http://kariera.mk

Moza Demiri: Rexhep Çelikun e ngritën nga shtrati i lëngimit për t’ia dhënë shpejt e shpejt titullin

më 1.2018 - GazetaBlic

“Rexhep Çelikun e ngritën nga shtrati i lëngimit për t’ia dhënë shpejt e shpejt titullin, ashtu…me e heq qafe debatin mbas” dhe pas dy ditësh zemra i pushoi, e cila mund të kishte ndodhur edhe në ato momente,...

Ish-mexosoprano: Çelikun e ngritën nga shtrati i lëngimit për t’ja dhënë shpejt e shpejt titullin. Flisni o artistë, do ju vijë radha dhe ju

më 1.2018 - TV Koha

Moza Demiri, ish-mexosoprano e Operas ka reaguar ashper per dekorimin e artistit te ndjere Rexhep Celiku, te cilit pak dite para se te ndahej nga jeta, iu dha titulli “Nderi i Kombit”. “Rexhep Çelikun...

Denoncimi per dekoraten e Ilir Metes: Rexhep Çelikun e ngritën nga shtrati i lëngimit për t’ja dhënë shpejt e shpejt titullin. Flisni o artistë, do ju vijë radha dhe ju

më 1.2018 - Gazeta Tema

Moza Demiri, ish-mexosoprano e Operas ka reaguar ashper per dekorimin e artistit te ndjere Rexhep Celiku, te cilit pak dite para se te ndahej nga jeta, iu dha titulli “Nderi i Kombit”. “Rexhep Çelikun...

Artistja akuzon: E ngritën nga shtrati Rexhep Çelikun për t’i dhënë medaljen!

më 1.2018 - Java News

Moza Demiri, ish-mexosoprano e Operas ka reaguar ashper per dekorimin e artistit te ndjere Rexhep Celiku, te cilit pak dite para se te ndahej nga jeta, iu dha titulli “Nderi i Kombit”. “Rexhep Çelikun...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK