http://kariera.mk

Shtërpca synon t’ia marr Prishtinës pronat në Brezovicë

para 9 muajve - GazetaBlic

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Shtërpca synon t’ia marr Prishtinës pronat në Brezovicë

para 9 muajve - Gazeta Express

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Brezovicë, Shtërpca synon t’ia marr pronat Prishtinës

para 9 muajve - Klan Kosova

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Ky është plani i ri i Lagjes së Muhaxherëve – 13.01.2018 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

Interesante

Çerdhet që nuk po funksionalizohen – 13.01.2018 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

Interesante

Çerdhet që nuk po funksionalizohen

para 9 muajve - Klan Kosova

Hapja e disa çerdheve me bazë  në komunitetet u premtua disa herë nga kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, por ato nuk janë funksionalizuar, njofton Klan Kosova. Se ku janë ato çerdhe dhe pse po vonon...

Koalicioni ndanë drejtoritë në Prishtinë, këta emra do t’i udhëheqin!

para 9 muajve - GazetaBlic

Zgjedhjet lokale në Prishtinë, bënë që disa nga drejtoritë komunale edhe të ndërrojnë shefin. Se cilët janë tani drejtorët e rijnë, por edhe ata që do vazhdojnë punën e njëjtë dhe si janë ndarë këto nga...

Koalicioni ndanë drejtoritë – këta emra do t’i udhëheqin

para 9 muajve - Klan Kosova

Zgjedhjet lokale në Prishtinë, bënë që disa nga drejtoritë komunale edhe të ndërrojnë shefin, njofton Klan Kosova. Se cilët janë tani drejtorët e rijnë, por edhe ata që do vazhdojnë punën e njëjtë dhe...

Koalicioni ndanë drejtoritë – këta emra do t’i udhëheqin – 13.01.2018 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

Interesante

“Sport Marketing” kërkon investime në Brezovicë – 13.01.2018 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

Interesante

Koalicioni ndanë drejtoritë në Prishtinë, këta emra do t’i udhëheqin

para 9 muajve - Lajmi.net

Zgjedhjet lokale në Prishtinë, bënë që disa nga drejtoritë komunale edhe të ndërrojnë shefin, njofton Klan Kosova. Se cilët janë tani drejtorët e rijnë, por edhe ata që do vazhdojnë punën e njëjtë dhe...

“Sport Marketing” kërkon investime në Brezovicë – 13.01.2017 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

Interesante

“Sport Marketing” kërkon investime në Brezovicë

para 9 muajve - Klan Kosova

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

“Sport Marketing” kërkon investime në Brezovicë

para 9 muajve - Lajmi.net

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Koalicioni ndanë drejtoritë në Prishtinë, këta emra do t’i udhëheqin!

para 9 muajve - Infokusi

Zgjedhjet lokale në Prishtinë, bënë që disa nga drejtoritë komunale edhe të ndërrojnë shefin. Se cilët janë tani drejtorët e rijnë, por edhe ata që do vazhdojnë punën e njëjtë dhe si janë ndarë këto nga...

Shtërpca synon t’ia marr Prishtinës pronat në Brezovicë

para 9 muajve - Periskopi

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Shtërpca synon t’ia marr Prishtinës pronat në Brezovicë

para 9 muajve - Insajderi

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Shtërpca synon t’ia marr Prishtinës pronat në Brezovicë

para 9 muajve - Sovrani

Komuna e Shtërpcës, ka krijuar një komision për të bërë studim fizibiliteti në shtëpinë e gurit e cila gjendet në Brezovicë. Studimi do të bëhet për të nisur investimet në këtë vend që i takon ndërmarrjes...

Promo – Ju Flet Prishtina – 12.01.2018 – Klan Kosova

para 9 muajve - Klan Kosova

A po rrezikon komuna e Prishtinës ta humbasë një pronë të ndërmarrjes komunale “Sport Marketing” në Brezovicë? Kush është fajtor për këtë sipas zyrtarëve të kësaj kompanie të kryeqytetit? Cilat janë nevojat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK