http://kariera.mk

Lansohet Bentley Bentayga V8 i ri me çmim fillestar 153 mijë euro

më 1.2018 - Koha.net

Bentley ka zbuluar një variant të ri V8 me benzinë të SUV të saj, Bentayga. Ky version qëndron në mes të rangut të Bentayga me një çmim prej 153 mijë euro kur të dalë në shitje në mars të 2018-ës. Ky motor...

Lansohet Bentley Bentayga V8 i ri me çmim fillestar 153 mijë euro

më 1.2018 - Gazeta Express

Bentley ka zbuluar një variant të ri V8 me benzinë të SUV të saj, Bentayga. Ky version qëndron në mes të rangut të Bentayga me një çmim prej 153 mijë euro kur të dalë në shitje në mars të 2018-ës. Ky motor...

Lansohet Bentley Bentayga V8 i ri me çmim fillestar 153 mijë euro

më 1.2018 - Zhurnal

Bentley ka zbuluar një variant të ri V8 me benzinë të SUV të saj, Bentayga. Ky version qëndron në mes të rangut të Bentayga me një çmim prej 153 mijë euro kur të dalë në shitje në mars të 2018-ës. Ky motor...

Lansohet Bentley Bentayga V8 i ri me çmim fillestar 153 mijë euro

më 1.2018 - Infokusi

Bentley ka zbuluar një variant të ri V8 me benzinë të SUV të saj, Bentayga. Ky version qëndron në mes të rangut të Bentayga me një çmim prej 153 mijë euro kur të dalë në shitje në mars të 2018-ës. Ky motor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK