http://kariera.mk

Reinke i FMN: Qeveria të mos devijojë nga trajektorja fiskale

më 1.2018 - 24 ore

Flet Përfaqësuesi i Përhershëm i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), në Shqipëri, Jens Reinke: Rreziqet më të mëdha për ekonominë janë një devijim i politikave qeveritare nga rruga e tyre aktuale, veçanërisht...

Përfaqësuesi i i FMN në Shqipëri: Qeveria të mos devijojë nga trajektorja fiskale

më 1.2018 - BalkanWeb

TIRANE- Përfaqësuesi i Përhershëm i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) në Shqipëri, Jens Reinke, flet për rreziqet më të mëdha për ekonominë janë një devijim i politikave qeveritare nga rruga e tyre aktuale,...

Përfaqësuesi i i FMN në Shqipëri: Qeveria të mos devijojë nga trajektorja fiskale

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Përfaqësuesi i Përhershëm i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) në Shqipëri, Jens Reinke, flet për rreziqet më të mëdha për ekonominë janë një devijim i politikave qeveritare nga rruga e tyre aktuale, veçanërisht...

Banka Botërore: Ekonomia e Maqedonisë këtë vit me rritje prej 3,2 për qind

më 1.2018 - GazetaBlic

Rritja e ekonomisë së Maqedonisë gjatë këtij viti do të jetë 3,2 për qind, parashikoi Banka Botërore në raportin më të ri për perspektivat ekonomike. Sipas BB, në Maqedoni pas tejkalimit të krizës politike,...

BB: Ekonomia e Maqedonisë këtë vit me rritje prej 3,2 për qind

më 1.2018 - Gazeta e re

Rritja e ekonomisë së Maqedonisë gjatë këtij viti do të jetë 3,2 për qind, parashikoi Banka Botërore në raportin më të ri për perspektivat ekonomike. Sipas BB, në Maqedoni pas tejkalimit të krizës politike,...

BB: Ekonomia e Maqedonisë këtë vit me rritje prej 3,2 për qind

më 1.2018 - KosovaPress

Sipas BB, në Maqedoni pas tejkalimit të krizës politike, e cila pati ndikim në ekonominë, probleme kryesore mbeten papunësia, konsolidimi fiskal dhe mundësia për rritjen e deficitit fiskal për shkak të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK