http://kariera.mk

Facebook i jep fund aplikacionit të njohur

më 1.2018 - Te Sheshi

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u prit të debutonte në tërë...

Facebook i jep fund aplikacionit të njohur

më 1.2018 - Periskopi

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual”Facebook M”. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u prit të debutonte në tërë...

Facebook do të ofrojë rubrikën ‘Today In’

më 1.2018 - Zhurnal

Rrjeti social Facebook po teston që brenda aplikacionit të ofrojë një rubrikë të re, e cila do të përbëhet tërësisht nga lajmet lokale, ngjarjet dhe njoftimet. Sipas ReCode, përcjell Telegrafi, kjo hapësirë...

Facebook i jep fund aplikacionit të njohur

më 1.2018 - Albeu

Rrjeti më i madh social " Facebook " i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual " Facebook M". Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u prit të debutonte në...

Facebook i jep fund aplikacionit të njohur

më 1.2018 - Shenja

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual”Facebook M”. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe u prit të debutonte në tërë...

Rubrika e re e Facebook, me siguri do t’ju pëlqejë

më 1.2018 - Bota.al

Rrjeti social Facebook po teston që brenda aplikacionit të ofrojë një rubrikë të re, e cila do të përbëhet tërësisht nga lajmet lokale, ngjarjet dhe njoftimet. Sipas ReCode, përcjell Telegrafi, kjo hapësirë...

Facebook i jep fund shërbimit të njohur: Ishte eksperiment

më 1.2018 - BalkanWeb

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”, i cili ishte prezantuar në gushtin e 2015-së, shkruan BBC. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet...

Facebook do të ofrojë rubrikën ‘Today In’

më 1.2018 - Telegrafi

Rrjeti social Facebook po teston që brenda aplikacionit të ofrojë një rubrikë të re, e cila do të përbëhet tërësisht nga lajmet lokale, ngjarjet dhe njoftimet. Sipas ReCode, përcjell Telegrafi, kjo hapësirë...

Facebook vendos M asistentin dixhital

më 1.2018 - Lajmi.net

Rrjeti online tërheq pullën në ndihmësin e tij virtual M, i cili ishte në dispozicion përmes Messenger në Facebook në një version beta. Softueri mund të përdoret nga përdoruesit e Facebook Messenger për...

Facebook do të ofrojë rubrikën ‘Today In’

më 1.2018 - Almakos

Rrjeti social Facebook po teston që brenda aplikacionit të ofrojë një rubrikë të re, e cila do të përbëhet tërësisht nga lajmet lokale, ngjarjet dhe njoftimet. Sipas ReCode, përcjell Telegrafi, kjo hapësirë...

Facebook shuan shërbimin ‘Facebook M’

më 1.2018 - Telegrafi

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”, i cili ishte prezantuar në gushtin e 2015-së, shkruan BBC, përcjell Telegrafi. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm...

Facebook i jep fund shërbimit të njohur: Ishte eksperiment

më 1.2018 - Gazeta Tema

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”, i cili ishte prezantuar në gushtin e 2015-së, shkruan BBC. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm vetëm në Shtetet...

Facebook vret asistentin virtual M

më 1.2018 - Sovrani

Facebook M, asistenti virtual të rrjetit social i prezantuar në Gusht të 2015-ës, dha lamtumirën. Ky asistent i cili ishte i disponueshëm përmes një roboti komunikimi në Facebook Messenger vetëm në SHBA,...

Facebook shuan shërbimin ‘Facebook M’

më 1.2018 - Sovrani

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”, i cili ishte prezantuar në gushtin e 2015-së, shkruan BBC, përcjell Telegrafi. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm...

Facebook shuan shërbimin ‘Facebook M’

më 1.2018 - Almakos

Rrjeti më i madh social “Facebook” i ka dhënë lamtumirën asistentit virtual “Facebook M”, i cili ishte prezantuar në gushtin e 2015-së, shkruan BBC, përcjell Telegrafi. Ky asistent virtual ishte i disponueshëm...

Facebook vret asistentin virtual M

më 1.2018 - Infokusi

Facebook M, asistenti virtual të rrjetit social i prezantuar në Gusht të 2015-ës, dha lamtumirën. Ky asistent i cili ishte i disponueshëm përmes një roboti komunikimi në Facebook Messenger vetëm në SHBA,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK