http://kariera.mk

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune, ja detajet

para 9 muajve - GazetaBlic

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani . Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune, ja detajet …

para 9 muajve - Lajmi.net

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune, ja detajet …

para 9 muajve - Bota Press

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune, ja detajet

para 9 muajve - Infokusi

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune, ja detajet

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani . Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

Ambasada gjermane në Prishtinë ndryshon procedurat për vizë pune

para 9 muajve - Periskopi

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka bërë disa ndryshime në procedurat për aplikim, për vizë punë për në Gjermani . Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Ambasadës, bëhet e ditur se në vizat e punës për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK