http://kariera.mk

Mijëra vetë në protestë në Austri: Mos lejoni qeverisjen e nazistëve!

më 1.2018 - Syri

Disa protestues kanë dalë dje në rrugët e Vjenës duke bërë thirrje që të bojkotohet qeveria e re e së djathtës në Austri nga pjesa tjetër e Evropës, transmeton Reuters. Sipas policisë rreth 20,000 persona...

Mijëra persona protestojnë kundër qeverisjes së re në Austri

më 1.2018 - Klan Kosova

Disa protestues kanë dalur sot në rrugët e Vjenës duke bërë thirrje që të bojkotohet qeveria e re e së djathtës në Austri nga pjesa tjetër e Evropës, transmeton Reuters. Sipas policisë rreth 20,000 persona...

Mijëra persona protestojnë kundër qeverisjes së re në Austri

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Disa protestues kanë dalur sot në rrugët e Vjenës duke bërë thirrje që të bojkotohet qeveria e re e së djathtës në Austri nga pjesa tjetër e Evropës, transmeton Reuters. Sipas policisë rreth 20,000 persona...

Mijëra persona protestojnë kundër qeverisjes së re në Austri

më 1.2018 - Lajmi.net

Disa protestues kanë dalur sot në rrugët e Vjenës duke bërë thirrje që të bojkotohet qeveria e re e së djathtës në Austri nga pjesa tjetër e Evropës, transmeton Reuters. Sipas policisë rreth 20,000 persona...

Protesta kundër qeverisjes së re në Austri

më 1.2018 - Periskopi

Disa protestues kanë dalur sot në rrugët e Vjenës duke bërë thirrje që të bojkotohet qeveria e re e së djathtës në Austri nga pjesa tjetër e Evropës, transmeton Reuters. Sipas policisë rreth 20,000 persona...

Qeveria e re në Austri, mijëra protestues derdhen në shesh

më 1.2018 - Java News

Protesters hold banners and placards during a demonstration against a coalition between Austrian Peoples Party (OeVP) and right-wing Austrian Freedom Party (FPOe) on December 14, 2017 outside the parliament...

Novosibirsk, qyteti më i kufizuar për protesta në Rusi

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Disa aktivistë për të drejtat e njeriut, kanë thënë se protestat publike dhe aktivitetet e tjera të ngjashme janë ndaluar në më shumë se gjysmën e territorit të qytetit të tretë më të madh në Rusi, Novosibirsk....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK