http://kariera.mk

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të zhdukurve në Kaliforni

më 1.2018 - Gazeta Express

Ekipet e shpëtimit po vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e shtatë personave të zhdukur. Kërkimet po kryhen mes baltës e gurëve, që përfshin disa shtëpi në Santa Barbara të Kalifornisë, kur një javë më parë...

Mes baltës e gurëve vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të zhdukurve

më 1.2018 - RTV 21

Rreth 2000 persona janë përfshirë në kërkime Ekipet e shpëtimit po vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e shtatë personave të zhdukur. Kërkimet po kryhen mes baltës e gurëve, që përfshin disa shtëpi në Santa...

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të zhdukurve në Kaliforni

më 1.2018 - Gazeta e re

Ekipet e shpëtimit po vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e shtatë personave të zhdukur. Kërkimet po kryhen mes baltës e gurëve, që përfshin disa shtëpi në Santa Barbara të Kalifornisë, kur një javë më parë...

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të zhdukurve në Kaliforni

më 1.2018 - KosovaPress

Kërkimet po kryhen mes baltës e gurëve, që përfshin disa shtëpi në Santa Barbara të Kalifornisë, kur një javë më parë si pasojë e stuhisë dhe reshjeve të shiut pati rrëshqitje të dheut, duke marrë jetën...

Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e të zhdukurve në Kaliforni

më 1.2018 - Periskopi

Ekipet e shpëtimit po vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e shtatë personave të zhdukur. Kërkimet po kryhen mes baltës e gurëve, që përfshin disa shtëpi në Santa Barbara të Kalifornisë, kur një javë më parë...

Zona i ngjante një fushëbeteje të një lufte të tmerrshme: Katastrofa që lanë pas rrëshqitjet në Kaliforni

më 1.2018 - Indeks.mk

Rrugët u kthyen në lumenj të zhurmshëm. Ndërtesat u përmbytën me mbeturina. Makinat e braktisura u mbushën me baltë. Ndërsa Kalifornia jugore është angazhuar në pastrimin e asaj që lanë pas zjarret shkatërruese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK