http://kariera.mk

Prindërit nuk i pranonin të dashurën, adoleshenti blen eksploziv për t’i vrarë

para 9 muajve - Opinion

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - Lajm

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - GazetaBlic

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë . Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - Gazeta Express

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - Infokusi

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë . Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu bombë të telekomanduar për të vrarë prindërit për shkak të të dashurës

para 9 muajve - Fakti Ditor

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Adoleshenti bleu bombë për të vrarë prindërit, do të shokoheni nga arsyeja

para 9 muajve - Periskopi

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk miratoi të dashurën e tij të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

19-vjeçari blen një makinë bombë për të vrarë prindërit, se nuk i pëlqenin të dashurën

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një student i cili bleu një “makinë bombë” në internet në një komplot për të vrarë prindërit e tij nga India, sepse nuk e pëlqenin të dashurën e tij të bardhë, është dënuar me tetë vjet burg. Sipas “Daily...

Djali blen bombë për të vrarë prindërit e tij, i refuzuan të dashurën

para 9 muajve - InfoShqip

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk pranoi të dashurën e tij, të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Djali blen bombë për të vrarë prindërit e tij, i refuzuan të dashurën

para 9 muajve - NOA

Një adoleshent bleu një bombë të telekomanduar nga larg për të vrarë prindërit e tij, pasi mamaja nuk pranoi të dashurën e tij, të racës së bardhë. Gurtej Singh Randhawa, 19 vjeç, i cili ishte pranuar...

Bleu një “bombë makine” për të vrarë prindërit e tij, sepse nuk e pëlqenin të dashurën e tij të bardhë

para 9 muajve - Telegrafi

Një student i cili bleu një “bombë makine” në internet në një komplot për të vrarë prindërit e tij Sikh nga India, sepse nuk e pëlqenin të dashurën e tij të bardhë, është burgosur për tetë vjet. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK