http://kariera.mk

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Telegrafi

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Gazeta Express

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Dhjetëra viktima nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Shenja

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Infokusi

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Fakti Ditor

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Dhjetëra viktima nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - AlbPortali

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - GazetaBlic

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Arrin në 18 numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës në Kaliforni

më 1.2018 - Zëri i Amerikës

Numri i viktimave nga rrëshqitjet e baltës që kanë rrënuar një qytet të Kalifornisë, është rritur në 18, ndërsa ekipet e shpëtimit vazhdojnë të kërkojnë për shtatë persona që mbeten të zhdukur. Po veniten...

Kaliforni, rritet numri i viktimave

më 1.2018 - Vizion Plus

Skuadrat e shpëtimit në jug të Kalifornisë po vazhdojnë përpjekjet për nxjerrjen e trupave që kanë mbetur poshtë gërmadhave dhe baltës, pas rrëshqitjeve të dherave dhe përmbytjeve që goditën vendin një...

Kaos në Kaliforni, 18 viktima nxirren nga balta

më 1.2018 - Portalb

Përmbytjet masive të ndodhura ditët e fundit në Kaliforni, kanë sjellë vdekjen e 18 personave, ndërsa po punohet ende për të nxjerrë të tjera kufoma që kanë mbetur poshtë gërmadhave dhe baltës. Autoritetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK