http://kariera.mk

Vjehrri i Edona Llalloshit tregon se për çka është specialiste ajo

më 1.2018 - Ina

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve, shkruan “Kosovarja”. E, Edona...

Vjehrri i Edona Llalloshit tregon se për çka është specialiste ajo

më 1.2018 - Aktuale

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve. E, Edona e ka shumë mirë edhe...

Flet vjehrri i Edona Llalloshit, ja çka zbulon për të

më 1.2018 - Infokusi

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve, shkruan “Kosovarja”. E, Edona...

Vjehrri i Edona Llalloshit tregon se për çka është specialiste ajo

më 1.2018 - GazetaBlic

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve, shkruan “Kosovarja”. Edona...

Flet vjehrri i Edona Llalloshit, ja çka zbulon për të

më 1.2018 - GazetaBlic

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve, shkruan “Kosovarja”. E, Edona...

Vjehrri i Edona Llalloshit tregon se për çka është specialiste ajo

më 1.2018 - Sovrani

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve. E, Edona e ka shumë mirë edhe...

Flet vjehrri i Edona Llalloshit, ja çka zbulon për të

më 1.2018 - Periskopi

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve, shkruan “Kosovarja”. E, Edona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK