http://kariera.mk

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - Telegrafi

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - BalkanWeb

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Presidenti i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - Sovrani

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - Portalb

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - Zëri i Amerikës

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman nuk siguroi fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Portalb

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar, shkruan REL. Me më shumë se 93 për...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - GazetaBlic

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Lajmi.net

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Çeki, Zeman kryeson pas rezultateve të pjesshme të presidencialeve

më 1.2018 - Alsat-M

Presidenti çek në ikje, pro-rusi Milos Zeman, veteran i së majtës u pozicionua sot në krye të raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale, pas numërimit të thuajse 30 për qind të fletëve të votimit. Zeman,...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - Shenja

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Koha.net

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raundin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 90 për qind të votave...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Infokusi

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raudin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Presidenti pro-rus i Çekisë fiton raundin e parë të zgjedhjeve

më 1.2018 - AlbPortali

President aktual i Çekisë, Milos Zeman, fitoi raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale dhe tashmë do t’i duhet të përballet në balotazh me kandidatin Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave...

Zeman përballet me pro-evropianin Drahos në raundin e dytë presidencial

më 1.2018 - KosovaPress

Pas numërimit të 99,03 për qind të votave, Zeman 73 vjeç i njohur gjithashtu për qëndrimet pro-kineze dhe anti-myslimane mori 38,77 për qind të votave, njoftoi Zyra Kombëtare e Statistikave, përpara Drahos...

Çeki, dita e dytë e zgjedhjeve presidenciale

më 1.2018 - Portalb

Votuesit e Republikës Çeke u janë drejtuar kutive të votimit gjatë ditës së sotme, në ditën e dytë të zgjedhjeve presidenciale në këtë vend. Presidenti akual, Milos Zeman është duke garuar me nëntë kandidatë...

Zeman nuk siguron fitoren në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale në Çeki

më 1.2018 - Insajderi

Presidenti aktual i Çekisë, Milos Zeman, ka siguruar shumicën e votave në raundin e parë të votimeve për zgjedhjet presidenciale, mirëpo jo mjaftueshëm për të fituar. Me më shumë se 93 për qind të votave...

Në Çeki po mbahet dita e dytë e zgjedhjeve presidenciale

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Votuesit e Republikës Çeke u janë drejtuar kutive të votimit gjatë ditës së sotme, në ditën e dytë të zgjedhjeve presidenciale në këtë vend. Presidenti akual, Milos Zeman është duke garuar me nëntë kandidatë...

VIDEO/Gjysmë e zhveshur, një grua sulmon Presidentin e Republikës Çeke gjatë votimit

më 1.2018 - TV Koha

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”. Incidenti ndodhi teksa ai po votonte në raundin e parë të zgjedhjeve...

FOTO/Zgjedhjet presidenciale në Çeki, favorit kandidati pro-rus...

më 1.2018 - Syri

Çekët po zgjedhin presidentin e ri të vendit. Tetë kandidatë shpresojnë të largojnë nga detyra udhëheqësin aktual në qendër të shumë polemikave. Presidenti Milos Zeman, 73 vjeç, po kërkon një mandat të...

Video-incident/ Gruaja topless sulmon Presidentin çek “Zeman, zuskë e Putinit”

më 1.2018 - Opinion

Presidenti i Republikës Çeke, Milos Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”. Incidenti ndodhi teksa ai po votonte në raundin e parë të zgjedhjeve...

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Ina

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Gazeta Express

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

FOTO/ Presidenti çek sulmohet nga 'Femen': Zeman, prostitutë e Putinit!

më 1.2018 - Syri

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga 'Femen': Zeman, prostitutë e Putinit!

më 1.2018 - Syri

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidentin çek e sulmojnë. Një grua e quan prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Java News

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, kur ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Lajm

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Infokusi

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua

më 1.2018 - Sovrani

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Presidenti çek sulmohet nga një grua, quhet prostitutë e Putinit

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Çeki: Presidenti anti-imigracion, favorit për rizgjedhje

më 1.2018 - Zëri i Amerikës

PRAGUE — Çekët po zgjedhin presidentin e ri të vendit. Tetë kandidatë shpresojnë të largojnë nga detyra udhëheqësin aktual në qendër të shumë polemikave. Presidenti Milos Zeman, 73 vjeç, po kërkon një...

​Gruaja proteston e zhveshur para presidentit

më 1.2018 - RTV 21

Ajo del e zhveshur kur presidenti hyri të votonte Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi...

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

më 1.2018 - Zhurnal

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

më 1.2018 - Telegrafi

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

​Gruaja proteston e zhveshur para këtij presidentit

më 1.2018 - GazetaBlic

Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi e zhveshur përball tij, duke thirrur në gjuhën angleze...

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

më 1.2018 - Koha.net

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

​Gruaja proteston e zhveshur para këtij presidentit

më 1.2018 - Infokusi

Presidenti i Çekisë, Milos Zeman derisa ishte duke u përgatitur të votonte në sot në zgjedhjet presidenciale, një grua e hoqi këmishën e saj dhe qëndroi e zhveshur përball tij, duke thirrur në gjuhën angleze...

VIDEO/ Protestuesja e quan presidentin çek “prostitutë të Putinit”

më 1.2018 - Gazeta Liria

Presidenti i Republikës Çeke, Millosh Zeman, është sulmuar nga një protestuese gjysmë e zhveshur me fjalët “Zeman, prostitutë e Putinit”, derisa ai ka qenë duke votuar në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale....

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

më 1.2018 - Zhurnal

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

më 1.2018 - Koha.net

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

​Gruaja proteston e zhveshur para presidentit çek

më 1.2018 - KosovaPress

Gruaja doli nga turma e gazetarëve në një qendër votimi në Pragë, duke qëndruar për ballë presidentit Zeman, i cili ishte duke përgatitur dokumentin e identifikimit për të votuar, raporton Reuters. Ajo...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

më 1.2018 - Alsat-M

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

më 1.2018 - Portalb

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus, transmeton...

Në Çeki mbahen zgjedhjet presidenciale

më 1.2018 - Evropa e Lirë

Në Republikën e Çekisë po mbahen zgjedhjet presidenciale, në të cilat favorit konsiderohet presidenti aktual, Milos Zeman, 73 vjeçar, i cili e kundërshton imigrimin dhe shihet si politikan prorus. Në këto...

Zgjedhjet çeke: Milos Zeman, presidenti politikisht jo-korrekt e anti-musliman po ndan kombin

më 1.2018 - Te Sheshi

Çekët shkojnë në votime këtë fundjavë për raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale. Votimi dyditor po shihet si referendum për kandidatin 73-vjeçar, i njohur për deklaratat e drejtpërdrejta e kontraverse,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK