http://kariera.mk

“Bild”:Futbollistët e Dortmundit u helmuan nga mishi në Spanjë

para 11 muajve - Alsat-M

Gazeta gjermane “Bild”, shkruan se nëntë futbollist të skuadrës së Borrusia Dortmund gjatë qëndrimit të tyre në Spanjëe, kane qenë të helmuar nga mishi. Sipas “Bild”, lojtarët në fjalë kanë pasur shenja...

Ekipi i Dortmundit helmohet prej qebapit

para 11 muajve - Java News

Borussia Dortmundi raportohet se do të ketë mungesa të shumta ndaj Wolsburgut pasi një numër i lojtarëve është helmuar prej qebapëve. Roman Burki, Roman Weidenfeller, Marc Bartra, Christian Pulisic, Omer...

Hëngrën mish pule gjatë drekës, helmohen 9 lojtarët e skuadrës së njohur

para 11 muajve - TV Koha

Nëntë lojtarë të Borussia Dortmund kanë përfunduar në spital, si pasojë e një helmimi në ditën e fundit të fazë përgatitore në Marbella të Spanjës. Të helmuarit janë Roman Burki, Roman Weidenfeller, Marc...

Ekipi i Dortmundit helmohet me qebapë

para 11 muajve - Koha.net

Borussia Dortmundi raportohet se do të ketë mungesa të shumta ndaj Wolsburgut pasi një numër i lojtarëve është helmuar me qebapë. Roman Burki, Roman Weidenfeller, Marc Bartra, Christian Pulisic, Omer Toprak,...

Hëngrën mish pule gjatë drekës, helmohen 9 lojtarët e skuadrës së njohur

para 11 muajve - Blitz

Nëntë lojtarë të Borussia Dortmund kanë përfunduar në spital, si pasojë e një helmimi në ditën e fundit të fazë përgatitore në Marbella të Spanjës. Të helmuarit janë Roman Burki, Roman Weidenfeller, Marc...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK