http://kariera.mk

“The Economist”, vërehet përkeqësim i demokracisë në SHBA

më 1.2018 - MRT

"The Economist" ka publikuar raportin e radhës për gjendjen e demokracisë në 167 vende në botë.... "The Economist" ka publikuar raportin e radhës për gjendjen e demokracisë në 167 vende në botë. Sipas...

“The Economist” publiko raportin e demokracisë në botë

më 1.2018 - Alsat-M

Njësia e Inteligjencës e The Economist ka publikuar raportin e radhës për gjendjen e demokracisë në botë. 167 vende kanë kaluar në sitën e ekspertëve, që kanë nxjerrë përfundimet për vitin 2016. Ajo që...

The Economist: Demokracia e SHBA “e brishtë”, Shqipëria në vendnumëro

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Njësia e Inteligjencës e The Economist ka publikuar raportin e radhës për gjendjen e demokracisë në botë. 167 vende kanë kaluar në sitën e ekspertëve, që kanë nxjerrë përfundimet për vitin 2016. Ajo që...

Indeksi, demokracia amerikane kategorizohet “e brishtë”; Shqipëria në vendnumëro

më 1.2018 - Fol

Njësia e Inteligjencës e The Economist ka publikuar raportin e radhës për gjendjen e demokracisë në botë. 167 vende kanë kaluar në sitën e ekspertëve, që kanë nxjerrë përfundimet për vitin 2016. Ajo që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK