http://kariera.mk

Kështu është The Wall, televizori i parë modular me microLed 146 inç

më 1.2018 - Telegrafi

Samsungu prezantoi The Wall, një televizor modular me microLed, i cili lejon një definicion më të mirë në ngjyra dhe tone më ndriçuese dhe të zezë më të thellë. Me teknologjinë microLed nuk kërkohet mekanizmi...

Kështu është The Wall, televizori i parë modular me microLed 146 inç

më 1.2018 - Almakos

Samsungu prezantoi The Wall, një televizor modular me microLed, i cili lejon një definicion më të mirë në ngjyra dhe tone më ndriçuese dhe të zezë më të thellë. Me teknologjinë microLed nuk kërkohet mekanizmi...

Samsung prezanton televizorin gjigant

më 1.2018 - Fol

Samsung ka prezantuar një model gjigant të TV me gjerësi 296 cm, në show-in e teknologjisë CES në Las Vegas. Këtë TV e ka emëruar “The Wall” (muri). Ai përmban ekran mikro-LED, i cili është alternativë...

Samsung prezanton TV gjigant

më 1.2018 - Klan Kosova

Samsung ka prezantuar një model gjigant të TV me gjerësi 296 cm, në show-in e teknologjisë CES në Las Vegas. Këtë TV e ka emëruar “The Wall” (muri). Ai përmban ekran mikro-LED, i cili është alternativë...

Televizor i masës së dhomës

më 1.2018 - RTV 21

Adhuruesit e filmit së shpejti do të jenë në gjendje të porositin një televizor modular të masës së dhomës Samsung në panairin CES në Las Vegas shfaqi një model me diagonale prej 3.7 metrash, por nuk njoftoi...

Prezantohet televizori i parë modular në botë me diagonale 3.7 metra

më 1.2018 - GazetaBlic

Adhuruesit e filmit së shpejti do të jenë në gjendje të porositin një televizor modular të masës së dhomës. Samsung në panairin CES në Las Vegas shfaqi një model me diagonale prej 3.7 metrash, por nuk...

Prezantohet televizori i parë modular në botë me diagonale 3.7 metra

më 1.2018 - Gazeta e re

Adhuruesit e filmit së shpejti do të jenë në gjendje të porositin një televizor modular të masës së dhomës. Samsung në panairin CES në Las Vegas shfaqi një model me diagonale prej 3.7 metrash, por nuk...

Prezantohet televizori i parë modular në botë me diagonale 3.7 metra

më 1.2018 - KosovaPress

Samsung në panairin CES në Las Vegas shfaqi një model me diagonale prej 3.7 metrash, por nuk njoftoi se sa kushton. Në Samsung thonë se ky është televizori i parë modular në botë me rezolucionin 4K. Për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK