http://kariera.mk

Tjetër goditje për call center; Italia miraton masa të reja shtrënguese

më 1.2018 - Gazeta e re

Kompanitë e sektorit call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron...

Italia, të tjera masa shtrënguese për “call center”

më 1.2018 - Klan

Tregu i kompanive “Call Center” në Shqipëri vijon të marrë goditje nga Italia. Në ligjin e buxhetit të vitit 2018-të, parlamenti italian miratoi masa të tjera shtrënguese, përveç atyre që vendosi një vit...

Tjetër goditje për call center; Italia miraton masa të reja shtrënguese, kompanitë në Shqipëri në vështirësi

më 1.2018 - BalkanWeb

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Italia shtrëngon masat për Call Center, kompanitë në Shqipëri në vështirësi

më 1.2018 - Syri

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Italia i jep tjetër goditje kompanive call center në Shqipëri

më 1.2018 - Gazeta Tema

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Italia shtrëngon masat për Call Center, kompanitë në Shqipëri në vështirësi

më 1.2018 - Sot News

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Ç'do ndodhë me 25 mijë të punësuar? Italia i jep goditjen finale Call Centerave

më 1.2018 - Albeu

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Tjetër goditje e FORTË për Call Center-at në Shqipëri, priten largime masive

më 1.2018 - Gazeta Express

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Goditje e fortë për Call Center-at në Shqipëri, priten largime masive

më 1.2018 - GazetaBlic

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

“Call Center” në Shqipëri në vështirësi, Italia miraton masa të tjera shtrenguese

më 1.2018 - Java News

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

‘Goditje’ për Call Center-at në Shqipëri, ja çka pritet

më 1.2018 - Periskopi

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Tjetër goditje për call center; Italia miraton masa të reja shtrënguese, kompanitë në Shqipëri në vështirësi

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Tjetër goditje për call center; Italia miraton masa të reja shtrënguese, kompanitë në Shqipëri në vështirësi

më 1.2018 - 24 ore

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

Tjetër goditje e forte për Call Center-at në Shqipëri, priten largime masive

më 1.2018 - AlbPress

Share This Tags Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian...

Goditje e fortë për Call Center-at në Shqipëri, priten largime masive

më 1.2018 - Sovrani

Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e shtohet. Në dhjetor 2017, një tjetër ligj i kaluar me buxhetin italian detyron që të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK