http://kariera.mk

Samsung smartphone i paraparë i palosshëm u zbulua privatisht në CES 2018

para 11 muajve - Lajmi.net

Samsung njoftoi se zbuloi smartphonein e saj të parë të palosshëm në një takim privat në CES 2018. Në këtë ngjarje, Samsung njoftoi një numër të pajisjeve elektronike të tilla si TV të zgjuar, kompjuterë...

Samsung tregon kur do të prezantohet Galaxy S9

para 11 muajve - Lajmi.net

Samsung sapo konfirmoi atë që është dyshuar për disa javë, që smartfoni tjetër i tij kryesor do të zbulohet në Barcelonë të Spanjës në fund të shkurtit. Zërat e hershëm të Galaxy S9 thanë se Samsung kishte...

Samsung tregon kur do të prezantohet Galaxy S9

para 11 muajve - RTV 21

Fillimisht do të prezantohet në Spanjë Samsung sapo konfirmoi atë që është dyshuar për disa javë, që smartfoni tjetër i tij kryesor do të zbulohet në Barcelonë të Spanjës në fund të shkurtit. Zërat e hershëm...

Zyrtare/ Ja kur do të lançohet GALAXY S9

para 11 muajve - Fol

Së shpejti konkurrenti i iPhone X do të dalë në treg. Në datën 26 shkurt, në Kongresin Botëror të Celularëve i cili mbahet në Barcelonë, do të prezantohet telefoni i ri Samsung Galaxy S9. Zëdhënësi i Samsung,...

Rrjedhin gjitha detajet për Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Telegrafi

Kemi dëgjuar disa specifika të mundshme për telefonin e ri të Samsung – Galaxy S9, ndërsa telefoni do të bëhet zyrtar në Mobile World Congress muajin e ardhshëm. Tani një foto është shfaqur në Reddit e...

Rrjedhin gjitha detajet për Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Almakos

Kemi dëgjuar disa specifika të mundshme për telefonin e ri të Samsung – Galaxy S9, ndërsa telefoni do të bëhet zyrtar në Mobile World Congress muajin e ardhshëm. Tani një foto është shfaqur në Reddit e...

Zyrtare/ Ja kur do të lançohet GALAXY S9

para 11 muajve - Opinion

Së shpejti konkurrenti i iPhone X do të dalë në treg. Në datën 26 shkurt, në Kongresin Botëror të Celularëve i cili mbahet në Barcelonë, do të prezantohet telefoni i ri Samsung Galaxy S9. Zëdhënësi i Samsung,...

Zyrtare, ja data e debutimit të Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Gazeta e re

Bosi i Samsung Mobile DJ Koh konfirmoi se flagshipi i ardhshëm i Samsung, Galaxy S9 do të debutojë muajin e ardhshëm në Kongresin Mobil Botëror sipas një raporti të ZDNet. Raporti citon Dj Koh i cili nuk...

Samsung Galaxy A8 + (2018), përshtypjet e para

para 11 muajve - Lajmi.net

Telefoni inteligjent i Samsung Galaxy A8 + (2018) filloi në dhjetor 2017. Telefoni vjen me një ekran me prekje prej 6.00 inç me një rezolucion prej 1080 me 2220 piksela. Samsung Galaxy A8 + (2018) është...

Ja kur del në shitje Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Aktuale

Samsung do të zbulojë Galaxy S9, muajin e ardhshëm në Kongresin Botëror Mobil. Kongresi do të zhvillohet nga 26 shkurt deri në 1 mars të këtij viti, prandaj presin që zbulimi të bjerë diku në atë kohë....

Samsung debuton edhe me Galaxy On7 Prime

para 11 muajve - Zhurnal

Detaje rreth një modeli të ri të telefonit nga Samsung janë zbuluar, përkatësisht është Samsung Galaxy On7 Prime dhe telefoni do të fillojë të shitet në Indi së shpejti. Samsung Galaxy On7 Prime do të...

Samsung Galaxy S9 prezantohet në shkurt

para 11 muajve - Zhurnal

Samsung konfirmon se modeli i ardhshëm i Galaxy S do të dalë muajin e ardhshëm. Dj Koh, presidenti i divizionit mobile të kompanisë, konfirmon se Samsung Galaxy S9dhe Galaxy S9+ do të publikohet në Kongersin...

Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus, mësohet data e lansimit

para 11 muajve - Albeu

Adhuruesit e Samsung së shpejti do të kenë në duar Samsung Galaxy S9. Samsung Galaxy S9 (dhe një version më i madh S9 Plus ) do të lansohet në një shfaqje tregtare në shkurt dhe do të konkurojë "kokë më...

Del më në fund data kur do të lancohet Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Opinion

Samsung konfirmon se modeli i ardhshëm i Galaxy S do të dalë muajin e ardhshëm. Dj Koh, presidenti i divizionit mobile të kompanisë, konfirmon se Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9+ do të publikohet në Kongersin...

Samsung lanson Galaxy S9 muajin e ardhshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Samsung do të lansojë muajin e ardhshëm modelin e ri Galaxy S9, në Kongresin Botëror të Celularëve. Shefi i kompanisë së celularëve, DJ Koh, e konfirmoi këtë për ZGNet dje në CES. Koh nuk dha ndonjë datë...

Galaxy S9 prezantohet gjatë MWC 2018

para 11 muajve - GazetaBlic

Kompania Samsung konfirmoi sot se seria e telefonave të ardhshëm Galaxy S do të prezantohen kah fundi i muajit shkurt, gjatë ngjarjes MWC 2018, transmeton KosovaPress. DJ Koh, president i kompanisë mobile,...

Samsung lanson Galaxy S9 muajin e ardhshëm

para 11 muajve - Infokusi

Samsung do të lansojë muajin e ardhshëm modelin e ri Galaxy S9, në Kongresin Botëror të Celularëve. Shefi i kompanisë së celularëve, DJ Koh, e konfirmoi këtë për ZGNet dje në CES. Koh nuk dha ndonjë datë...

Ja kur del në shitje Samsung Galaxy S9

para 11 muajve - Sovrani

Samsung do të zbulojë Galaxy S9, muajin e ardhshëm në Kongresin Botëror Mobil. Kongresi do të zhvillohet nga 26 shkurt deri në 1 mars të këtij viti, prandaj presin që zbulimi të bjerë diku në atë kohë....

Samsung pritet të prezantojë Galaxy S9 në Shkurt

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Smartfoni flagship i radhës për Samsung pritet të jetë Galaxy S9, dhe sipas burimeve të TechSot.Al, kompania koreano-jugore do t’a prezantojë atë në 26 Shkurt, në ‘Mobile World Congress’, apo...

Ja kur do të prezantohet telefoni Galaxy S9

para 11 muajve - Gazeta e re

Kompania Samsung konfirmoi sot se seria e telefonave të ardhshëm Galaxy S do të prezantohen kah fundi i muajit shkurt, gjatë ngjarjes MWC 2018 DJ Koh, president i kompanisë mobile, zbuloi këtë gjatë panairit...

I futi në ujë me kripë, ja çfarë ndodhë me iPhone dhe Samsung

para 11 muajve - Sovrani

Në rrjetin social Youtube, është shpërndarë një video, ku është bërë një test në ujë me kripë mes iPhone 8 dhe Samsung Galaxy S8, transmeton Sovrani.info. Se çfarë ndodh shikoni videon: Facebook Twitter Google Plus

Galaxy S9 prezantohet gjatë MWC 2018

para 11 muajve - KosovaPress

DJ Koh, president i kompanisë mobile, zbuloi këtë gjatë panairit CES në Las Vegas. Ai shtoi se gjatë MWC-së në Barcelonë do të publikohet edhe data e fillimit të shitjes së pajisjeve të serisë Galaxy S9....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK