http://kariera.mk

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit seksual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

para 9 muajve - Portalb

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

Historia tronditëse e Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Standard

Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ndodhur 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” dhe bëhet fjalë për Joel Kramer. “Ia tregova prindërve dhe vëllait. Askush...

“Më mori në hotel dhe pasi mbaroi punë me mua…”/ Rrëfimi shokues i aktores shqiptare, që u përdhunua kur ishte vetëm 12 vjeç

para 9 muajve - Gazeta Tema

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit skesual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

para 9 muajve - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

Eliza Dushku: Jam Abuzuar Seksualisht

para 9 muajve - Kallxo

Eliza Dushku tregoi se është abuzuar seksualisht kur ishte fëmijë. Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues. Ajo përmes rrjeteve...

Edhe aktorja shqiptare Eliza Dushku pranon se u abuzua seksualisht në moshën 12 vjeçare në Hollywood

para 9 muajve - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku ka rrëfyer së fundmi sekretin e saj më të tmerrshëm. Në vazhdën e shumë rrëfimeve për abuzime seksuale në Hollywood, edhe aktorja shqiptare vendosi...

Eliza Dushku pranon se është abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

para 9 muajve - Aktuale

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Eliza Dushku: U abuzova që 12 vjeçe

para 9 muajve - Vizion Plus

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka rrëfyer se është përballur me ngacmime seksuale që në moshën 12 vjeçare, gjatë karrierës së saj si aktore. Me anë të një statusi të gjatë në facebook,...

Eliza Dushku tregon historinë e saj: Jam përdhunuar seksualisht në moshën 12 vjeçare

para 9 muajve - Ina

Aktorja me famë ndërkombëtare Eliza Dushku ka tronditur mbarë botën me deklaratën e saj ku thuhet se është abuzuar seksualisht që prej moshës 12 vjeç. Aktorja thotë se abuzimi ka ndodhur 25 vjet më parë,...

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

para 9 muajve - BalkanWeb

Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të...

Rrëfimi i plotë i Eliza Dushku për Joel Kramer pas abuzimit skesual: Në vend që të ishte mbrojtësi, ai u bë abuzuesi im

para 9 muajve - Almakos

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku” ka tronditur opinionin sot me rrëfimin e saj lidhur me abuzimin seksual që i ishte bërë në moshën 12 vjeçare nga koordinatori e Hollywoodit, Joel...

ELIZA DUSHKU: JAM ABUZUAR SEKSUALISHT

para 9 muajve - TV21

Pas 25 vitesh Eliza ka kujtuar skenën e traumatizuese për një fëmijë të moshës 12 vjeç Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues....

Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht

para 9 muajve - RTV 21

Pas 25 vitesh Eliza ka kujtuar skenën e traumatizuese për një fëmijë të moshës 12 vjeç Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka habitur me  rrëfimin e saj shqetësues....

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

para 9 muajve - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Habit Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

para 9 muajve - Lajmi.net

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Rrëfehet Eliza Dushku: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Aktorja e njohur shqiptare rrëfen makthin: Jam abuzuar seksualisht 12-vjeç në “Hollywood”

para 9 muajve - Opinion

Skandali i ngacmimeve seksuale në “Hollywood” duket se nuk ka fund. Çdo ditë që kalon, të tjera aktore pranojnë ngacmimet që i janë bërë gjatë rrugëtimit të tyre në karrierën e aktrimit. Një ndër to duket...

Eliza Dushku i bashkohet listës së aktoreve të ngacmuara seksualisht në “Hollywood”, rrëfimi i gjatë i aktores

para 9 muajve - Opinion

Skandali i ngacmimeve seksuale në “Hollywood” duket se nuk ka fund. Çdo ditë që kalon, të tjera aktore pranojnë ngacmimet që i janë bërë gjatë rrugëtimit të tyre në karrierën e aktrimit. Një ndër to duket...

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

para 9 muajve - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Eliza Dushku: rrëfen kushtëzimin seksual në Hoollywod

para 9 muajve - GazetaBlic

Eliza Dushi është ndër aktoret më të famshme të Hollivudit me prejardhje shqiptare , shkruan Gazeta Blic. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar një ngjarje të dhimbshme që...

Dëshmia tronditëse e aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

para 9 muajve - TV Koha

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Trondit Eliza Dushku: “Jam përdhunuar në moshën 12 vjeçare!”

para 9 muajve - Blitz

Duket se skandalet seksuale në showbizz nuk kanë të mbaruar edhe këtë vit. Teksa i gjithë Hollwood-i po “zien” nga akuzat për ngacmime, përdhunime dhe dhunë seksuale mes aktorëve, regjizorëve dhe producentëve,...

E RËNDË/ Eliza Dushku është abuzuar seksualisht në Hollywood që 12 vjeç

para 9 muajve - Albeu

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vështira të jetës së saj. 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” është ngacmuar...

Edhe aktorja shqiptare Eliza Dushku pranon se u abuzua seksualisht në moshën 12 vjeçare në Hollywood

para 9 muajve - Almakos

Aktorja e njohur shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku ka rrëfyer së fundmi sekretin e saj më të tmerrshëm. Në vazhdën e shumë rrëfimeve për abuzime seksuale në Hollywood, edhe aktorja shqiptare vendosi...

Rrëfehet Eliza Dushku: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Albeu

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku , me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vështira të jetës së saj. 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” është ngacmuar...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Më kanë ngacmuar seksualisht në Hollivud, që kur isha 12 vjeç

para 9 muajve - Gazeta Tema

Listës së gjatë të viktimave të abuzimit seksual në perandorinë kinematografisë botërore ‘Hollivud” i është shtuar edhe aktorja me orgjinë shqiptare Eliza Dushku. Në një reagim të gatë në profilin e saj...

Dëshmi e rëndë e Eliza Dushkut: Edhe unë jam abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

para 9 muajve - Syri

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Dushku: U abuzova seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Albinfo

Aktorja ka treguar se ngacmimi ka ndodhur 25 vjet më parë në xhirimet e filmit "True Lies" Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim tronditës për shumëkënd. Ajo nëpërmjet profilit...

Eliza Dushku pranon se si 12-vjeçare u ngacmua seksualisht në xhirimet e filmit

para 9 muajve - Koha.net

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, në një postim në Facebook, ka pranuar se është ngacmuar seksualisht nga një anëtar i ekipit të një filmi. Dushku ka thënë se u ngacmua seksualisht kur...

Dëshmia e rëndë e aktores së famshme Eliza Dushku: Jam abuzuar seksualisht që kur isha 12 vjeçe

para 9 muajve - Bota Press

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një...

Rrëfimi shokues i aktores së njohur shqiptare: Jam abuzuar seksualisht që 12 vjeçe

para 9 muajve - Fakti Ditor

Eliza Dushku në një rrëfim tronditës ka treguar se me të është abuzuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi të...

Eliza Dushku rikthehet në xhirimet e filmit dokumentar hollivudian

para 9 muajve - Almakos

Eliza Dushku është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja ka vite të tëra që po bë një karrierë prej artisteje në industrinë amerikane të filmit hollivudian. Bukuroshja...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - KosovaPress

Me anë të një postimi të gjatë në Facebook, Dushku thotë se ngacmimi ka ndodhur 25 vite më parë, gjatë xhirimeve të “True Lies” dhe bëhet fjalë për Joel Kramer. “Ia tregova prindërve dhe vëllait. Askush...

Rrëfimi shokues i Eliza Dushkut: Jam ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Infokusi

Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, ka treguar se është ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare nga një prej koordinatorëve të dublantëve më të suksesshëm të Hollivudit. Me anë të një postimi...

Eliza Dushku tregon se ishte abuzuar seksualisht në Hollivud, kur ishte 12 vjeçe

para 9 muajve - Illyria

Listës së gjatë të viktimave të abuzimit seksual në perandorinë kinematografisë botërore ‘Hollivud” i është shtuar edhe aktorja me orgjinë shqiptare Eliza Dushku. Në një reagim të gjatë në profilin e saj...

Dëshmi e rëndë e Eliza Dushkut: Edhe unë jam abuzuar seksualisht në Hollivud, që 12 vjeçe!

para 9 muajve - Gazeta Liria

Aktorja e famshme e Hollivudit e cila ka prejardhje shqiptare Eliza Dushku, ka bërë një rrëfim shqetësues duke pranuar se edhe ajo ishte viktimë e abuzimit seksual nga njerëzit e fuqishëm të Hollivudit....

Eliza Dushku rikthehet në xhirimet e filmit dokumentar hollivudian

para 9 muajve - Fol

Eliza Dushku është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja ka vite të tëra që po bë një karrierë prej artisteje në industrinë amerikane të filmit hollivudian. Bukuroshja...

Eliza Dushku është ngacmuar seksualisht kur ishte 12 vjeçe

para 9 muajve - Insajderi

Aktorja shqiptare Eliza Dushku është një tjetër emër i njohur që ka qenë e ngacmuar seksualisht. Eliza vetë ka treguar se në moshën 12-të vjeçare ka qenë e ngacmuar gjatë xhirimeve të filmit “True Lies”,...

Aktorja shqiptare e Holliwoodit rrëfen momentin kur ishte ngacmuar seksualisht në moshën 12-vjeçare

para 9 muajve - Periskopi

Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka rrëfyer momentin e saj kur ishte ngacmuar seksualisht nga një koordinatorët kryesorë të Holliwoodit Joel Krammer. Në atë kohë ajo i kishte pasur 12-vjeç,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK