http://kariera.mk

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK-në

para 9 muajve - Telegrafi

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Ndodhë edhe kjo në Kosovë: Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Bota Press

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Klan Kosova

Në disa rreshta të  librit “Drenica djep i UÇK-së  dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK

para 9 muajve - Albeu

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK’së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Vetarani i gjallë i UÇK-së e gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - GazetaBlic

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK’në

para 9 muajve - Lajmi.net

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK’së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK'në

para 9 muajve - Gazeta Express

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK’së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK-në

para 9 muajve - Almakos

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Kjo trimëreshë erdhi nga Tirana për të luftuar në Drenicë si ushtare e UÇK-së, por sot si është ajo

para 9 muajve - Presheva Jone

Jeta e Valentina Halitit ngjan vërtetë si një film, pa e menduar se jeta do ta befasonte e do t’i sjellte të papritura. Në një rrëfin ekskluziv  Valentina Haliti rrëfen jetën e saj. Një vajzë tiranase...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK’në

para 9 muajve - Infokusi

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK’së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër për UÇK’në

para 9 muajve - Gazeta e re

Në disa rreshta të librit “Drenica djep i UÇK’së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK’së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Në disa rreshta të librit “Drenica Djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Fakti Ditor

Në disa rreshta të librit “Drenica Djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i luftës e gjen vetën dëshmor në libër, ja çka thotë për autorin

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në disa rreshta të  librit “Drenica djep i UÇK-së  dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Bota Press

Në disa rreshta të  librit “Drenica Djep i UÇK-së  dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Si u bë që veterani i UÇK-së lexon veten në një libër se ra dëshmorë

para 9 muajve - Insajderi

Në disa rreshta të  librit “Drenica djep i UÇK-së  dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij si dëshmorë. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk...

Vetarani i gjallë i UÇK’së e gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Sovrani

Në disa rreshta të  librit “Drenica djep i UÇK-së dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Veterani i gjallë e gjen veten dëshmor në një libër

para 9 muajve - Periskopi

Në disa rreshta të  librit “Drenica Djep i UÇK-së  dhe Batalioni I”, Skënder Gjeli e pa edhe emrin e tij. Ish-ushtari i UÇK-së në zonën e Drenicës u habit kur gjeti veten në të, jo pse nuk është meritor,...

Si të rrisim vetëbesimin

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një libër me shembuj konkretë të trajtuar nga studimi i personalitetit dhe i jetës së përditshme te njerëzit, si dhe një thirrje e veçantë për femrat që shpesh janë viktima të mungesës së besimit në burimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK