http://kariera.mk

20-vjeçari fitoi 451 milionë follarë në loto

para 9 muajve - Lajmi.net

Një 20-vjeçar nga Florida është fituesi i vetëm i 451 milionë dollarëve i një lotarie xhekpot, sipas BBC. Shane Missle kapi pesë numrat dhe një bonus duke shënuar fitoren e katërt më të madhe në historinë...

20-vjeçari fitoi 451 milionë follarë në loto

para 9 muajve - AlbPortali

Shane Missle kapi pesë numrat dhe një bonus duke shënuar fitoren e katërt më të madhe në historinë e kësaj loje në SHBA. Loading... Ai zgjodhi të merrte një pagesë prej 282 milionë USD njëherësh në vend...

Kush është 20-vjeçari që fitoi 451 milionë dollarë në Amerikë

para 9 muajve - TV Koha

Një 20-vjeçar nga Florida është fituesi i vetëm i 451 milionë dollarëve i një lotarie xhekpot, sipas BBC. Shane Missle kapi pesë numrat dhe një bonus duke shënuar fitoren e katërt më të madhe në historinë...

20-vjeçari fiton 451 milionë dollarë në loto, pensionohet nga puna

para 9 muajve - Insajderi

Një 20-vjeçar nga Florida thotë se planifikon “të argëtohet” pasi fitoi 451 milionë dollarë në lotari. Shane Missler qëlloi pesë numra dhe një top bonus për të fituar lotarinë e katërt më të madhe në historinë...

20-vjeçari fiton 451 milionë dollarë në loto, pensionohet nga puna

para 9 muajve - Albinfo

Ai pranoi të marrë 282 milionë përnjëherësh, në vend të shumës më të madhe por në periudhë më afatgjate Një 20-vjeçar nga Florida thotë se planifikon “të argëtohet” pasi fitoi 451 milionë dollarë në lotari....

20-vjeçari që “doli në pension”

para 9 muajve - RTV 21

Ai e pret me padurim të ardhmen Një 20-vjeçar nga Florida thotë se ka në plan të “ketë pak argëtim” pasi u emërua fitues i vetëm i një çmimi prej 451 milionë dollarësh. Shane Missler grumbulloi pesë numra...

Fitoi 451 milionë USD në loto, ja kush është fatlumi në Florida

para 9 muajve - Syri

Një 20-vjeçar nga Florida është fituesi i vetëm i 451 milionë dollarëve i një lotarie xhekpot, sipas BBC, njofton Syri.net. Shane Missle kapi pesë numrat dhe një bonus duke shënuar fitoren e katërt më...

Milioneri i ri, 20-vjeçari fiton lotarinë 451 milionë Dollarë

para 9 muajve - AlbPortali

Një 20-vjeçar nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka fituar lotarinë prej 451 milionë Dollarësh. Loading... Shane Missler tha se tani ka në plan të argëtohet me këtë shumë marramendëse që ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK