http://kariera.mk

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

para 9 muajve - BalkanWeb

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Putin akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnit

para 9 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

para 9 muajve - Portalb

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman nuk siguroi fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Portalb

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar, shkruan REL. Me më shumë se 93 për...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Lajmi.net

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Çeki, Zeman kryeson pas rezultateve të pjesshme të presidencialeve

para 9 muajve - Alsat-M

Presidenti çek në ikje, pro-rusi Milos Zeman, veteran i së majtës u pozicionua sot në krye të raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale, pas numërimit të thuajse 30 për qind të fletëve të votimit. Zeman,...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

para 9 muajve - Shenja

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Koha.net

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raundin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 90 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Infokusi

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

para 9 muajve - AlbPortali

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman përballet me pro-evropianin Drahos në raundin e dytë presidencial

para 9 muajve - KosovaPress

Pas numërimit të 99,03 për qind të votave, Zeman 73 vjeç i njohur gjithashtu për qëndrimet pro-kineze dhe anti-myslimane mori 38,77 për qind të votave, njoftoi Zyra Kombëtare e Statistikave, përpara Drahos...

Çeki, dita e dytë e zgjedhjeve presidenciale

para 9 muajve - Portalb

Votuesit e Republikës Çeke u janë drejtuar kutive të votimit gjatë ditës së sotme, në ditën e dytë të zgjedhjeve presidenciale në këtë vend. Presidenti akual, Milos Zeman është duke garuar me nëntë kandidatë...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

para 9 muajve - Insajderi

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raundin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Në Çeki po mbahet dita e dytë e zgjedhjeve presidenciale

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Votuesit e Republikës Çeke u janë drejtuar kutive të votimit gjatë ditës së sotme, në ditën e dytë të zgjedhjeve presidenciale në këtë vend. Presidenti akual, Milos Zeman është duke garuar me nëntë kandidatë...

VIDEO/Gjysmë e zhveshur, një grua sulmon Presidentin e Republikës Çeke gjatë votimit

para 9 muajve - TV Koha

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”. Incidenti ndodhi teksa ai po votonte në raundin e parë të zgjedhjeve...

Video-incident/ Gruaja topless sulmon Presidentin çek “Zeman, zuskë e Putinit”

para 9 muajve - Opinion

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”. Incidenti ndodhi teksa ai po votonte në raundin e parë të zgjedhjeve...

FOTO/Zgjedhjet presidenciale në Çeki, favorit kandidati pro-rus...

para 9 muajve - Syri

Çekët po zgjedhin presidentin e ri të vendit. Tetë kandidatë shpresojnë të largojnë nga detyra udhëheqësin aktual në qendër të shumë polemikave. Presidenti Milos Zeman, 73 vjeç, po kërkon një mandat të...

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Ina

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Votoni për Putin, t’ju dhurojmë një Iphone! Plas blerja e Votës në Rusi

para 9 muajve - InfoShqip

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një iPhone ose një iPad. Sipas një dokumenti të Kremlinit të botuar nga mediat vendase, ky është një ndër opsionet që Kremlini...

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

FOTO/ Presidenti çek sulmohet nga 'Femen': Zeman, prostitutë e Putinit!

para 9 muajve - Syri

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga 'Femen': Zeman, prostitutë e Putinit!

para 9 muajve - Syri

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Votoni për Putin, t’ju dhurojmë një Iphone – plas blerja e Votës në Rusi

para 9 muajve - Gazeta Express

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një iPhone ose një iPad. Sipas një dokumenti të Kremlinit të botuar nga mediat vendase, ky është një ndër opsionet që Kremlini...

Presidentin çek e sulmojnë. Një grua e quan prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Java News

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, kur ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Lajm

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Infokusi

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua

para 9 muajve - Sovrani

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Nëse votoni për Putinin, fitoni një iPhone

para 9 muajve - Gazeta Tema

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një iPhone ose një iPad. Sipas një dokumenti të Kremlinit të botuar nga mediat vendase, ky është një ndër opsionet që Kremlini...

Çeki: Presidenti anti-imigracion, favorit për rizgjedhje

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

PRAGUE — Çekët po zgjedhin presidentin e ri të vendit. Tetë kandidatë shpresojnë të largojnë nga detyra udhëheqësin aktual në qendër të shumë polemikave. Presidenti Milos Zeman, 73 vjeç, po kërkon një...

Votoni për Putin, t’ju dhurojmë një Iphone – plas blerja e Votës në Rusi

para 9 muajve - AlbPortali

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një iPhone ose një iPad. Sipas një dokumenti të Kremlinit të botuar nga mediat vendase, ky është një ndër opsionet që Kremlini...

​Gruaja proteston e zhveshur para presidentit

para 9 muajve - RTV 21

Ajo del e zhveshur kur presidenti hyri të votonte Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi...

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

para 9 muajve - Zhurnal

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

para 9 muajve - Telegrafi

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

​Gruaja proteston e zhveshur para këtij presidentit

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi e zhveshur përball tij, duke thirrur në gjuhën angleze...

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

para 9 muajve - Koha.net

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Edhe në Rusi nis blerja e votës/ Kush voton fiton një...

para 9 muajve - Syri

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një i-Phone ose një i-Pad. Mediat vendase i referohen një dokumenti të Kremlinit, sipas të cilit ky është një nga opsionet...

​Gruaja proteston e zhveshur para këtij presidentit

para 9 muajve - Infokusi

Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi e zhveshur përball tij, duke thirrur në gjuhën angleze...

VIDEO/ Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

para 9 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Nëse votoni për Putinin, fitoni një iPhone

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Rusët që do të shkojnë të votojnë në muajin mars do të kenë mundësinë të fitojnë një iPhone ose një iPad. Sipas një dokumenti të Kremlinit të botuar nga mediat vendase, ky është një ndër opsionet që Kremlini...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

para 9 muajve - Zhurnal

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

para 9 muajve - Koha.net

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

​Gruaja proteston e zhveshur para presidentit çek

para 9 muajve - KosovaPress

Gruaja doli nga turma e gazetarëve në një qendër votimi në Pragë, duke qëndruar për ballë presidentit Zeman, i cili ishte duke përgatitur dokumentin e identifikimit për të votuar, raporton Reuters. Ajo...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

para 9 muajve - Alsat-M

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Putin akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

para 9 muajve - Portalb

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus, transmeton...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Putin e akuzon Washingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - Koha.net

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin e akuzon Uashingtonin

para 9 muajve - Medial

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale,...

Putin e akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - Portalb

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale,...

Putin akuzon Uashingtonin: Po mbështet kundërshtarin tim

para 9 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin e akuzon Uashingtonin

para 9 muajve - Politiko

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin e akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin e akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - Almakos

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin e akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - Shenja

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin akuzon Amerikën se po përkrah kundërkandidatin e tij për president

para 9 muajve - Periskopi

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Akuza e Putin: SHBA po mbështet kundërshtarin tim politik

para 9 muajve - Java News

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Zgjedhjet çeke: Milos Zeman, presidenti politikisht jo-korrekt e anti-musliman po ndan kombin

para 9 muajve - Te Sheshi

Çekët shkojnë në votime këtë fundjavë për raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale. Votimi dyditor po shihet si referendum për kandidatin 73-vjeçar, i njohur për deklaratat e drejtpërdrejta e kontraverse,...

Putin e akuzon Uashingtonin për mbështetje të Navalnyt

para 9 muajve - AlbPortali

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

Putin akuzon Uashingtonin: Po mbështet kundërshtarin tim

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka pretenduar se luftëtari kundër korrupsionit në Rusi, Aleksei Navalny, është mbështetur nga Shtetet e Bashkuara për synimin e tij për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK