http://kariera.mk

Vdekja e Mehmet Shehut, 10 provat që dëshmojnë vrasjen e tij

para 9 muajve - Telegrafi

Gazetari Roland Qafoku me librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”,  përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

"Syzet e vëna e shtojnë dyshimin...", 10 provat që tregojnë se Mehmet Shehun e kanë vrarë

para 9 muajve - Gazeta Express

U vetëvra apo e vranë? Kjo është një dilemë që endë nuk ka marrë përgjigje për Mehmet Shehun. Të shumta janë tezat që thonë se ai është vetëvrarë, sikurse të shumta janë dhe ato mbështesin idenë se ai...

LIBRI/ Fundi i Mehmet Shehut, 10 provat që tregojnë se atë e vranë

para 9 muajve - BalkanWeb

Në librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”, gazetari Roland Qafoku përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

Libri/ 10 prova që vërtetojnë se Mehmet Shehu është vrarë

para 9 muajve - Java News

Në librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”, gazetari Roland Qafoku përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

Vdekja e Mehmet Shehut, 10 provat e forta që vërtetojnë se atë e vranë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Në librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”, gazetari Roland Qafoku përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

Libri i gazetarit të njohur, provat që dëshmojnë vrasjen e Mehmet Shehut

para 9 muajve - Sot News

Gazetari Roland Qafoku me librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”,  përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

Vdekja e Mehmet Shehut, 10 provat që dëshmojnë vrasjen e tij

para 9 muajve - Almakos

Gazetari Roland Qafoku me librin e tij “100 vrasjet më të bujshme në historinë e shtetit shqiptar”,  përpiqet të vizatojë skenën e krimit dhe përmes një sërë argumentesh të hedhë poshtë variantin zyrtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK