http://kariera.mk

Toyota prezanton konceptin e supermakinës sportive

para 9 muajve - Koha.net

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

Toyota GR Super Sport Concept, nga pista në rrugë

para 9 muajve - Lajmi.net

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 Orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

Toyota prezanton konceptin e supermakinës sportive

para 9 muajve - Fol

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

Toyota prezanton konceptin e supermakinës sportive

para 9 muajve - Zhurnal

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

Toyota prezanton konceptin e supermakinës sportive

para 9 muajve - Infokusi

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

Toyota prezanton konceptin e supermakinës sportive

para 9 muajve - Gazeta Express

Toyota ka prezantuar në Sallonin e Tokios një model sportiv të jashtëzakonshëm. GR Super Sport Concept është një projekt i frymëzuar nga makina që garon në 24 orët e La Manshit. Ultra teknologjik, me një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK