

Ernesto Valverde nuk dëshiron të takohet me Real Madridin në çerekfinalen e Copa del Rey. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka thënë se nuk dëshiron të takohet me Real Madridin në çerekfinalen e...

Sot/ Hidhet shorti në Copa del Rey. Ja kundërshtarët e mundshëm të Realit dhe Barçës

më 1.2018 - Sovrani

Sot në orën 12:30 do të hidhet shorti për fazën çerekfinale në Copa del Rey. Barça, Madrid, Atlético, Valencia, Sevilla, Alaves, Leganes dhe Espanyol janë skuadrat e kualifikuara ndërsa shorti do të jetë...

Barça “shkel” Celta Vigo

më 1.2018 - Java News

Barcelona ka shënuar fitore bindëse ndaj Celta Vigos, për të vazhduar tutje në Kupën e Mbretit. Ishte Leo Messi ai që pati fjalën kryesore në këtë takim, duke shënuar dy dhe asistuar një herë në fitoren...

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

më 1.2018 - Fol

Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

më 1.2018 - Opinion

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi.

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

më 1.2018 - Ina

Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

Barça ‘shkatërron’ Celta Vigon, kalon në çerekfinale të Copa del Rey

më 1.2018 - Telegrafi

Barcelona ka fituar me rezultat të thellë 5-0 ndeshjen kthyese ndaj Celta Vigos e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Gjiganti katalunas ka siguruar kalimin tutje...

Barcelona tallet me Celta Vigon, dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey

më 1.2018 - Albeu

Barcelona është tallur me Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5-0, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Katër gola u shënuan që në pjesën e parë, ku shkëlqeu...

Barcelona shpartallon Celta Vigon, shënon edhe golin e pestë

më 1.2018 - Albeu

Barcelona ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Është mesfushori kroat Rakitic që shënoi në minutën e 87'-të, duke e thelluar akoma më shumë rezultatin. Ndeshja po zhvillohet dhe...

Barcelona e shkatërroi Celta Vigon, shkëlqeu Leo Messi

më 1.2018 - Gazeta Express

Barcelona e ka shkelur Celta Vigon, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona e ka shkelur Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5:0, për t’u kualifikuar...

Barça “shkel” Celtan, vazhdon tutje në Kupë

më 1.2018 - Koha.net

Barcelona ka shënuar fitore bindëse ndaj Celta Vigos, për të vazhduar tutje në Kupën e Mbretit. Ishte Leo Messi ai që pati fjalën kryesore në këtë takim, duke shënuar dy dhe asistuar një herë në fitoren...

Barcelona shkatërron Celta Vigon, kalon tutje në Kupën e Mbretit

më 1.2018 - Lajmi.net

. Barcelona me shumë lehtësi ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Në një ndeshje të dominuar në tërësi, Barcelona mposhti 5:0 Celta Vigon në ‘Camp Nou’. Katër nga pesë golat, Barcelona i shënoi...

VIDEO/ Shihni si Coutinho gëzon nga tribuna e ‘Camp Nou’ për golat e Barcelonës

më 1.2018 - Syri

Barcelona po fiton thellë në “Camp Nou” kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e ndjek nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fitonte 4-0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po...

Suarez ‘vulos’ fitoren e Barcelonës

më 1.2018 - Klan Kosova

Barcelona po fiton me rezultat 4:0 ndaj Celta Vigos në kuadër të Kupës së Mbretit. Të katërtin gol e shënoi Luis Suarez në minutën e 31-të. Interesante

Golat e Messit dhe reagimi i Coutinhos

më 1.2018 - Lajmi.net

. Barcelona me shumë lehtësi po kalon në raundin tjetër të Kupës së Mbretit. Katalanët po mposhtin 4:0 në ‘Camp Nou’ skuadrën e Celta Vigos, me të cilën kanë barazuar 1:1 në ndeshjen e parë. Në ‘Camp Nou’...

Messi dhe Alba kombinojnë edhe në golin e dytë

më 1.2018 - Klan Kosova

Barcelona po triumfon ndaj Celta Vigos me rezultat 2:0, në Kupën e Mbretit. Dy minuta pasi që Jordi Alba asistoi për Lionel Messin, ai përsëriti të njëjtën gjë për të njëjtin futbollist në minutën e 15-të. Interesante

Messi kalon Barcelonën në epërsi ndaj Celta Vigos

më 1.2018 - Klan Kosova

Barcelona po fiton me rezultat 1:0 ndaj Celta Vigos në kuadër të Kupës së Mbretit. Lionel Messi shënoi në minutën e 13-të, pas asistimit nga Jordi Alba. Interesante

Messi i shënon dy gola për dy minuta Celta Vigos

më 1.2018 - Telegrafi

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey në shtëpi ndaj Celta Vigos. Është ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi, i cili ka shënuar dy gola të shpejt për...

Kështu reagon Coutinho teksa Messi shënoi dy golat ndaj Celta Vigos

më 1.2018 - Albeu

Barcelona po fiton 4-0 në " Camp Nou" kundër Celta Vigos , ndeshje të cilën po e ndjek nga stadiumi edhe blerja e tyre e parë, Philipp Coutinho. Dy golat e parë u realizuan nga ylli argjentinas; Lionel...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

më 1.2018 - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Barcelona e papërmbajtshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Celta Vigos

më 1.2018 - Albeu

Barcelona i shfryhet Celta Vigos si një uragan i furishëm, duke shënuar edhe golin e tretë ndaj miqëve. Autori i golit është Jordi Alba në minutën e 28'-të që merr një asist perfekt nga Messi. Ndeshja...

Nuk mungnte dhe ai, Suarez i dërgon shifrat në 4-0 ndaj Celta Vigos

më 1.2018 - Albeu

Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Këtë herë është sulmuesi uruguajan, Luis Suarez që i ka dërguar shifrat në 4-0, duke e shkatërruar Celtan që në 30-të minutat e...

Lojtarët e Barcelonës nuk janë normal, shënojnë 4 gola për 30 minuta

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona ka shënuar edhe dy gola përballë Celta Vigos. Jordi Alba në minutën e 28, ka shënuar për 3-0, dhe Luis Suarez në minutën e 30, për 4-0, shkruan Gazeta Blic

Barcelona e frikshme, shënon edhe dy gola të shpejtë

më 1.2018 - Gazeta Express

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Barcelona e ka nisur furishëm sfidën kundër Celta Vigos që po zhvillohet në Camp Nou. Pas 32 minutave lojë, katalunasit po fitojnë 4:0, shkruan Gazeta...

Reagimi i Coutinhos pas dy golave të shpejtë të Messit

më 1.2018 - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga stadiumi edhe Philipp Coutinho. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po...

Super-Messi, shënon dy gola për tre minuta

më 1.2018 - Lajmi.net

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Celta Vigos. Në ndeshjen që po luhet në Camp Nou, Barca po avancon 2:0 ndaj Celta Vigos. Të dy golat, në minutat 13’ dhe 15, ka shënuar Lionel Messi. /Lajmi.net/

I jashtëzakonshmi Messi nuk ndalet shënon edhe golin e dytë brenda 15 minutave

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona ka dyfishuar epërsinë përballë Celta Vigosd Është përsëri argjentinasi Leo Messi ai i cili ka shënuar gol, shkruan Gazeta Blic Messi ka realizuar gol në minutën e 15, pasi ka pranuar një top...

Magjiku Messi, shënon dy gola të shpejtë për Barcelonën

më 1.2018 - Gazeta Express

​Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Super Messi, shënon dy gola në harkun e dy minuta për Barcelonën

më 1.2018 - Albeu

Barcelona ka shënuar golin e avantazhit ndaj Celta Vigos në "Camp Nou". Goli është shënuar nga i madhi , Leo Messi duke i siguruar epërsinë klubit katalanas. Ndeshja po luhet dhe është minuta e 15'-të. /albeu.com/

Barcelona në epërsi, Messi shënon gol të çmendur

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona ka kaluar në epërsi përballë Celta Vigos Është argjentinasi Leo Messi ai i cili ka realizuar gol në minutën e 13, shkruan Gazeta Blic Ky është goli i tij]

Barcelona-Celta Vigo, ja çfarë po bën Coutinho

më 1.2018 - Syri

Coutinho do të jetë në stadium, në “Camp Nou”, për t’i mbështetur shokët e ri në rrugën për çerekfinale të Kupës së Mbretit. Braziliani nuk do të jetë i gatshëm për lojë të paktën tri javë, por ka shkuar...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo, Blaugranët kërkojnë kalimin në çerekfinale të Copa del Rey

më 1.2018 - Telegrafi

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Barcelona në çerekfinale të Kupës së Mbretit

më 1.2018 - Shenja

“Blaugranët” kanë kaluar në raundin e ardhshëm të Kupës së Mbretit pas fitores së sotme (e enjte) kundër Celta Vigos. Barcelona ka mposhtur me rezultat të thellë 5 me 0 rivalin e xhiros së 1/8-së në Kupë...

Barça ‘shkatërron’ Celta Vigon, kalon në çerekfinale të Copa del Rey

më 1.2018 - Almakos

Barcelona ka fituar me rezultat të thellë 5-0 ndeshjen kthyese ndaj Celta Vigos e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo e njohur ndryshe si Kupa e Mbretit. Gjiganti katalunas ka siguruar kalimin tutje...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

më 1.2018 - Ina

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Coutinho arrinë në Camp Nou për të sfidën Barcelona - Celta Vigo

më 1.2018 - Albeu

Philippe Coutinho do të jetë në "Camp Nou", për të mbështetur shokët e tij në rrugën për çerekfinale të Copa del Rey. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen sonte me njëra-tjetrën në orën 21:30. Në stadium...

Barcelona e frikshme përball Celta Vigos

më 1.2018 - Infokusi

Barcelona ka treguar forcën edhe një herë kundër Celta Vigo të cilen e mposhti me rezultat të thellë 5:0, raporton infokusi.com Protagonisti kryesor ishte sërish Leo Messi i cili shënoi dy gola , golat...

Formacionet/ Barcelona vs Celta Vigo

më 1.2018 - Standard

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

më 1.2018 - GazetaBlic

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Coutinho arrin në Camp Nou për ndeshjen Barça – Celta

më 1.2018 - Gazeta Express

​Coutinho do të jetë në stadium, në Camp Nou, për t’i mbështetur shokët e ri në rrugën për çerekfinale të Kupës së Mbretit. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme...

Barcelona – Celta Vigo, formacionet zyrtare

më 1.2018 - Lajmi.net

Barcelona sonte zhvillon ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit kundër Celta Vigos. Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigos, luhet në ‘Camp Nou’, me fillim nga ora 21:30. Ndeshja e parë në Vigo, ka përfunduar...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

më 1.2018 - Gazeta Express

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

më 1.2018 - Shenja

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez

më 1.2018 - Infokusi

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Messi i shënon dy gola për dy minuta Celta Vigos

më 1.2018 - Almakos

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey në shtëpi ndaj Celta Vigos. Është ylli kryesor i skuadrës, Lionel Messi, i cili ka shënuar dy gola të shpejt për...

Barcelona në çerekfinale të Kupës së Mbretit

më 1.2018 - AlbPortali

“Blaugranët” kanë kaluar në raundin e ardhshëm të Kupës së Mbretit pas fitores së sotme (e enjte) kundër Celta Vigos. Loading... Barcelona ka mposhtur me rezultat të thellë 5 me 0 rivalin e xhiros së 1/8-së...

Messi futet në histori të Copa del Rey

më 1.2018 - Sovrani

Lionel Messi ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Celta Vigos. Me këto dy gola ylli i Argjentinës është futur në histori të “Copa del Rey”, shkruan IndeksOnline. Messi është futur në top-10 golashënuesit...

Barcelona e pamëshirshme ndaj Celta Vigos

më 1.2018 - Sovrani

Barcelona ka realizuar fitore të thellë përballë Celta Vigos në Camp Nou me rezultat 5-0, ndeshje kjo e vlefshme për kompeticionin e Copa del Rey, transmeton Sovrani.info. Ishte superylli argjentinasd...

​Barcelona shkatërron Celta Vigo

më 1.2018 - KosovaPress

Takimi u zhvilluar në Copa del Rey dhe serinë e golave e filloi Messi i cili shënoi dy herë, ndërsa golat tjera i shënuan Alba, Suarez dhe Rakitiç, trasnmeton KosovaPress. Temat: Barcelona Messi Alba Kjo...

Reagimi i Coutinhos pas golit të Luis Suarez​

më 1.2018 - Insajderi

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Messi në histori të “Copa del Rey”

më 1.2018 - Gazeta Liria

Lionel Messi ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Celta Vigos. Me këto dy gola ylli i Argjentinës është futur në histori të “Copa del Rey”, shkruan IndeksOnline. Messi është futur në top-10 golashënuesit...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo, Blaugranët kërkojnë kalimin në çerekfinale të Copa del Rey

më 1.2018 - Almakos

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Kështu reagoi Coutinho kur Suarez shënoi gol

më 1.2018 - AlbPortali

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga afër edhe Philippe Coutinho. Pas 45 minutave lojë, Barça po fiton 4:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Barcelona siguron kalimin në çerek-finale të ‘Copa Del Rey’ që në pjesën e parë

më 1.2018 - Periskopi

Barcelona dhe Celta de vigo po luajnë në kuadër të 1/16 të ‘Copa Del Rey’. Barcelona ka shënuar 4 gola që në pjesën e parë, në ndeshjen që po zhivllohet në pjesën e parë. Ndeshja e parë ka përfunduar me...

Barcelona po shkatërron Celta Vigon në Kupën e Mbretit

më 1.2018 - Fakti Ditor

Barcelona’s Lionel Messi celebrates after scoring a goal during the Copa del Rey final soccer match between Barcelona and Alaves at the Vicente Calderon stadium in Madrid, Spain, Saturday May 27, 2017....

Barcelona po shkatërron Celta Vigon në Kupën e Mbretit

më 1.2018 - AlbPortali

Barcelona’s Lionel Messi celebrates after scoring a goal during the Copa del Rey final soccer match between Barcelona and Alaves at the Vicente Calderon stadium in Madrid, Spain, Saturday May 27, 2017....

Edhe dy gola të shpejtë nga Barcelona

më 1.2018 - Sovrani

Barcelona po fiton 4:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Barcelona e ka nisur furishëm sfidën kundër Celta Vigos që po zhvillohet në Camp Nou. Pas 32 minutave lojë, katalunasit po fitojnë 4:0, shkruan Gazeta...

Shikojeni reagimin e Coutinhos deri sa po e sheh Messin duke shkëlqyer

më 1.2018 - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e përcjell nga stadiumi edhe Philipp Coutinho. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet...

Leo Messi bombardon me dy gola super të shpejtë

më 1.2018 - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Leo Messi bombardon me dy gola super të shpejtë

më 1.2018 - Sovrani

Barcelona po fiton 2:0 në Camp Nou kundër Celta Vigos. Pas 15 minutave lojë, Barça po fiton 2:0 kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Gazeta Express. Dy golat u realizuan...

Publikohen formacionet e ndeshjes Barcelona – Celta De Vigo

më 1.2018 - Periskopi

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit. Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e...

Shiheni kush po hyn në ‘Camp Nou’

më 1.2018 - Sovrani

Pas pak minutash Barcelona do të zbrakojë në fushë për t’u përballur me Celta Vigon në kuadër të Copa Del Rey, transmeton Sovrani.info. Për t’i dhënë mbështetje ekipit, në Camp Nou ka arritur edhe braziliani...

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

më 1.2018 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos. Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen në Camp Nou nga ora 21:30, sfidë e vlefshme për Copa del Rey. Shorti për çerekfinale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK