http://kariera.mk

Lufta civile në Siri, tjetër sulm me armë kimike

para 9 muajve - Telegrafi

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Lufta civile në Siri, tjetër sulm me armë kimike

para 9 muajve - Koha.net

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Lufta civile në Siri, tjetër sulm me armë kimike

para 9 muajve - Lajmi.net

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Regjimi i Asadit sulmon Gutën Lindore me gaz klorin

para 9 muajve - Gazeta e re

Regjimi i Bashar al Asadit në Siri ka ndërmarrë sulm me gaz klorin ndaj vendbanimeve civile në rajonin e Gutës Lindore e cila ndodhet nën rrethim Sipas informacioneve që ekipet e mbrojtjes civile kanë...

Lufta civile në Siri, tjetër sulm me armë kimike

para 9 muajve - Klan Kosova

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - GazetaBlic

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - Gazeta Express

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - Shenja

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - AlbPortali

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Loading... Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën...

Lufta civile në Siri, tjetër sulm me armë kimike

para 9 muajve - Fakti Ditor

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - Bota Press

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - Sovrani

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Tjetër sulm me armë kimike në Siri

para 9 muajve - Periskopi

Një sulm me gaz klorin u krye në një zonë rebele të rrethuar nga forcat qeveritare në rrethinat e Damaskut. Njerëzit në Gutën Lindore, e cila prej kohësh bombardohet përditë, raportuan për erën e rëndë...

Regjimi i Asadit sulmon Gutën Lindore me gaz klorin

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv GUTA LINDORE/ANKARA (AA) - Regjimi i Bashar al Asadit në Siri ka ndërmarrë sulm me gaz klorin ndaj vendbanimeve civile në rajonin e Gutës Lindore e cila ndodhet nën rrethim, transmeton Anadolu...

Ushtarët e regjimit të Asadit plaçkitje në varrezat e të krishterëve

para 9 muajve - Portalb

Ushtarët e regjimit të Bashar al Asadit në Siri kanë shkatërruar varrezat e të krishterëve në Gutën Lindore, raporton Anadolu Agency (AA). Një varrezë e të krishterëve në rajonin Haresta të Gutës Lindore...

Ushtarët e regjimit të Asadit plaçkitje në varrezat e të krishterëve

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv GUTA LINDORE/ANKARA - Mohamad Misto / Adham Kako Ushtarët e regjimit të Bashar al Asadit në Siri kanë shkatërruar varrezat e të krishterëve në Gutën Lindore, raporton Anadolu Agency (AA)....

Ushtarët e regjimit të Asadit plaçkitje në varrezat e të krishterëve

para 9 muajve - Gazeta e re

Një varrezë e të krishterëve në rajonin Haresta të Gutës Lindore në kryeqytetin e Sirisë, Damask, që ndodhet nën bllokadën e regjimit të Asadit dhe mbështetësve të tij, u plaçkit nga trupat e regjimit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK