http://kariera.mk

Kush (nuk) ishte Skëndërbeu?

më 1.2018 - RTSH

2018 është shpallur nga qeveria Viti Mbarë Kombëtar i Skëndërbeut, një figurë emblematike që e njohim më së shumti nga tekstet shkollore të historisë. Në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi...

“Përballë” – Skënderbeu që (nuk) njohim…

më 1.2018 - Ina

Në Vitin Mbarëkombëtar të Skëndërbeut, studiuesit thonë se duhen riparë tekstet shkollore të historisë. Gjatë një diskutimi mbi figurën e Heroit tonë Kombëtarë në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi...

Studiuesit: Skënderbeu i teksteve mësimore, ngjall nënvlerësim. Të vendoset në kontekstin e kohës

më 1.2018 - BalkanWeb

Në Vitin Mbarëkombëtar të Skënderbeut, studiuesit thonë se duhen riparë tekstet shkollore të historisë. Gjatë një diskutimi mbi figurën e Heroit tonë Kombëtarë në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi...

“Përballë” – Skënderbeu që (nuk) njohim…

më 1.2018 - RTSH

Në Vitin Mbarëkombëtar të Skëndërbeut, studiuesit thonë se duhen riparë tekstet shkollore të historisë. Gjatë një diskutimi mbi figurën e Heroit tonë Kombëtarë në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi...

Skënderbeu, frymëzues i një epoke historike

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Prof. Dr. Pajtim RIBAJ Skënderbeun, frymëzues i një epoke historike, që qëndron në themelet e kombit Vijon nga numri i kaluar Faktor evropian Për funksionin evropian të luftës skënderbeiane “ishin të ndërgjegjshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK