http://kariera.mk

Prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së fëmijëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

Prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së fëmijëve

para 11 muajve - Zhurnal

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

Prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së fëmijëve

para 11 muajve - Ina

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

Prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së fëmijëve

para 11 muajve - Opinion

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

Prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së fëmijëve

para 11 muajve - Fol

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

Mbrojtja e femijëve, prodhohen sensorët për zbulimin e vendndodhjes së tyre

para 11 muajve - Syri

Frika më e madhe e çdo prindi është humbja e fëmijëve, ndaj pothuajse gjithmonë i shoqërojnë në shkollë apo në këndin e lojrave. Por me aplikacionin e ri Monkey KID Sensor nuk është nevoja që të shqetësoheni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK